Newsy

Czas na zieloną rewolucję na balkonach. Magda Psiuk dokonuje cudów w programie "Rośliny dla zielonych" w TVN Style

Newsy

Program "Rośliny dla zielonych" w TVN Style to coś dla wszystkich, którzy chcą dokonać rewolucji na swoich balkonach i tarasach. Prowadząca Magda Psiuk pokaże, jak dbać o rośliny i co zrobić, aby to nie był tylko obowiązek, ale też wielka przyjemność.

"Rośliny dla zielonych" w TVN Style

Nowy program "Rośliny dla zielonych" w TVN Style. To idealna propozycja dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z naturą. Prowadząca Magda Psiuk w ciągu 3 dni przeprowadzi na balkonach i tarasach bohaterów programu prawdziwą zieloną rewolucję! Jakie rośliny wybrać na taras i jak o nie dbać? Które są mało wymagające, a które potrzebują więcej uwagi? Co zrobić, jeśli nie mamy pomysłu na ich aranżację?

W każdym odcinku widzowie zobaczą, jak Magda Psiuk dokonuje prawdziwych cudów. - Nasi bohaterowie to często są osoby, którym uprawy roślin nie przychodzą z łatwością. Staram się w prosty sposób przekazywać wiedzę na temat roślin - powiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską.

"Rośliny dla zielonych". Kim jest Magda Psiuk?

Nowa prowadząca TVN Style to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W programie pokaże, jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny.

Poza miłością do roślin, Magda jest też ekspertką w temacie naturalnych kosmetyków - nauczy nas, jak możemy zadbać o skórę wykorzystując to, co mamy akurat pod ręką.

Zobacz wideo: Rośliny dla zielonych | Nowy program | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TVN Style/x-news

Pozostałe wiadomości