Anna Lewandowska w odważnej sukience i bez biustonosza. "Skradła show"

Anna Lewandowska w odważnej sukience i bez biustonosza. Brytyjski tabloid komentuje: "Skradła show"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Anna Lewandowska świętowała 35. urodziny
Anna Lewandowska świętowała 35. urodziny
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Kulisy wyjątkowej sesji Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"
Sylwestrowa kreacja Anny Lewandowskiej zrobiła wielkie wrażenie nie tylko na internautach, którzy prawili komplementy znanej trenerce, ale również na polskich i zagranicznych mediach. Żona Roberta Lewandowskiego została bohaterką artykułu na stronie internetowej brytyjskiego dziennika "The Sun". Jak oceniono jej stylizację?

Anna Lewandowska - sylwestrowa kreacja

Błyszcząca minisukienka Anny Lewandowskiej przykuła uwagę tabloidu "The Sun". Kusy strój, który gwiazda włożyła na sylwestrową imprezę, podkreślił jej sylwetkę i wyeksponował zgrabne nogi oraz ramiona. Uwagę brytyjskich dziennikarzy przykuł fakt, że żona piłkarza zrezygnowała z górnej części bielizny i dumnie nosiła kreację bez biustonosza.

- Zachwycająca żona Roberta Lewandowskiego, Anna, w odważnej sukience bez stanika kradnie show w sylwestra - napisano już w tytule artykułu.

Lewandowska cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Bez wątpienia wpływ na jej rozpoznawalność ma związek z Robertem Lewandowskim, napastnikiem FC Barcelony. Jednak oprócz tego Anna sama prężnie rozwija swoją karierę, motywuje kobiety do ćwiczeń i zdrowego stylu życia, a dzięki temu może się pochwalić niebagatelną liczbą obserwatorów na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 5,6 miliona osób.

Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją

Brytyjski tabloid nie tylko docenił odważną sukienkę sportsmanki, ale również zwrócił uwagę na radosną minę Roberta, gdy pozował z ukochaną do zdjęć.

- Srebrna stylizacja bardzo odsłoniła nogi Anny. Robert Lewandowski nie mógł się powstrzymać od uśmiechu, gdy przytulał się do żony - czytamy na stronie "The Sun".

Fanom również spodobały się sylwestrowe fotografie Lewandowskich. Ich post na Instagramie zdobył prawie pół miliona polubień.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?