Styl życia

7-latka podczas Pierwszej Komunii chwyciła za kielich i zaczęła pić wino. Filmik trafił do sieci

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to dla maluchów wielkie emocje i stres. Podczas sakramentu jedna z dziewczynek zszokowała wiernych, a księdza wpędziła w konsternację. Dziecko bowiem sięgnęło po wino i wypiło je duszkiem. Sytuację zarejestrowała telefonem rodzina, a nagraniem trafiło na TikToka.

Wpadka podczas komunii

Pierwsza Komunia Święta to dla wielu osób ważne przeżycie. Dzieci miesiącami przygotowują się w kościele do wielkiego wydarzenia, a rodzice zaś zajmują się rozsyłaniem zaproszeń, wyborem kreacji czy lokalu.

Kościół i religia

Kościół w galerii handlowej
Kościół w galerii handlowejDzień Dobry TVN
wideo 2/5

W kumulacji stresu dojść może jednak do zabawnych sytuacji. Jedną z nich podzieliła się w sieci mama 7-letniej Brynley z Południowej Dakoty. Jak się okazało, podczas sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, jej córka podeszła do ołtarza i chwyciła za złoty kielich, który podał jej kapłan. Zamiast upić łyk wina będącego symbolem krwi, 7-latka wypiła duszkiem alkohol. Zdziwiony ksiądz nie wiedział, co ma zrobić, a zgromadzeni wierni zaczęli się głośno śmiać. Dziewczynka zaś, niewzruszona swoim zachowaniem, wypiła wino i wróciła na miejsce.

Zabawne nagranie z komunii na TikToku

Nagranie 7-latki trafiło do sieci, gdzie wzbudziło jeszcze więcej śmiechu. Filmik licznie komentowali internauci. Jak przyznali, reakcja księdza była nieoceniona. Część osób broniła także zachowania dziewczynki, tłumacząc, ze 7-latce najprawdopodobniej bardzo chciało się pić.  

"Ale się uśmiałam, moja córka ma za tydzień", "A z buzi wyglądała na małego aniołka", "Hah! Jaka reakcja księdza!", "Pić się dziecku chciało" - pisali internauci.

@mariavargaspiontv

El vino para los niños debería ser sin alcohol. Esta niña tomó un GRAN sorbo de vino en su primera comunión y la reacción del cura lo dijo todo@sheidebrink compartió el video en su perfil de Instagram y dijo que su hija estaba “bebiendo vino como su mamá“. @hoydia Crédito: Stefanie Heidebrink

original sound - María Vargas-Pion

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ASphotowed/Getty Images

Pozostałe wiadomości