Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Tomasz Komenda został uniewinniony
Tomasz Komenda został uniewinniony
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Informacja o śmierci Tomasza Komendy obiegła całą Polskę. Mężczyzna przez 18 lat odsiadywał wyrok więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Tomek odzyskał wolność, a o swoim "nowym życiu" opowiedział w studio Dzień Dobry TVN. Jak dokładnie wyglądały jego ostatnia wizyta w naszym programie?

Tomasz Komenda nie żyje

Tomasz Komenda nie żyje. 46-latek przegrał walkę z chorobą nowotworową. Informację o śmierci przekazał Grzegorz Głuszak, dziennikarz Uwagi! TVN. - Tomek zmarł z samego rana. Wiem, że Tomek od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem. Zmarł w wyniku długiej choroby, z którą walczył już od pewnego czasu - powiedziała na antenie stacji TVN 24.

O problemach zdrowotnych Komendy mówiła także jego partnerka. Kobieta przekazała mediom, że mężczyzna ma nowotwór. Z czasem pojawiła się informacja, że u 46-latka zdiagnozowano raka płuc.

Tomasz Komenda w Dzień Dobry TVN

We wrześniu 2020 roku Tomasz Komenda, kilka dni po premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy", który opowiada jego historię, wystąpił w programie Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła mu wtedy ukochana Anna Walter. Zakochani wyznali, że w przyszłym roku chcieliby się pobrać. Komenda zdradził również, że jego partnerka jest w ciąży. - U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo "tata". Szkoda tylko, że dopiero po 44 latach - powiedział.

Para opowiedziała o początkach swojej znajomości. Wyznali, że poznali się za pośrednictwem portalu randkowego. Początkowo ich kontakt był bardzo nieregularny i ograniczał się do wymiany wiadomości. Wszystko się zmieniło, gdy przez przypadek spotkali się na ulicy. Partnerka Komendy przyznała, że Komenda niemal od razu skradł jej serce. - Jest wiele rzeczy, które mnie w nim ujęły. Spojrzenie przede wszystkim, pierwsze spojrzenie było takie hipnotyzujące strasznie, a później rozmowa. No i jego dojrzałość, to jaki ma światopogląd, podejście do życia. Wszystko praktycznie - przyznała podczas wizyty w Dzień Dobry TVN Anna Walter.

Choć wszystko wskazywało na to, że Tomasz Komenda w końcu układa sobie życie i będzie szczęśliwy, to stało się inaczej. Jego związek z Anną Walter nie przetrwał próby czasu. Kobieta oskarżała go przemoc i brak zainteresowania synem. Kilkukrotnie spotkali się w sądzie w celu ustalenia wysokości alimentów.

W piątek, 23 lutego o godz. 20:00 na antenie TVN zostanie wyemitowany film "25 lat niewinności: Sprawa Tomka Komendy", a jego powtórka nastąpi w środę, 28 lutego o godz. 23:05. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

podziel się:

Pozostałe wiadomości