Narodziny dziecka to dla większości par ogromne wydarzenie. Czasem zdarza się, że panowie decydują się towarzyszyć kobiecie na sali porodowej. Czy to dobry pomysł? Jak przyszły ojciec powinien się do tego przygotować? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli Marta Mszanowska, położna oraz Maria Zajączkowska i Luigi Erbacci, para, która rodziła razem.
Polska jest dużo bardziej różnorodna, niż to się może wydawać. Poszczególne regiony naszego kraju mogą poszczycić się własnymi, lokalnymi tradycjami świątecznymi. Zobacz, jak wygląda Wielkanoc na Kaszubach, w Beskidzie Sądeckim i innych regionach.
Oprócz regularnego koszenia i nawadniania trawnika wokół domu, należy przeprowadzać także inne prace ogrodnicze. Na liście obowiązkowych zabiegów pielęgnacyjnych powinna się znaleźć między innymi wertykulacja trawy. Dlaczego jest aż tak ważna?
W poniedziałek, 11 marca w nowym sezonie "Milionerów" padło m.in. pytanie o najnowszy utwór kultowego zespołu. Czy uczestnik znał odpowiedź na to pytanie?
W poniedziałek, 11 marca pisaliśmy o nagim aktorze, który pojawił się na oscarowej scenie, a także o ciąży Vanessy Hudgens. Nie zbrakło też niepokojących informacji - 20-letni Kacper wyszedł z domu i przepadł bez śladu.
Gorączka, nudności i uporczywy ból głowy. Z takimi nietypowymi objawami zgłosiła się na SOR szpitala w Lublinie 64-letnia pacjentka. Kobieta stłukła sobie rękę na stoku narciarskim.