Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Casting, sposób na wnętrze!
Źródło: DDTVN
Jeśli na liście Twoich postanowień noworocznych znalazła się potrzeba metamorfozy Twojego domu – mamy dobrą wiadomość. Dzień Dobry TVN właśnie rusza z cyklem, w którym w zaledwie kilku prostych krokach razem ze specjalistami odmienimy wnętrza naszych widzów. Niezależnie od tego, czy marzy Ci się lekkie odświeżenie przestrzeni, czy kompletnie nowa aranżacja, w programie pokażemy, że to miła, prosta i przyjemna przygoda. Sprawdź jak wziąć udział w castingu Dzień Dobry TVN '' Sposób na wnętrze''

Sposób na wnętrze: już niebawem rusza nowy program w Dzień Dobry TVN

W każdym odcinku naszego nowego cyklu Kasia Jaroszyńska spotka się z nowym bohaterem. Jej zadaniem będzie poznać jego historię, potrzeby i oczekiwania. Niezależnie od tego, czy na planie spotka się z rodziną, parą, singlem czy singielką, bez względu na to, czy aranżacja odbywać się będzie w garażu, pokoju gamera, kuchni czy łazience młodej mamy marzącej o domowym spa nasza ekipa i eksperci Leroy Merlin stworzą projekt, który, po omówieniu z bohaterami, zostanie zrealizowany, a wszystkiemu towarzyszyć będą nasze kamery.

Razem ze specjalistami rozwiążemy problemy, które często spotykamy w mieszkaniach czy domach. Rozprawimy się z brakiem miejsca do przechowywania, nudnej ściany, ciasnej i nieustawnej łazienki, niepraktycznej kuchni czy wygospodarowania przestrzeni do home office.

Po wizycie i zapoznaniu się z wnętrzarskim problemem Kasia Jaroszyńska wraz z ekspertami zabierze się za projekt, a po omówieniu go z bohaterami ekipa przystąpi do działania. Nasze renowacje nie wymagają demolki. Zadbamy o każdy etap metamorfozy: od prac remontowych po niezbędne dodatki i pokażemy, gdzie to wszystko kupić.

Casting do programu Sposób na wnętrze w Dzień Dobry TVN - jak się zgłosić?

Aby nasza akcja mogła się udać potrzebujemy tylko… Ciebie! Masz ciekawą historię i nudą przestrzeń, którą chcesz kompletnie odmienić? To idealnie. Właśnie dla Ciebie powstał nasz nowy cykl. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, opowiedz nam o sobie i pozwól nam odmienić Twoje wnętrza. Kto wie, może już niebawem to właśnie Ciebie odwiedzi Kasia Jaroszyńska z naszą ekipą? Od tego momentu dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć.

Zgłoszenia do Castingu do programu "Sposób na wnętrze" w Dzień Dobry TVN będą przyjmowane w okresie od dnia 14.01.2024 roku do dnia 14.03.2024 roku.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości