Styl życia

Babcia i wnuczka we wspólnym biznesie. "Ja jestem otwarta na klasyczne podejście, babcia na TikToka"

Styl życia

Aktualizacja:

Pani Krystyna Bednarek i jej wnuczka Natalia Formosa od lat tworzą zgrany zespół. Te panie łączy nie tylko więź rodzinna, ale także przyjaźń i wspólny biznes. Choć mieszkają na dwóch różnych kontynentach, świetnie radzą sobie z prowadzeniem firmy. Nam opowiedziały o codziennych obowiązkach i podziale pracy.

Rodzinny biznes

Pani Krystyna Bednarek to 74-letnia kobieta, która wraz z wnuczką Natalią postanowiła założyć rodzinny biznes. Chociaż panie dzieli prawie 50 lat różnicy i kilka tysięcy kilometrów, przyjaźnią się i z sukcesem prowadza firmę kosmetyczną. Natalia zarządza interesem z Nowego Jorku, natomiast jej babcia z Łodzi.

Obie mamy skóry wrażliwe w związku z tym nie możemy używać drogich kremów dlatego, że tam są różne silikony. Produkujemy kosmetyki naturalne. Skupiliśmy się, żeby ta marka była typowo naturalną i żeby nie podrażniała skór

– powiedziała pani Krystyna.

W firmie każda z kobiet odpowiedzialna jest za swoją część. Jak przyznała pani Krystyna, pełni ona funkcję szefowej, która zarządza nie tylko sprawami organizacyjnymi, ale również finansami. Doświadczenie zdobyte przez lata pomaga jej w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyboru, na co firma przeznaczać będzie pieniądze.

Ja głównie zajmuje się tutaj marketingiem i promocją marki w Nowym Jorku. Babcia zarządza, jeśli chodzi o tworzenie tego produktu od podstaw

- powiedziała Natalia Formosa.

Wymiana myśli między pokoleniami.

27-letnia Natalia zdradziła, że wiek nie jest żadną przeszkodą w prowadzeniu wspólnej firmy. Zarówno ona, jak i babcia mają otwarte umysły, chętnie słuchają siebie nawzajem. Wnuczka czerpie wiedze od doświadczonej babci, natomiast babcia uczy się dzięki wnuczce nowych technologii. Natalia zadbała, aby pani Krystyna zaznajomiła się ze wszystkim komunikatorami i mediami społecznościowymi. Dzięki temu kobiety mogą się stale łączyć i rozmawiać, nawet będąc na dwóch różnych kontynentach.

Obydwie mamy otwarty umysł, ja jestem otwarta na klasyczne, typowe podejście, babcia jest otwarta na TikToka

– powiedziała Natalia.

Pani Krystyna dodała także, że oprócz biznesu, z wnuczką łącza ją bardzo przyjacielskie relacje. Natalia z każdym kłopotem czy chęcią rozmowy zwraca się do babci, a ta zawsze służy jej pomocą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Stan Borys stracił wzrok. "Jestem pewien, że niedługo wszystkich was zobaczę"

Strajk kobiet w Polsce. Szymon Hołownia: "Państwo nie ma prawa zmuszać kobiet do heroizmu"

Czy zakaz handlu w niedziele będzie zniesiony? Senat przyjął projekt

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Bianka Zalewska

Pozostałe wiadomości