Nasze akcje

Wyjątkowa niespodzianka z okazji Dnia Matki. "Nie spodziewałam się"

Nasze akcje

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Tomasz Brzoza, Damian Michałowski
Kurier na Dzień Matki
Kurier na Dzień MatkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Prezent z okazji Dnia Matki można wręczyć na wiele sposobów, chociażby za pośrednictwem kuriera Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski wybrał się do Chotyńca w województwie podkarpackim, by zaskoczyć Marię Ficek nieprzeciętnym upominkiem od córki. Jak wyglądało to niezwykłe spotkanie?

"Dzień dobry, tu kurier" - życzenia i prezent z okazji Dnia Matki

Szacunek i wdzięczność warto okazywać bliskim codziennie, jednak 26 maja większość z nas pragnie zrobić to w wyjątkowy sposób. Sabina Szymeczko zdecydowała się zaskoczyć swoją mamę prezentem w postaci kwiatów. Kosz po brzegi wypełniony lawendą i bujne róże ogrodowe zostały dostarczone do wsi Chotyniec przez prowadzącego Dzień Dobry TVN, Damiana Michałowskiego.

- Nie spodziewałam się - przyznała wzruszona Maria Ficek.

Wyjątkowy Dzień Matki w Chotyńcu

Sabina Szymeczko nie bez przyczyny zdecydowała się wziąć udział w akcji "Dzień dobry, tu kurier". Chciała w ten sposób podziękować mamie za troskę okazywaną członkom najbliższej rodziny, ale i innym ludziom. Maria Ficek chętnie angażuje się w działania na rzecz wsparcia potrzebujących.

- Mama zawsze wszystkim bardzo chętnie pomaga. Mieszkamy blisko granicy polsko-ukraińskiej. Kiedy zaczęła się wojna, od razu ruszyliśmy z pomocą. Mama udzielała się w świetlicy. Tam, gdzie przebywali uchodźcy, głównie kobiety z małymi dziećmi. Zawsze można na nią liczyć. Jest otwarta, uśmiechnięta, mimo tego, że mamy bardzo trudne chwile rodzinne za sobą - stwierdziła dumna córka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Tomasz Brzoza, Damian Michałowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości