Newsy

Rowerzysta potrącił 2-latka. Policja prosi o pomoc w namierzeniu sprawcy

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
KMP Toruń
mężczyzna na rowerze

W Toruniu rowerzysta potrącił dwuletnie dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki miejskiemu monitoringowi udało się ustalić, jak wygląda sprawca. Niestety nie wiadomo, kim jest. Dlatego policja zdecydowała się opublikować zdjęcia mężczyzny i prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Toruń. Rowerzysta potrącił dziecko

Policjanci z Torunia prowadzą dochodzenia w sprawie dwuletniego chłopca potrąconego przez rowerzystę. Do zdarzenia doszło 25 maja ok. godziny 16:50 na ul. Szerokiej 7. Zgodnie z ustaleniami policji mężczyzna na rowerze najechał na dziecko, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście chłopcu nic się nie stało.

Jak reagować na przemoc?

Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzieniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dzięki kamerom miejskiego monitoringu udało się ustalić, jak wyglądał sprawca. Niestety mężczyzna do tej pory jest nieuchwytny.

Toruń. Policja szuka rowerzysty, który potrącił 2-latka

Toruńscy funkcjonariusze zdecydowali się opublikować zdjęcia sprawcy z nadzieją, że ktoś rozpoznana mężczyznę i przekaże policji informacje, kim jest i gdzie przebywa.

Osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście. Można to zrobić osobiście. Komenda mieści się przy , ul. PCK 2 lub dzwonią na dyżurny telefon 47 754 24 52 lub 112 (nr sprawy P-5742/22). Warto dodać, że informacje można przekazać anonimowo. Apel policjantów w mediach społecznościowych udostępnili również funkcjonariusze z Bydgoszczy.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn24.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: KMP Toruń

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości