Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia. Czas na szukanie nowych dróg i rozwiązań

horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022
Źródło: Olha Myronenko/Getty Images
Przed nami tydzień okraszony Pełnią Księżyca w oryginalnym znaku Wodnika (12.08), co już świadczy o tym, że najbliższe dni nie pozwolą nam się nudzić. Sprawdź horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

W tym tygodniu Kukurydziany Księżyc pomoże w wyjściu ze starych życiowych torów i zachęci nas do szukania nowych dróg i ścieżek oraz porzucenia utartych szlaków. Zarówno tych w pracy, jak i w partnerstwie. Jednak nie samą szczytową fazą Srebrnego Globu będziemy żyli, ponieważ na niebie pojawią się bardzo ciekawe, ale dość intrygujące układy. Opozycja Wenus i Plutona (9.09) może wzbudzić wiele zazdrości i kontrowersji w związkach. Kwadratura Słońca i Urana (11.08) tuż przed pełnią będzie nas wrzucać w nieplanowane wcześniej i nie uzgadnianie sytuacje, a przejście Wenus ze znaku Raka do znaku Lwa (11.08) popchnie większą część zodiaku na drogę do spełnienia w miłości. Tydzień zakończy trygon (14.08) pomiędzy Marsem znajdującym się w znaku Byka, a Plutonem znajdującym się w znaku Koziorożca, który bardzo wzmocni znaki ziemskie (Byk, Panna, Koziorożec). Weekend spędzimy w sposób konstruktywny i pożyteczny.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Baran

Nie czekaj już dłużej z urlopem. Masz teraz szansę i możliwość odrobinę odetchnąć i to w sposób, który lubisz. Pełnia Księżyca w sprzyjającym dla Ciebie położeniu (12.08) wiele spraw ułatwi i uprości. Dobre okazje same będą wpadać Ci w ręce. Mocny trygon pomiędzy Twoim opiekunem Marsem a Plutonem (14.08) pozwoli na dogłębną regenerację i uporządkowanie stanu zdrowia fizycznego oraz psychiki. Szykuje się całkiem udany tydzień również pod względem sercowym, ponieważ opiekunka zakochanych, Wenus zmienia położenie i przechodzi do ognistego trygonu (11.08). Ważne i ciekawe spotkania towarzyskie, niezauważalnie mogą przerodzić się w coś więcej niż tylko koleżeństwo.

Horoskop tygodniowy - Byk

W nadchodzących dniach będziesz miał twarde lądowanie. Zarówno opozycja Wenus i Plutona (9.08), jak i Pełnia Księżyca w nieprzewidywalnym znaku Wodnika (12.08) będą szargać Ci nerwy. Nie lubisz nieplanowanych sytuacji i niespodzianek, z którymi tak naprawdę nie wiadomo co zrobić, cieszyć się czy martwić. Niestety pierwsze dni tygodnia postawią Cię przed nowymi, dość nietypowymi wyzwaniami i sytuacjami w których będziesz musiał/a wykazać się inicjatywą i elastycznością. No trudno. Jakoś sobie poradzisz. Weekend wynagrodzi wszystko odpoczynkiem i relaksem, na który w pełni zasłużyłe/aś, a na dodatek możesz spodziewać się jakiejś nowiny wróżącej materialną poprawę (14.08).

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Szykują się doskonałe okazje, które warto szybko i skutecznie wykorzystywać. Pełnia Księżyca w powietrznym znaku Wodnika (12.08) odbywa się w zgodzie z Twoim powietrznym żywiołem i dorzuci sił, pomysłów i energii. Będziesz decydować się na eksperymenty i śmiało zaproponujesz jakiejś wyżej postawionej osobie swoje rozwiązania, co zostanie bardzo dobrze odebrane! Przejście Wenus do znaku Lwa (11.08) również Cię ucieszy. Masz przed sobą przyspieszone bicie serca oraz ważne towarzysko spotkania i udane randki. Nie broń się przed odpoczynkiem w weekend, ktoś zaproponuje wspólny wypad.

Horoskop tygodniowy - Rak

Szykuje się niespokojna i bardzo elektryzująca Pełnia Księżyca (12.08), która dla Ciebie Raczku nie jest zbyt dobrze aspektowana. Dlatego możesz czuć wzrastające napięcie i zwiększoną nerwowość, która będzie towarzyszyć w codziennych czynnościach. Pojawią się jakieś małe kłopoty i utrudnienia na życiowej ścieżce, ale najgorsze jest to, że z tych drobnych niedogodności możesz zrobić prawdziwy dramat. W tym tygodniu na wszystko zareagujesz przesadnie. W rodzinie w połowie tygodnia może dojść do sporów i kłótni, ale wszystko uda się zażegnać w weekend. Pod wpływem trygonu Marsa i Plutona (14.08) nastąpi polepszenie Twojej sytuacji życiowej.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą niesamowity tydzień! Niebo przygotowało pakiet niespodzianek. Pierwsza wydarzy się już w połowie tygodnia, pod wpływem wejścia Wenus (11.08) do Twojego znaku zodiaku. To doskonała informacja. Twój nastrój, kondycja i wygląd znacznie się poprawią. Intensywna Pełnia Księżyca (12.08) w opozycyjnym znaku Wodnika, da szansę na spełnienie marzenia o egzotycznych wojażach i ekscytujących znajomościach. Warto pokusić się o skorzystanie z oferty biur podróży. Prawdziwa miłość może czekać na lotnisku. Lwy, które jednak zostają w domu mogą spodziewać się wielu udanych imprez, wartościowych spotkań towarzyskich oraz całej masy ciekawych wydarzeń na miejscu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Tydzień będzie wprowadzał w Twój uporządkowany świat nieco chaosu i nieprzewidywalności. Nadchodząca Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) niesie spore przetasowania. To, co sobie zamierzałeś/aś i układałeś/aś, może się okazać już zupełnie nieaktualne. Najbliższe dni udzielą Ci nauki o tym, że nie można wszystkiego skalkulować. Nie przejmuj się wszystkim aż tak. Zostaw za plecami kłótnie i nieodmówienia w miejscu pracy. Wyluzuj, odpocznij, pójdź na żywioł, przestań wszystko planować. Okaże się, że nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie. Nagle problemy same się rozwiążą, a fantastyczny dla Ciebie trygon ziemski pomiędzy Marsem a Plutonem (14.08) tylko wzmocni Twoją pozycję i zdrowie.

Horoskop tygodniowy - Waga

,,Bądź gotowa dziś do drogi, drogi, którą dobrze znasz…’’ słowa starego hitu powinny być dla Ciebie mottem na nadchodzące dni. Wyciągaj walizki ze strychu lub kanapy. Czas rozruszać kości. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika nie pozostawi Cię obojętną na czyjeś zaproszenia Wago, tym bardziej, że Wenus od 11. sierpnia znajdzie się w lubianym przez Ciebie znaku Lwa. Ktoś, kto długo stukał i pukał do Twojego serca, może nareszcie znaleźć się łaskawie w środku. Jednak zanim to nastąpi, masz jeszcze do przeżycia mało przyjemną opozycję pomiędzy Wenus a Plutonem (9.08). Ten aspekt będzie musiał najpierw coś zniszczyć, aby mogło się coś ciekawego zbudować. Nie broń się przed tym procesem, widocznie to coś, co musi odejść, jeśli już nic wartościowego nie wnosi w życie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu poczujesz, że coś Cię wewnętrznie martwi, dręczy, że masz jakąś zgryzotę, której jeszcze nie rozszyfrowałeś, ale która kluje się gdzieś w twojej aurze. Zapragniesz pobyć sam, ludzie zaczną Cię męczyć i nie będziesz miał ochoty na żadne dyskusje. Dobrym pomysłem jest ucieczka na działkę lub wyprawa w pojedynkę w góry. Musisz rozprawić się ze swoimi myślami. Opozycja Wenus i Plutona (9.08) może przynieść zaskakujące refleksje i wnioski na temat tego z kim chcesz być i dlaczego, bądź też odwrotnie, z kim już nie chcesz dzielić wspólnego czasu. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) to moment przełomowy. Uświadomisz sobie ważne prawdy i poczujesz się lżej. Najlepsze przyniesie weekend. Potężny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem postawi Cię na nogi na każdym poziomie, mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i… finansowym.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czekają Cię błyskawiczne efekty działań, które były podjęte na początku miesiąca. Osiągniesz wiele w sprawach zawodowych i otrzymasz obietnicę czegoś, na czym bardzo ci zależało. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (12.08) bardzo Ci sprzyja i przepełni Cię pozytywna energia, która wręcz uskrzydli Twoje kroki. Po wejściu Wenus do trygonu ognia (11.08) wpadniesz wręcz w euforię i zatracisz zdrowy rozsądek. Zdobędziesz się na jakieś spektakularne gesty, aby zaimponować innym. Sięgniesz do kieszeni i zasponsorujesz komuś wyjazd, prezent, szkolenie. Zaszalejesz z wydatkami. Spokojnie, ponieważ otrzeźwienie może przyjść w weekend, kiedy okaże się, że masz pustą lodówkę i nikt się nie kwapi, aby coś Ci ugotować.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą tydzień wyzwań. Praktycznie wszystko nagle będzie wymagało Twojej obecności, uwagi i interwencji. Począwszy od pralki, skończywszy na środkach lokomocji. Twoją głowę będą zaprzątać męczące Cię sprawy rodzinne oraz konieczność łatania dziur i awarii w miejscu pracy. Przynajmniej do Pełni Księżyca (12.08) możesz czuć, że masz już tych wszystkich kłopotów po dziurki w nosie i coś się zaczyna w Tobie gotować. Później ciśnienie nagle spadnie i na horyzoncie zamajaczy perspektywa udanego, spokojnego weekendu w miłych okolicznościach przyrody. Bardzo dobrze, skorzystaj. Mocny i konstruktywny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem (14.08) w prześwietnym dla Ciebie położeniu sprawi, że odzyskasz swoją moc, a nawet ją nadbudujesz. Znowu stanie na Twoim.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przed Tobą swoiste święto, ponieważ Pełnia Księżyca wypada w Twoim znaku zodiaku. To czas ważnych, nieodwołalnych decyzji życiowych, a w najlżejszym wypadku pokierowanie energii na właściwe tory. Trzeba obrać jakiś kierunek i zdecydować się na ścieżkę, którą będziesz kroczył/a przez najbliższe miesiące. Pod wpływem kwadratury Słońca i twojego patrona, Urana (11.08) wiele osób zaskoczy cię swoimi wyborami i decyzjami, zatem tuż przed Pełnią Księżyca zobaczysz wszystko w nowym świetle. Nie powinieneś/aś się dłużej wahać, ponieważ dalsze unikanie wyboru niesie ze sobą ryzyko, że możesz zostać postawiony/a w sytuacji bez wyjścia. Pod koniec tygodnia wszystko się wyklaruje i poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu. Wodniki, które borykają się z problemami zdrowotnym przejdą pozytywne przesilenie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Wszystko może wyglądać inaczej niż to sobie zakładałaś/eś. Pełnia Księżyca szykuje się w Twoim naturalnym, dwunastym domu, zatem nic nie jest pewne. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na samoistny rozwój wypadków. Do myślenia powinien dać Ci kontakt, który ktoś nawiąże pod wpływem opozycji Wenus i Plutona (9.08). Może od dłuższego już czasu pewna osoba wysyła sygnały, że zależy jej na czymś więcej niż tylko przyjaźni, a Ty to ciągle zbywasz? Jeśli jesteś w procesie długotrwałego leczenia, czas przyjrzeć się skuteczności terapii i w dniu Pełni Księżyca (12.08) pomyśleć o konsultacji z innym specjalistą? W ciągu najbliższych dni dopuść do głosu rewolucję w swoim życiu.

Dwie najpomyślniejsze gwiazdy w horoskopie i astrologii

W astrologii wyróżnia się najpomyślniejsze gwiazdy, które mogą przynieść niezwykłe szczęście i fortunę. Z drugiej strony osoby posiadające je w swoich horoskopach urodzeniowych muszą być przygotowane na ewentualne niepowodzenia życiowe, będące konsekwencją tak potężnych gwiazd w układzie. Za jedną z najpomyślniejszych gwiazd w całej astrologii uważa się Regulusa – gwiazdę stałą oferującą pomyślność materialną, wysoką społeczną pozycję, jednak problemy z odczuwaniem szczęścia, powodzeniem w sferze intymnej i rodzinnej. Drugą zaś jest Spiki, która przynosi honor, zaszczyt, bogactwo i wielką sławę. Sprzyja przede wszystkim ludziom nauki oraz sztuki, osoby związane z innymi karierami mogą odnosić na ich płaszczyźnie znaczne niepowodzenia.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Ulubieniec widzów zmarł nagle

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Ulubieniec widzów zmarł nagle

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?
Materiał promocyjny

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy
Materiał promocyjny

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"
Materiał promocyjny

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata
Materiał promocyjny

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach
Materiał promocyjny

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"
Materiał promocyjny

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?
Materiał promocyjny

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?

W poszukiwaniu pandy czerwonej. Gdzie mieszka i czym się żywi?
Materiał promocyjny

W poszukiwaniu pandy czerwonej. Gdzie mieszka i czym się żywi?

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"