Newsy

"Hotel Paradise 4", odcinek 30. Kim jest nowy uczestnik?

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska,
Milena
Jaworska

W nowej edycji "Hotelu Paradise" nie brakuje zaskakujących wydarzeń i emocji, które wręcz buzują między bohaterami. Ich plany pokrzyżuje nowy uczestnik Michał. Kim jest? Czy pokona w zapasach Przemka?

"Hotel Paradise 4", odc. 30 - co się wydarzyło?

Mieszkańcy hotelu mają tylko kilka dni, by znaleźć drugą połowę. Ci, którzy nie opanują sztuki romansu po Rajskim Rozdaniu wrócą do Polski.

W 30. odcinku mężczyźni musieli stoczyć pojedynek. Miłosz odpuścił ze względu na kontuzję kolana, a bezkonkurencyjny okazał się - Łukasz. Nie cieszył się jednak zbyt długo zwycięstwem, bo do gry wkroczył nowy uczestnik.

Michał "Mike" - nowy uczestnik "Hotelu Paradise 4"

Do programu dołączył 24-letni Michał "Mike", który prowadzi biznes internetowy. Po godzinach natomiast lubi pływać, chodzić na siłownię i grać w tenisa.

- Mam powodzenie u dziewczyn, to wynika z otwartości i pewności siebie, z uśmiechu, kontaktu wzrokowego. Na pewno jestem gotowy na przygodę, ale czy na miłość? To się okaże – przyznał, po czym ku zaskoczeniu wszystkich pokonał Łukasza w zapasach.

Czy pewność siebie blond Michała przypadnie do gustu uczestniczkom? Czas pokaże. Natomiast pod nieobecność Przemka, który z powodu doznanej kontuzji podczas walki, pojechał do szpitala, Klaudia i Natalia udały się na randkę z nowymi uczestnikiem. W tym czasie pozostali grali w "zgadywanki".

Po dniu pełnym emocji do rajskiego hotelu wrócił Przemek z zagipsowaną ręką. - Śródręcze złamałem. Fizycznie czuję się ok, psychicznie trochę słabiej. Bo z tyłu głowy jest poczucie, że mógłbym wrócić do domu, czego bym bardzo nie chciał - wyznał.

Po tych całych zawirowaniach. Nadejdzie wielka chwila – Rajskie Rozdanie. Jeden z bohaterów będzie zastanawiał się nad związkiem z urzekającą i pewną siebie Natalią, która od początku swojego pobytu na rajskiej wyspie budzi zainteresowanie. Co wyniknie z tej wybuchowej mieszanki?

Dowiecie się oglądając kolejny odcinek "Hotel Paradise 4" o 20.30 w TVN7.

"Hotel Paradise" - co to za program?

Kilkunastu śmiałków gotowych na wszystko, gorąca wyspa na krańcu świata, piękno otaczającej natury, rajski hotel oraz gra o wysoką stawkę - to właśnie "Hotel Paradise". Tam niczego nie można być pewnym! Gdy grupa pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn przekracza próg luksusowego domu, rozpoczynają się prawdziwe miłosne igrzyska, w których tylko jedna para może zwyciężyć. Prowadzone przez Klaudię El Dursi telewizyjne show skupia przed telewizorami widzów, którzy kibicują swoim ulubieńcom. Kto w tym roku zakocha się na Zanzibarze?

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska, Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości