Sandra Kubicka wyznała, jak chce wychowywać syna. "Świat zmierza w złym kierunku"

Sandra Kubicka wyznała, w jaki sposób chce wychowywać syna
Źródło: Dzień Dobry TVN
Połóg? Nie tak go sobie wyobrażałam - napisy
Połóg? Nie tak go sobie wyobrażałam - napisy
Czy kobieta w ciąży powinna zapinać pasy w samochodzie?
Czy kobieta w ciąży powinna zapinać pasy w samochodzie?
Na co się szczepić w ciąży?
Na co się szczepić w ciąży?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Radosny moment w życiu Sandry Kubickiej zbliża się wielkimi krokami. Modelka jest już w zaawansowanej ciąży i wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, w jakich warunkach chciałaby, aby dorastał jej syn. Ma konkretny plan.

Sandra Kubicka - macierzyństwo

Sandra Kubicka od kilku lat marzyła o tym, by zostać mamą. Niestety, przez problemy zdrowotne związane m.in. z PCOS (zespołem policystycznych jajników) gwiazda miała duży problem, by zajść w ciążę. Dzięki wdrożeniu odpowiedniego leczenia, będąc jednocześnie pod opieką specjalistów, udało jej się poprawić wyniki badań. Jakiś czas później zobaczyła upragnione dwie kreski na teście ciążowym.

Kubicka i jej mąż Aleksander Milwiw-Baron nie mogą się doczekać, aż ich syn pojawi się na świecie. Rozpoczynają ekscytujący etap w życiu, a jednym z elementów wielkiej zmiany będzie przeprowadzka do nowego domu. Modelka i muzyk wyniosą się z centrum Warszawy i zamieszkają z dala od ruchliwych ulic stolicy. Sandrze zależy na tym, żeby maluch wychowywał się bliżej natury.

- Nie będę tęsknić za centrum miasta, już mam dość. Ten smog. Zostawiam okna otwarte i chwila moment, a w domu jest zakurzone. Jest też poranny zgiełk i już mi to zaczyna doskwierać. W naszym domu, jak ostatnio wyszłam na trawę, to usłyszałam tylko ptaszki i to było takie super. Chcę, żeby syn się wychował tak, jak ja się wychowałam, że będzie brudny, w piasku, będzie mógł iść na grzyby z dziadkiem. Myślę że ten świat zmierza w bardzo złym kierunku. Każdy taki bodziec normalności będzie super dla dziecka - podkreśliła Kubicka w rozmowie z Karoliną Motylewską dla serwisu jastrzabpost.pl.

Czy Sandra Kubicka planuje powiększyć rodzinę?

Syn Sandry i Alka jeszcze nie pojawił się na świecie, a Kubicka już wie, że w przyszłości chciałaby mieć kolejną pociechę. Jednak jak się okazuje, celebrytka będzie musiała uzbroić się w cierpliwość.

- Tak, ja bym chciała. Alek też chce mieć więcej dzieci, bo on ma rodzeństwo. Ja nie mam rodzeństwa, nie wiem jak to jest. Natomiast po cesarskim cięciu nie możesz mieć od razu drugiego dziecka. Trzeba poczekać żeby wszystko się odpowiednio zrosło, więc musimy chwilę poczekać - przyznała modelka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz