Pogrzeb Tomasza Komendy - rodzina podała datę i miejsce

Tomasz Komenda został uniewinniony
Tomasz Komenda został uniewinniony
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Tomasz Komenda, który został niesłusznie skazany w sprawie tzw. zbrodni miłoszyckiej, zmarł w wieku 46 lat. Jego brat potwierdził w mediach społecznościowych przyczynę śmierci oraz poinformował, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość pogrzebowa. - Do końca pozostałeś niezłomny - podkreślił Gerard Komenda.

Tomasz Komenda nie żyje. Przyczyna śmierci

Tomasz Komenda zmarł w środę, 21 lutego. O jego odejściu jako pierwszy poinformował reporter TVN i TVN24 Grzegorz Głuszak. - Zmarł w wyniku długiej choroby, z którą walczył już od pewnego czasu - przekazał na antenie.

Brat Tomasza Komendy kilka godzin później zamieścił pożegnalny post w mediach społecznościowych, w którym poinformował, że 46-latek przegrał walkę z rakiem.

Z głębokim żalem informuję, iż w dniu dzisiejszym światełko życia mojego brata, po dwuletniej walce z nowotworem, zgasło
- napisał Gerard Komenda.

Pogrzeb Tomasza Komendy - szczegóły

Z dalszej części komunikatu dowiadujemy się, że ostatnie pożegnanie zaplanowano na poniedziałek, 26 lutego.

- Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12:00 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej (Psie Pole), o czym informuje pogrążony w smutku brat z rodziną. Do końca pozostałeś niezłomny - czytamy.

Sprawa Tomasza Komendy

Tomasz Komenda w 2004 roku został niesłusznie skazany na 25 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej dziewczyny. Jak przypomina tvn24.pl, w połowie marca 2018 roku został warunkowo zwolniony z więzienia i wyszedł na wolność po 18 latach. 16 maja tego samego roku Sąd Najwyższy go uniewinnił.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Facebook.com

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości