Newsy

Matka organizowała seksimprezy dla nastolatków. Policja postawiła jej 39 zarzutów

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
interia.pl
Nastolatki na imprezie

Shannon O'Connor, 47-latnia mieszkanka stanu Kalifornia miała organizować seksimprezy dla nastolatków. Zapraszała 14-, 15-latków, dawała im alkohol oraz prezerwatywy. Zdaniem policji kobieta miała także obserwować, jak jej "goście" uprawiają seks.

Shannon O'Connor organizowała seksimprezy dla nastolatków

Shannon O'Connor, 47-letnia mieszkanka Kalifornii, w tajemnicy przed innymi rodzicami i swoim mężem, organizowała seksimprezy dla 14- i 15-latków. Z informacji, do których dotarł "New York Post" wynika, że w ciągu ośmiu miesięcy (od końca 2020 roku do 2021 roku) kobieta przygotowała kilka tego rodzaju imprez.

Podczas spotkań częstowała nastolatków alkoholem, dawała im prezerwatywy i zachęcała do uprawiania seksu. Na jednej z imprez Shannon O'Connor miała wepchnąć młodego chłopaka do pokoju, w których na łóżku leżała pijana 14-latka. Co gorsza, podczas innego "spotkania" kobieta miała obserwować, jak pijany nastolatek obmacywał 15-letnią koleżankę.

Śledczym udało się ustalić, że w październiku 2020 roku - na schadzkę - kobieta wynajęła domek w Santa Clara za 9 tysięcy dolarów. Mocno pijanych i wymiotujących nastolatków uchwyciły wtedy kamery monitoringu zamontowane na budynku.

Kobieta usłyszała 39 zarzutów

O poczynaniach kobiety policję poinformowali sami uczestnicy imprez. - Potrzeba było wielu odważnych, by ujawnić tę sprawę. Jako rodzic jestem w szoku. Jako prokurator, jestem zdeterminowany, by dorośli zagrażający dzieciom ponosili odpowiedzialność - napisał w oświadczeniu prokurator Jeff Rosen.

Gdy sprawa wyszła na jaw 47-latka, została zatrzymana. Policja postawiła jej aż 39 zarzutów. O'Connor została oskarżona o wykorzystywanie dzieci oraz napaść na tle seksualnym. Podejrzana odpowie także za nieautoryzowane transakcje przy użyciu firmowej karty kredytowej za ponad 120 tys. dolarów.

 

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Był nieprzytomny". Gdańscy policjanci znaleźli na przystanku autobusowym pijanego 13-latka

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dragan Radojevic/Getty Images

Pozostałe wiadomości