Newsy

"Projekt Lady" powraca, czeka nas jednak kilka poważnych zmian. Kiedy i gdzie oglądać 6. edycję programu?

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
TVN

To ma być najbardziej niegrzeczna edycja "Projektu Lady". Program o krnąbrnych dziewczętach, które chcą zmienić swoje życie, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Nie zmieni się tylko skład prowadzących i mentorek, w którym ponownie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Tatianę Mindewicz-Puacz i Irenę Kamińską-Radomską.

"Projekt Lady" - 6. edycja w TVN7

Nowa, 6. edycja "Projektu Lady" będzie miała swoją premierę już 8 października. Pierwszą zmianą jest to, że zamiast w TVN, oglądać ją będziemy na antenie TVN7. To jednak nie koniec niespodzianek - szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaścioro dziewcząt, które są wyjątkowo niepokornymi osobowościami. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć, a mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie, a proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic, jak w tym sezonie.

Niezmiennie stawiamy na formaty kierowane do młodszej widowni. Wzmacniamy ramówkę mocną propozycją, która zdecydowanie pasuje do profilu Siódemki – jest to "Projekt Lady". Sięgamy po program odważny, niepokorny i podkręcamy emocje. Ten sezon będzie wyjątkowy, kontrowersyjny z mocnym castingiem i śmiałą narracją, niejednokrotnie zaskoczymy fanów tego reality show. Dodam, że za sprawą naszych niepokornych uczestniczek mentorki będą mieć naprawdę dużo pracy

Co wydarzy się w "Projekcie Lady" jesienią?

W 6. sezonie show zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami. Prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, kamery będą śledzić przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady". Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach zwyciężyły: Patrycja Wieja, Roksana Gac, Magdalena Lubacz, Liubov Miruk i Dagmara Czerwińska. Kto do nich dołączy?

Zobacz wideo: Jak zmieniło się życie Patrycji Wieji po wygranej w "Projekt Lady"?

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Kamila Glińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości