Newsy

Tragedia tuż przed ślubem. Piorun uderzył w pana młodego podczas sesji zdjęciowej

Newsy

Źródło:
polsatnews.pl, podkarpacka.policja.gov.pl
Ślubne zdjęcie w zgliszczach

Celem każdej przedślubnej sesji zdjęciowej jest zatrzymanie w kadrze najpiękniejszego okresu życia młodej pary. Niestety, w tym przypadku fotografie przywoływać mogą wyłącznie traumę. Zakochani zignorowali ostrzeżenia pogodowe, a podczas szalejącej burzy jeden z piorunów uderzył w pana młodego.

Chiny, Jade Dragon Snow Mountain - tragedia tuż przed ślubem

Do tragicznego zdarzenia doszło 24 sierpnia w Jade Dragon Snow Mountain. To właśnie położone w tym malowniczym rejonie na południu Chin, popularne turystyczne miejsce para młoda wybrała na tło dla swoich przedślubnych zdjęć.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Lokalne władze ostrzegały z wyprzedzeniem o możliwym załamaniu pogody. Zakochani puścili jednak te uwagi mimo uszu, podejmując tym samym prawdopodobnie najgorszą decyzję w życiu.

Nad rejonem, zgodnie z prognozami, przetoczyły się gwałtowne ulewy i burze. Para nie zdążyła ochronić się przed zagrożeniem. Pan młody imieniem Ruan został trafiony przez piorun. Zginął na miejscu.

Jak uchronić się przed burzą?

Przypadek Ruana dobitnie pokazuje, że nie należy lekceważyć ostrzeżeń wydawanych przez meteorologów. Jeżeli już znajdziemy się w zagrożeniu, absolutnie nie powinniśmy szukać schronienia pod drzewami lub niestabilnymi konstrukcjami. Najgorsze, co możemy zrobić w trakcie burzy, to przebywać w wodzie. Równie tragicznie skończyć się może dotykanie metalowych przedmiotów.

- Unikajmy otwartej przestrzeni. Wykorzystajmy jako schronienie istniejące budowle: most, wiadukt, przepusty lub inne stałe konstrukcje. Jeżeli nie mamy możliwości takiego ukrycia się, wykorzystajmy zagłębienia terenu (rów, głęboki dół) - radzi podkarpacka policja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Źródło: polsatnews.pl, podkarpacka.policja.gov.pl

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Brandon Bell / Staff

Pozostałe wiadomości