Startują castingi do "Mam talent!". Co zrobić, aby wziąć udział w programie?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ruszają castingi do 14. edycji "Mam talent!"
Ruszają castingi do 14. edycji "Mam talent!"x-news
wideo 2/8

"Mam talent!" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie stacji TVN. Show powróci już w jesiennej ramówce, a osoby, które chcą zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności, mogą już wysyłać swoje zgłoszenia. Co zrobić, aby wystąpić przed jury programu?

"Mam talent!" Ruszają castingi do kolejnej edycji show

Program "Mam talent!" powraca. Czternastą edycję show już jesienią będzie można oglądać na antenie stacji TVN. Tym samym osoby, które chcą wystąpić przed jury już mogą wysyłać swoje zgłoszenia. Casting będzie odbywał się online i aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać krótki filmik z prezentacją talentu oraz powiedzieć o sobie kilka słów.

Zgłoszenia nalży wysyłać na pośrednictwem formularza, dostępnego TUTAJ.

"Mam talent!" jeden z najpopularniejszych formatów

"Mam talent!" to jeden z najbardziej popularnych programów emitowanych przez stację TVN. Show wróciło do ramówki w 2021 roku po dwuletniej przewie. Warto przypomnieć, że 13. edycję show wygrał Krzysztof Jaros, młody tancerz i student Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: tvn.pl

Pozostałe wiadomości