Dzień Chłopaka już dziś. Jak go uczcić? Sprawdź nasze pomysły i propozycje

Aktualizacja:
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

30 września obchodzimy święto wszystkich panów, czyli Dzień Chłopaka. Tego dnia panie spieszą z życzeniami dla wszystkich szczególnie bliskich ich sercu. Warto pamiętać o wrześniowej okazji i zaskoczyć swoich panów oryginalnymi życzeniami lub prezentem. Sprawdź, jak możesz uczcić Dzień Chłopaka.

Obchody Dnia Chłopaka - co zorganizować?

Dzień Chłopaka warto uczcić ze swoim partnerem, przyjacielem, ojcem, bratem czy synem. W zależności od tego ile ma lat, warto dostosować wydarzenie do jego preferencji. W przypadku tych, którzy lubią sport, warto pomyśleć o bilecie na jakieś sportowe wydarzenie, np. mecz lub wspólną aktywność - wyjście na gokarty, lekcja wspinaczki, a może wycieczka rowerowa w najbliższy wolny dzień?
Klasycznie warto w tym dniu wysłać życzenia - mogą być poważne lub zabawne, wysłane w SMS-ie lub zapisane na eleganckiej kartce. Pomysłów na to, co napisać jest wiele w Internecie. Jeżeli jednak chcemy kupić jakiś prezent - warto zastanowić się, co lubi obdarowywany. Jeśli to dojrzały mężczyzna - sprawdzić mogą się perfumy, zegarek, przedmiot związany z hobby itd. Dla chłopców - zabawki edukacyjne lub inne wymarzone rzeczy. Warto jednak pamiętać, że to wspólny czas jest najlepszym podarunkiem.

Jak przygotować Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka w związku
Chociaż to zazwyczaj mężczyźni obdarowują panie w ich święto, to warto im się odwdzięczyć w Dzień Chłopaka. Co można z tej okazji przygotować?
  • specjalne kupony do wykorzystania, np. na masaż, posprzątanie, wygranie kłótni, wspólne gotowanie itd.,
  • lekcje sportu - tenisa ziemnego, boksu, jazdy wyczynowym samochodem,
  • skok ze spadochronu,
  • kursy, np. piwowarstwa, baristy, testera win lub kawy itd.
Można także pomyśleć o całym dniu pełnym wrażeń. W tym celu warto zorganizować wspólny wyjazd, podczas którego zwiedzimy nowe, nieznane dotąd miejsce, weźmiemy udział w zajęciach lub szkoleniu np. z piwowarstwa, jazdy konnej, czy jazdy gokartami, a całość zwieńczyć wspólną kolacją. Z pewnością bliski mężczyzna doceni taki gest.
Dzień Chłopaka w przyjaźni
Przyjacielowi warto przede wszystkim złożyć życzenia. Można też go uraczyć drobnym upominkiem. Świetnym sposobem na uczczenie tego dnia będzie wspólne wyjście do knajpy, kina lub wydarzenie sportowe. Warto pamiętać w tym dniu o swoich męskich przyjaciołach.
Dzień Chłopaka w pracy
Koledzy w pracy z pewnością ucieszą się z drobnego podarunku z okazji Dnia Chłopaka. Można to zrobić w zupełnie symboliczny sposób - organizując słodki poczęstunek czy wychodząc po pracy na spotkanie integracyjne. Opcją jest również zorganizowanie zabawnych prezentów.
Dzień Chłopaka w szkole lub przedszkolu
Święto to obchodzone jest przede wszystkim w szkołach i przedszkolach. W młodszych klasach to nauczyciele organizują specjalne gry i zabawy z okazji Dnia Chłopaka. W starszych klasach często już same dziewczęta wychodzą z inicjatywą zrobienia drobnych podarunków lub prezentów.
Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.
Czego pragną mężczyźni? Wyjaśnialiśmy w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:
Zobacz więcej:
Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Witthaya Prasongsin/Getty Images

Pozostałe wiadomości