TVN Grupa Discovery przekazała 300 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jerzy Owsiak
TVN Grupa Discovery przekazała 300 tys. zł WOŚP
Źródło: x-news
TVN Grupa Discovery przekazała 300 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czek Jerzemu Owsiakowi wręczyła Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka "Faktów" TVN i prezes Fundacji TVN.

TVN Grupa Discovery przekazuje 300 tys. zł na rzecz WOŚP

- Dziękujemy za ten szósty rok razem. Jesteśmy superdumni i naprawdę robimy wszystko, żeby was było słychać jak najwięcej, poprzez nasze anteny i wszędzie, gdzie możemy nagłaśniamy, na całym świecie - powiedziała Katarzyna Kieli, wręczając Jerzemu Owsiakowi czek na 300 tys. zł. - Chcemy także uczestniczyć i chcemy coś dorzucić do tej skarbonki. Dziękujemy naszym widzom za wsparcie i chcemy też wspierać - dodała. 

- Dziękujemy Jurku, że sprawiasz, że czujemy się potrzebni - powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Źródło: TVN
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Magda Gessler od serca dla WOŚP
Magda Gessler od serca dla WOŚP
Kobiecy kalendarz z silnym przesłaniem dla WOŚP
Kobiecy kalendarz z silnym przesłaniem dla WOŚP
Babcia Janinka uszyła poduszkę na WOŚP
Babcia Janinka uszyła poduszkę na WOŚP

TVN Grupa Discovery jest gospodarzem oraz partnerem tegorocznego finału WOŚP.

30. finał WOŚP pod hasłem "Przejrzyj na oczy"

Hasłem tegorocznego finału Orkiestry jest "Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". Od początku istnienia WOŚP udało się zebrać 1,5 mld zł, dzięki którym fundacja Jurka Owsiaka zakupiła ponad 67 300 urządzeń.

Wśród aukcji znalazła się również ta, zorganizowana przez Dzień Dobry TVN. Jej zwycięzca będzie mógł zjeść śniadanie z prowadzącymi program.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych corocznych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału. Jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Jak co roku, zachęcamy wszystkich do udziału w wyjątkowych licytacjach! Na nasz apel odpowiedziało również Dzień Dobry TVN. W imieniu redakcji na aukcje trafia śniadanie z prowadzącymi - czytamy w opisie organizatorów akcji.

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości