Newsy

36-latka wiozła dziecko w bagażniku. Odpowie za to przed sądem

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Facebook
Bagażnik

Policjanci z Konina zatrzymali do kontroli samochód marki Smart. Kierująca pojazdem 36-latka przekroczyła prędkość o 27 km/h. To jednak nie było jedyne przewinienie, jakiego dopuściła się kobieta. Okazuje się, że prowadziła pojazd bez uprawnień i wiozła 8-letnie dziecko w bagażniku.

Kobieta wiozła dziecko w bagażniku

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Koninie. Policja zatrzymała do kontroli pojazd marki Smart. Powodem kontroli było przekroczenie przez kierowcę dopuszczalnej prędkości aż o 27 km/h. Za kółkiem samochodu siedziała 36-letnia kobieta, która jak się później okazało, dopuściła się też innych przewinień.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Do swojego konta dołożyła jeszcze jazdę bez wymaganych uprawnień do kierowania, przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc przewidzianych w dowodzie rejestracyjnym (8-letnie dziecko przewożone w bagażniku) - czytamy w mediach społecznościowych Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Konin. 8-letnie dziecko w bagażniku

Funkcjonariusze podkreśli, że kobieta odpowie za swoje przewinienia przed sądem. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jaką karę otrzyma 36-latka.

Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem kobiety, która naraziła bezpieczeństwo 8-latka. - Brak słów na takie zachowania. Ile jeszcze tragedii musi się stać? To chyba nie dzieje się naprawdę - komentowali obserwatorzy profilu Komendy Miejskiej Policji w Koninie na Facebooku.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: Delihayat/GettyImages/Facebook/KMP w Koninie

Pozostałe wiadomości