Poruszające wyznanie matki Tomasza Komendy. Pogrążona w żałobie kobieta zwróciła się z prośbą do mediów

Tomasz Komenda został uniewinniony
Tomasz Komenda został uniewinniony
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
W środę, 21 lutego, media obiegła informacja o śmierci Tomasza Komendy. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat za zbrodnię, której nie popełnił. Po wyjściu na wolność zmagał się z nowotworem płuc. Niestety, lekarze przegrali walkę o jego zdrowie. Głos po śmierci syna zabrała matka zmarłego, Teresa Klemańska.

Teresa Klemańska o śmierci syna

Teresa Klemańska, matka zmarłego Tomasza Komendy zdecydowała się porozmawiać z serwisem Salon24. Kobieta wyznała portalowi, że jest to dla niej i dla jej rodziny niezwykle trudny czas. Dodała też, że udało jej pojednać z synem. - Ale z jego śmiercią nie pogodzę się nigdy - powiedziała.

Matka Tomasza Komendy zwróciła się do mediów z ważnym apelem. Poprosiła, aby dziennikarze uszanowali prywatność jej i jej rodziny.

Nie żyje Tomasz Komenda

Informację o śmierci Tomasza Komendy przekazał Grzegorz Głuszak, dziennikarz Uwagi! TVN, który nagłośnił sprawę niesłusznie skazanego mężczyzny. - Tomek zmarł z samego rana. Wiem, że od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem. Zmarł w wyniku choroby, z którą walczył od długiego czasu - powiedział w rozmowie z TVN 24.

U Tomasza Komendy zdiagnozowano nowotwór płuc. - Leczę się, jestem na chemii, włosy już mi odrosły. Żyję, z tym że był rak, teraz nie ma, ale nie wiadomo, czy znowu nie wróci. Do operacji się nie nadawał. Ciężko mam. Ciekawe, kiedy zrzucę w końcu ten krzyż, już należałoby mi się trochę spokoju - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: gazeta.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości