Styl życia

Połączyła ich pasja motocyklowa. Iwona i Jacek podróżują po całym świecie. "Miłość do motocykli i mojej żony mi wychodzi"

Styl życia

Jacek i Iwona Bielscy są pasjonatami podróży na motocyklach. Odwiedzili nie tylko Europę, na jednośladach dotarli także do Afryki i Azji. Urodzeni optymiści. Gdziekolwiek się pojawią, budzą zainteresowanie lokalnych mieszkańców i turystów. Od kilku lat regularnie podróżują do Grecji, która stała się ich drugą ojczyzną.

Małżeństwo z miłością do motocykli

Kilka dni temu nasi bohaterowie wyruszyli w kolejną podróż do ukochanej Grecji. Każdy wyjazd wzbogaca ich wspólne życie o kolejne doświadczenia i przygody.

- W trasie trafiają nam się różne historie. Rok temu podszedł do nas pan po 70-tce na malutkiej wyspie i zapytał, czy może zrobić zdjęcia naszemu motocyklowi. Pogonił nas troszeczkę, bo słońce mu się źle układało. To nas zdziwiło, ale za chwilę zaczęło się wykładanie sprzętów, statywów, aparatów. Sprawdziliśmy, kto to jest. To jeden z największych greckich fotografów. Fotografował największe gwiazdy w USA i w innych miejscach - zdradziła nam Iwona Wiśniewolska-Bielska "Maryna", pasjonatka motocykli.

- Motocykle towarzyszą nam od początku, odkąd się znamy. Inni są numizmatykami - też chciałbym być, ale to mi nie wychodzi. Natomiast miłość do motocykli i mojej żony mi wychodzi - dodał Jacek Bielski "Janosik", mąż Iwony.

Przyjaźń i motocykle

Iwona i Jacek cały czas zarażają swoją pasją i inspirują kolejne osoby. Ich wyjątkowa aura sprawia, że motocykle stają się częścią artystycznego spektaklu podróżniczego.

- Iwonę i Jacka poznałam na jednej z moich motocyklowych podróży. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ci ludzie tak, jak są kolorowi na zewnątrz, tak są kolorowi wewnątrz - powiedziała w Dzień Dobry TVN Grażyna Andrulewicz, przyjaciółka Iwony i Jacka.

- Połączyła nas pasja motocyklowa. Jak zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, tak zaczęliśmy ze sobą podróżować. Pokazali mi inne podróżowanie i zwiedzanie - dodał Aleksander Rybka, przyjaciel Iwony i Jacka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Patrycja Tomaszczyk

Pozostałe wiadomości