Newsy

Player SerialCon 2022 niesie ze sobą nowości. Fani zobaczą 4. sezon długo wyczekiwanej "Kontroli"

Newsy

Autor:
Oskar
Netkowski

SerialCon to wydarzenie, które od wielu lat towarzyszy Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA. To jedyne takie miejsce, w którym perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają m.in. dyskusje panelowe przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. Nie zabraknie także premier ulubionych seriali.

Player SerialCon

Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA towarzyszy Player SerialCon. Tak jak w ubiegłym roku, patronem tytularnym jest player.pl – jeden z najprężniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce. O pracy nad serialami opowiedzą twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy, jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A już po zmroku i po zakończeniu części dziennej w festiwalowych kinach obejrzeć będzie można seriale, którym towarzyszyć mają spotkania z twórcami.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W sobotę 30 kwietnia, na uczestników wydarzenia czekać będą ciekawe panele dyskusyjne. Pierwszy z nich wystartuje już o 16:00, zatytułowany: "Player showcase! Siła lokalnych produkcji". Zaledwie godzinę później: "Kobiety kreują seriale".

Poniedziałek 2 maja także przyniesie dawkę wiedzy o kinie. O godz. 13:00 wystartuje panel pt. "Kiedy aktor staje się reżyserem?", a już o 14:00 dyskusja toczyć będzie się wokół polskich hitów serialowych. Na zakończenie "Era kobiet", która rozpocznie się o 15:00.

"Nieobecni 2" premierowo na festiwalu

W tym roku premierowo zobaczymy także najlepsze produkcje. Jeszcze w sobotę 30 kwietnia o 19:00 będzie można obejrzeć czwarty sezon "Kontroli".

Emocje wzbudza także premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Nieobecnych". Zostanie on wyemitowany o godz. 21:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości