Jessica Alba świętuje 16. rocznicę ślubu. Jej mąż to znany producent filmowy

Tekst akapitu - 2024-05-20T115349
Źródło: Dzień Dobry TVN
Małżeństwo, w którym tkwi siła
Małżeństwo, w którym tkwi siła
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Jessica Alba od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo ze znanym producentem filmowym. Aktorka pochwaliła się właśnie radosną nowiną. Para świętuje 16. rocznicę ślubu. Nie zabrakło czułego wyznania.

Jessica Alba i jej przepis na udany związek

Jessica Alba jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Oprócz tego jest także modelką i bizneswoman. Prywatnie utalentowana 43-latka jest żoną i matką trójki pociech: dwóch córek i syna. Jessica Alba wyszła za mąż w 2008 roku. Jej wybrankiem został Cash Warren - amerykański producent filmowy.

Wraz z mężem poznali się podczas kręcenia "Fantastycznej Czwórki" w 2004 roku. - Kiedy tylko zaczęliśmy się widywać, zadzwoniłam do najlepszej przyjaciółki i powiedziałam: "Czuję, jakbyśmy znali się od zawsze i wiem, że tak już pozostanie na resztę naszego życia" - mówiła Jessica Alba w rozmowie z Cosmopolitan.

Jessica Alba i Cash Warren świętują 16. rocznicę ślubu

Jessica Alba jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 20 mln osób. W nowym poście gwiazda podzieliła się radosną nowiną. Aktorka i jej mąż Cash Warren świętują 16. rocznicę ślubu, a 20. związku. Z tej okazji Alba pochwaliła się rodzinnymi fotografiami, które są dla niej szczególnie ważne.

- 16 lat małżeństwa, 20 lat razem i na zawsze. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy @cash_warren. Jestem z nas dumna, że dotarliśmy tak daleko. Nie ma prawdziwego zestawu zasad ani wskazówek, które kiedykolwiek przygotowałyby cię na to, co znaczy poświęcić się drugiej osobie i wybrać bycie rodziną. Na dobre i na złe nieustannie odnajdywaliśmy drogę powrotną do siebie i wybraliśmy siebie nawzajem. Nasze zdrowie, kocham was - napisała pod postem, zwracając się bezpośrednio do ukochanego.

W komentarzach posypały się gratulacje. - "Wszystkiego dobrego dla mojej ulubionej pary", "Życzę Wam całego życia pełnego miłości, radości i wspólnego rozwoju", "Cudowna para, szczęścia" - czytamy na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Leon Bennett/GA / Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?