Ula Chincz pożegnała mamę swojego męża. Opublikowała poruszający wpis: "Życie bez niej nigdy już nie będzie takie samo"

Ula Chincz
Ula Chincz
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Ula Chincz przeżywa teraz trudne chwile. Poinformowała fanów, że jej nieobecność w mediach społecznościowych była spowodowana smutnym wydarzeniem. Kilka dni temu zmarła mama jej męża. Prezenterka w piękny sposób pożegnała ją.

Ula Chincz straciła bliską osobę

Ula Chincz przez lata pracy w mediach zdobyła sporą popularność, a także grono fanów, którzy polubili ją za jej pozytywne podejście do życia i szczery uśmiech. Z powodzeniem prowadzi kanał na YouTubie "Ula Pedantula", na którym publikuje filmy z poradami na temat efektywnego sprzątania i organizacji przestrzeni w domu. Zwykle jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak ostatnio na jakiś czas zniknęła z sieci. Fani zastanawiali się, czym jest spowodowana jej nieobecność. Chincz postanowiła wyjaśnić, co się wydarzyło.

- Kilka dni temu odeszła bardzo bliska mi osoba, Mama mojego męża. Celowo nie piszę "teściowa", bo Mama Teresa była zaprzeczeniem stereotypowego rozumienia tego słowa - wyznała Ula za pośrednictwem Instagrama.

"Wiem, że nasze życie bez niej nigdy już nie będzie takie samo"

Chincz postanowiła napisać kilka słów na temat mamy swojego męża. Pani Teresa była wspaniałą i serdeczną osobą, która zawsze ją wspierała.

- Była największą fanką moich pedantulowych działań i oglądała wszystkie odcinki na YT! Ale przede wszystkim była niezwykle mądrą, wyważoną, cierpliwą i kochającą osobą. Bardzo rodzinną i bardzo wyjątkową. I wiem, że nasze życie bez niej nigdy już nie będzie takie samo. Teraz, kiedy brakuje naszych rodziców przyszła pora byśmy ze Sławkiem tworzyli już nasze własne tradycje i budowali wspomnienia dla naszych synów. Ale obie Babcie i obaj Dziadkowie będą z nami na zawsze, chociaż teraz już inaczej - podkreśliła Ula.

Internauci wspierają Chincz. Napisali wiele ciepłych słów, które mogą dodać jej otuchy. - "Tak mi przykro. Najważniejsze to nie zapomnieć i pielęgnować wspomnienia dla siebie i pokoleń", "Wyrazy współczucia, Ulu", "Najszczersze kondolencje, dużo siły dla was w tym trudnym czasie", "Bardzo mi przykro, proszę się trzymać" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Metamorfoza Uli Chincz

Metamorfoza Uli Chincz

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości