Poruszające słowa Radka Majdana. Wspomniał o rozstaniu

Radosław Majdan mówi o rozstaniu
Radosław Majdan o ojcostwie
Radosław Majdan nigdy nie krył, jak bardzo jest związany ze swoją całą rodziną. W najnowszym poście na swoich social mediach przyznał, że nie przepada za rozstaniami. Jak się okazuje - były bramkarz, choć jest sportowcem, potrójnym ojcem i dojrzałym mężczyzną nie wstydzi się swoich emocji.

Radosław Majdan mówi o rozstaniu

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są zgodnym małżeństwem od 8 lat. Wspólnie wychowują troje dzieci: Stanisława, Tadeusza oraz najmłodszego - 4-letniego Henia. Komentator sportowy często podkreśla, jak istotne są dla niego więzi rodzinne i jak bardzo ceni sobie ojcostwo. W najnowszym poście w swoich mediach społecznościowych opublikował szczere wyznanie dotyczące rozstań z ukochanym synkiem. Na zdjęciu widać, jak były piłkarz czule przytula swoją pociechę.

- Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy gdy wychodzisz na godzinę na trening - brzmiał wpis Radosława Majdana.

Nic dziwnego, że pożegnania ojca z dzieckiem są trudne - przedszkolak jest bardzo związany z Radosławem, z którym spędza niemal każdą chwilę. W przypadku starszych dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan sprawa wygląda już nieco inaczej. Stanisław i Tadeusz są już prawie dorośli, więc spędzają czas głównie w gronie rówieśników. Gdy Małgosia i Radosław namówią ich na wspólny obiad lub spacer, nie mogą powstrzymać radości.

Czym jest ojcostwo dla Radosława Majdana?

Relacja Radosława Majdana i jego synka Henryka jest doskonałym dowodem na to, iż mimo natłoku obowiązków i życia w świecie show-biznesu możliwe jest pielęgnowanie ojcowskiej miłości. Były piłkarz niejednokrotnie publikował na swoim Instagramie zdjęcia ujawniające, w jaki sposób lubi spędzać swój czas z 4-latkiem. Wspólne wyjście na spacer, basen czy zwykłe zabawy w dziecinnym pokoju budują ich cudowną więź. Fani Radosława podzielili się pod jego wpisem swoimi spostrzeżeniami na temat ojcostwa.

"Niestety nie miałam takich relacji z ojcem, jakie ma Pan z Heniem. Miło popatrzeć".

"Widać, jak bardzo kocha pan synów. Jesteście super rodzinką. Słodziak z Henia".

"Nawet wyjazd na zakupy to pożegnanie, jak na wyjazd na miesiąc".

"Godzina dla dzieci, to strasznie długo, zwłaszcza, kiedy mają czekać".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz