Newsy

Znana 61-letnia piosenkarka prowadziła auto pod wpływem alkoholu? Może jej grozić kara do 2 lat więzienia

Newsy

Aktualizacja:
iStockphotoMonika Gruszewicz/Getty Images

Policjanci z Mokotowa zatrzymali 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile - poinformował PAP podkom. Robert Koniuszy. Polska Agencja Prasowa donosi, że zatrzymana to rzekomo Beata P., znana jako Beata K., współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Wokalistka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu?

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata P. (znana jako Beata K. - przyp. PAP) miała - według ustaleń PAP - prowadzić auto. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według nieoficjalnych informacji, 61-latka miała jechać od krawężnika do krawężnika "zygzakiem". Zauważył to jeden z kierowców, który powiadomił policję oraz zablokował kobiecie drogę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Jak poinformował PAP rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. - Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie - podał policjant.

- Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej - podkreślił podkomisarz.

Piosenkarka ma usłyszeć zarzuty

Po zatrzymaniu Beata P. (znana jako Beata K.) została zwolniona do domu. Według informacji PAP 61-letnia znana wokalistka ma się zgłosić w czwartek na policję, gdzie ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn może grozić do dwóch lat więzienia.

Nasza redakcja podjęła próbę skontaktowania się z artystką, by ustalić, czy doniesienia Polskiej Agencji Prasowej są prawdziwe. Gdy uda się uzyskać komentarz, od razu poinformujemy o tym naszych czytelników.

Zobacz także:

Aleksandra Domańska pokazała, jak wygląda ciało ciężarnej po nocy. "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem"

Niepełnosprawny uczestnik w 10. edycji "Top Model" o swoich protezach: "Ma to swoje plusy"

Przyszła na casting do Top Model w tajemnicy przed mężem, który jest ministrem. Potem trafiła pod kroplówkę

Zobacz wideo: Megan Fox jest abstynentką od 12 lat! Przestała pić po Gali Golden Globe Awards, gdzie straciła panowanie nas sobą

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości