Newsy

Managerka Kim Kardashian i Nicki Minaj zamorodowana. Podejrzanym jest jej partner

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
LAPD, abcnews.go.com
Los Angeles Police Department

Zgodnie z doniesieniami policji z Los Angeles, znana managerka amerykańskich gwiazd Angela „Angie” Kukawski, która miała wśród swoich klientów rodzinę Kardashian i Nicki Minaj, została znaleziona martwa w bagażniku swojego samochodu.

Angela "Angie" Kukawski została zamordowana

Policja z Los Angeles znalazła 55-letnią Angelę Kukawski martwą w jej samochodzie w Simi Valley na północny zachód od Los Angeles 23 grudnia. Dzień wcześniej zgłoszone zostało jej zaginięcie.

W środę 29 grudnia policja poinformowała, że aresztowała jej partnera Jasona Barkera pod zarzutem morderstwa. Jak podają władze i akta publiczne, mężczyzna jest oskarżony o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Na ciele Angeli Kukawski znalezione zostały ostre i tępe obrażenia głowy i szyi oraz ślady duszenia. Skarga kryminalna prokuratorów hrabstwa Los Angeles twierdzi, że Barker torturował ją przed śmiercią również nożem. Detektywi uważają, że Barker zabił Kukawski w ich domu w dzielnicy Sherman Oaks w Los Angeles, wsadził ją do bagażnika samochodu, zawiózł do Simi Valley, zaparkował i tak pozostawił.

Barker nie złożył zeznań ani nie odpowiedział na zarzuty. Nie jest jasne, czy zatrudnił prawnika, który mógłby sprawę skomentować.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Angela "Angie" Kukawski była managerką amerykańskich gwiazd

Jak donoszą gazety branżowe Variety i The Hollywood Reporter, Kukawski pracowała dla firmy Boulevard Management i obsługiwała w swojej karierze kilku znanych klientów, w tym Nicki Minaj, Kim Kardashian, Kanye Westa, Offset czy majątek Tupaca Shakura. Była również matką piątki dzieci.

„Jesteśmy zasmuceni i załamani stratą naszej koleżanki, Angie Kukawski”, powiedział w oświadczeniu Todd Bozick z Boulevard Management. „Angie była miłą, cudowną osobą i wszyscy, którzy ją znali, będą bardzo za nią tęsknić".

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: LAPD, abcnews.go.com

Źródło zdjęcia głównego: steinphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości