Newsy

Kolejne ważne i inspirujące tematy w "Mieście Kobiet". Czym zaskoczy widzów czwarty odcinek programu?

Newsy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Miasto kobiet"

W czwartym odcinku "Miasta Kobiet" prowadzące zmierzą się z niełatwym tematem dotyczącym utraty ciąży. O swoich doświadczeniach i związanych z nimi emocjach opowiedzą Agnieszka Hyży i Joanna Frejus. Co jeszcze czeka widzów programu TVN Style?

Czwarty odcinek programu "Miasto Kobiet"

W najbliższym odcinku "Miasta Kobiet" po raz kolejny nie zabraknie trudnych i ważnych tematów. Agnieszka Hyży i Joanna Frejus podzielą się z widzami osobistymi doświadczeniami związanymi z poronieniem. Mimo tego, że Polek, które tracą ciążę jest bardzo dużo, w przestrzeni publicznej nadal niewiele się o tym mówi. Z jakimi trudnościami borykają się kobiety, które straciły dziecko? Czy jest coś, co może im pomóc? Jak w takiej sytuacji odnajdują się mężczyźni, którzy mieli zostać ojcami?

O tym, jak mówić o sobie dobrze, prowadzące porozmawiają ze znaną dziennikarką muzyczną Anną Gacek, która nie boi się nazywać siebie "zawodowym sztosem". Dlaczego kobietom ciężko mówić o swoich sukcesach? Skąd się to bierze? Jak to zmienić i zacząć nad sobą pracować podpowie psycholożka Magdalena Chorzewska.

Znacie jeden z najsłynniejszych hashtagów #jestem dość? "Miasto Kobiet" przedstawia jego twórczynię, autorkę bloga "matkojedyna.com" - Magdalenę Mikołajczyk.

Wrzesień to czas, kiedy rodzice zapisują dzieci na różne zajęcia dodatkowe. Wystarczy angielski? Czy może jeszcze francuski, piłka i ceramika? Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Z mamą czterech synów i dyrektorką Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży, Edytą Plich porozmawiamy, jak obudzić w dziecku pasję oraz dobrać zajęcia dodatkowe do jego charakteru i planu dnia. .

Program "Miasto Kobiet" - gdzie oglądać?

W programie "Miasto Kobiet" Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz prowadzą ciekawe dyskusje z ekspertami różnych dziedzin, gwiazdami oraz inspirującymi kobietami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych. Format wrócił na antenę po sześciu latach przerwy - od 5 września 2021 roku emitowany jest w każdą niedzielę o godz. 12.30 i 22.15 na TVN Style. Premierowe odcinki wyjątkowego talk-show można także śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak się zmieniło "Miasto kobiet"?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości