Seks jest niezwykle ważnym elementem naszego życia. Daje nie tylko przyjemność, ale również poczucie bliskości. To, jak do niego podchodzimy, w dużej mierze zależy od naszych przekonań, ale i miejsca zamieszkania.
Derek jest pierwszym dzieckiem w Europie i drugim na świecie, które na etapie embrionalnym było noszone przez dwie kobiety. Takie rozwiązanie umożliwiła nowa metoda wspomaganego rozwoju Invocell. Na czym ona polega?
Ośmioro uczestników programu "MasterChef" w 9. odcinku 12. edycji programu wybrało się do francuskiego zamku Montresor, aby stanąć do kolejnej kulinarnej rywalizacji. Tym razem mieli do przygotowania dania, które stanowią prawdziwą polską ucztę. Wśród podanych potraw, znalazła się m.in. polędwica z dorsza oraz soczysty stek. Poznajcie najnowsze przepisy prosto od kucharzy-amatorów!
Kończący właśnie okrągłe 60 lat Muniek Staszczyk zapisał się wielkimi literami w historii polskiej muzyki. Jak wyznał w jednym z najnowszych wywiadów, rock'and'rollowy styl wyrazu towarzyszył mu nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym.
Robot planetarny to urządzenie umożliwiające wykonywanie wielu czynności w kuchni – mieszanie, ucieranie, ubijanie. Zaawansowane technologicznie modele pozwalają nawet na duszenie, gotowanie i smażenie. Określenie "planetarny" pochodzi od ruchu mieszadeł – wokół własnej osi i po obwodzie misy.
"Bitwa o gości" to popularny program na antenie TVN, w którym właściciele pensjonatów, hoteli, ekskluzywnych kempingów i agroturystyk oceniają nawzajem swoje biznesy. W najbliższym odcinku poznamy właścicieli kolejnych obiektów. Z czym tym razem będą musieli się zmierzyć?
Choć od ich pierwszego spotkania minęły już cztery dekady, nadal ze wzajemnością rozpalają w sobie ciekawość. Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk gościli w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN.
Krzysztof Gil to utalentowany 35-letni artysta. Ma romskie korzenie i to właśnie w nich szuka inspiracji dla swojej sztuki. Jego prace cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jak są odbierane i gdzie można je zobaczyć?
Z dnia na dzień w sieci pojawia się coraz więcej trików makijażowych i trzeba przyznać, ze niektóre z nich naprawę potrafią ułatwić życie. Jedna z TikTokerek pokusiła się jednak o nieco kontrowersyjny pomysł i całą twarz pomalowała szminką. Po co?
Aleksandra Wojciechowicz niemal 8 lat spędziła w zamknięciu w klasztorze Karmelitanek Bosych. Jakie zasady w nim panują? Dlaczego ostatecznie nie została siostrą zakonną? O tym pnia Aleksandra opowiedziała w Dzień Dobry TVN.
Łukasz Zasik to baletmistrz, który przez lata występował na scenie największych teatrów baletowych w Polsce i na świecie. Jego determinacja, talent i pasja uczyniły go absolwentem Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu, a następnie solistą baletu w poznańskim Teatrze Muzycznym. Łukasz niespodziewanie jednak postanowił do baletek dodać akcesoria jeździeckie i stał się rolnikiem i to wyjątkowym, bo Rolnikiem Roku.