Horoskop

Horoskop tygodniowy 27 czerwca - 3 lipca. Będziemy poszukiwać bezpieczeństwa i stabilizacji

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku

Jaki jest horoskop tygodniowy na 27 czerwca - 3 lipca 2022 roku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Raka. Księżyc dąży do pierwszego, letniego nowiu, który nastąpi w środę, 29. czerwca. Srebrny Glob zarządza znakiem Raka i jest w nim zdecydowanie silniejszy, zatem to wydarzenie będzie mocno wpływać na nasze emocje.

Będziemy mieć ogromną potrzebę współdzielenia uczuć i poszukiwania wspólnych przeżyć. W ciągu najbliższych dni będziemy szukać czegoś, co daje nam poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji i ugruntowania. Jednak większości znakom zodiaku będzie się to wymykać. Możemy czuć się zaniepokojeni sprawami domu i rodziny, w większości będą to jednak urojone lęki. Wiele osób wróci pamięcią do niesympatycznych wydarzeń z dzieciństwa. Trudnym dniem będzie sobota (2.07), kiedy Mars utworzy kwadraturę z Plutonem. Ponownie do głosu dojdą długo tłumione negatywne energie. Złość, agresja i chęć odwetu mogą bardzo wyraźnie dać o sobie znać również na arenie międzynarodowej.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy 27 czerwca - 3 lipca dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień będzie dla Ciebie dość trudy i pełen stresujących sytuacji. Jakieś żale z przeszłości mogą ponownie się odezwać i domagać się od Ciebie rozwiązania spraw tak, jak trzeba, abyś odzyskał spokój. Postaraj się wykazać maksymalną cierpliwością i wyrozumiałością wobec wydarzeń i wyborów, z którymi będziesz mieć do czynienia. Nów Księżyca w znaku Raka (29.06) może spowodować u Ciebie drażliwość i nadmierną irytację dotyczącą Twoich domowników. Uważaj w sobotę (2.07), ponieważ kwadratura Marsa i Plutona wzbudzi w Tobie gniew, który ciężko będzie ostudzić.

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu główne wpływy planetarne idą jakby bokiem i możesz czuć się nieco pominięty, żeby nie powiedzieć zlekceważony. Oszczędzaj siły na lepsze dni i układy, a teraz postaraj się ślizgać po powierzchni i nie angażować w zbędne plotki i intrygi, których niestety będzie wokół Ciebie sporo. Na osłodę w dniu Nowiu Księżyca (29.06) niebo przygotowało sekstyl Wenus i Jowisza, który poprawi stan Twojego portfela. Generalnie lepiej będzie się działo w pracy niż prywatnie. Początek lipca przyniesie mnóstwo burzliwych sytuacji, dosłownie i w przenośni.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Koniec czerwca będzie dla Ciebie korzystny i da Ci szansę na spotkanie się z właściwymi osobami, które mogą popchnąć do przodu Twoje sprawy zawodowe. Jeśli masz jakieś problemy edukacyjne, w tym np. wybór uczelni czy profilu, to również będzie podobnie – pojawi się ktoś z możliwościami, kto sprawi, że utrudnienia po prostu znikną. Poprawi się również energia finansowa. Po Nowiu Księżyca w znaku Raka (29.06) nagle odblokują się stare wpływy, na które nie mogłeś się doczekać. W partnerstwie nadal ekscytujące chwile – Wenus ciągle przemierza Twój znak zodiaku, więc nie trać okazji i poznawaj ciekawych ludzi.

Horoskop tygodniowy - Rak

W najbliższych dniach Twój patron, opiekun i przewodnik, czyli Srebrny Glob, będzie w fazie nowiu w zarządzanym przez siebie znaku (29.06). Przed Tobą ważny, nowy etap i możliwość podjęcia dyskusji z blokadami z przeszłości. Członkowie najbliższej rodziny, w szczególności w linii żeńskiej czyli mamy, babcie, ciotki, siostry, córki będą wyrażać swoje emocje i wchodzić z Tobą w interakcję, aby doszło do uzdrowienia bólów z przeszłości. Najtrudniejsze zadania postawi przed Tobą weekend. Kwadratura Marsa i Plutona wystawi Cię na ciężką próbę, ponieważ nie będziesz mógł zająć określonego stanowiska w pewnym sporze. Nerwy nie posłużą zdrowiu, które może domagać się troski.

Horoskop tygodniowy - Lew

W nadchodzących dniach emocje dadzą Ci popalić. Możesz reagować wściekłością na próby uciszenia pewnych niewygodnych spraw z przeszłości. Ktoś będzie spróbował zamiatać coś pod dywan, co już do końca Cię rozjuszy. Nie chcesz iść na żaden kompromis ani pertraktować, ponieważ według Ciebie czas na negocjacje się skończył. Prawdopodobnie chodzi o sporne sytuacje w najbliższej rodzinie. Po Nowiu Księżyca (29.06) odrobinę się wyciszysz, ale w weekend trudne rozmowy powrócą. Z kwestiami partnerskimi nie będzie najgorzej, możesz spodziewać się wsparcia i paru chwil relaksu we dwoje poza miejscem zamieszkania.

Horoskop tygodniowy - Panna

Dzięki pozytywnemu wpływowi pierwszego, letniego Nowiu Księżyca w przyjaznym Ci znaku Raka uda Ci się uspokoić i uporządkować nadwyrężoną atmosferę rodzinną. Harmonia w domu i załagodzenie sporów wśród najbliższych sprawi Ci dużą ulgę. Sielanka nie potrwa jednak długo. Kwadratura Merkurego i Neptuna (2.07) może nieźle zamieszać i pokrzyżować Ci weekendowe plany. Zwiedzanie i podróżowanie w ostatnie dni tygodnia stanie się bardzo utrudnione i zamiast dobrych wrażeń przyniesie nerwy i poczucie rozczarowania. Nie stój w korkach, nie kuś się na wyprawy autostradą, weź leżak i idź piechotą do lasu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Twoje wątpliwości partnerskie będą musiały zostać wreszcie rozwiane. W taki czy inny sposób niebo Ci to zaserwuje. Twoje dylematy powinny się wreszcie rozwiązać same, praktycznie bez Twojego udziału. Nów Księżyca w znaku Raka (29.06) postawi Cię przed faktem dokonanym. Czy to dobrze, czy to źle, że kolejny raz zdajesz się na innych, okaże się jesienią. Teraz ciesz się z tego, że spada Ci z ramion jakiś ciężar, a Twoje obowiązki przejmuje czasowo ktoś inny. Uważaj w weekend! Trudna kwadratura Marsa i Plutona ustawi się z Twoją fazą zodiaku w półkrzyżu, a to konfiguracja, która może przynieść duże zmiany na wielu płaszczyznach.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą dwie arcyważne konfiguracje na niebie. Jedna pozytywna, obiecująca i dobroczynna, druga odwrotnie – pełna trudnych decyzji i rozgoryczenia. Pierwszą jest konstruktywny i budujący Nów Księżyca w znaku Raka, który pomoże Ci wykonać wielki skok jakościowy, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania lub przyspieszy decyzje dotyczące powiększenia rodziny. Również sprawy Twoich krewnych i powinowatych będą układać się doskonale. Gorzej w weekend. Ten drugi wpływ to kwadratura Marsa i opiekuna Skorpionów czyli Plutona. Będziesz zmuszony do stoczenia jakiejś walki, prawdopodobnie symbolicznej bądź słownej, aby zapewnić sobie szacunek i pozycję. Mogą pojawić się niespodziewane bóle głowy, szyi i obręczy barkowej.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Dużo ostatnio się nazbierało u Ciebie tłumionych słów i niewypowiedzianego żalu. Będziesz mieć poczucie, że musisz wreszcie wykrzyczeć głośno swoją złość, frustrację czy też gniew na najbliższych. Nów Księżyca w znaku Raka (29.06) podziała na Ciebie jak kropla, która przelewa od dawna już pełny kielich. W tym samym dniu dojdzie do kwadratury Słońca i Jowisza, zatem z niczym nie będziesz się już hamować, ale wyrzucisz z siebie wszystkie nerwy z nadświetlną prędkością. W tym tygodniu doznasz swoistego uwolnienia i oczyszczenia, po którym poczujesz znacznie lepiej i psychicznie lżej.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Początek tygodnia przywita Cię spadkiem energii oraz dość smętnym nastrojem. Nów Księżyca w znaku Raka (29.06) poruszy u Ciebie czułe struny i zagra na dawnych konfliktach. Będziesz musiał porozmawiać z najbliższymi o sprawach finansowych i materialnym bezpieczeństwie oraz o długoterminowym ulokowaniu pewnych funduszy. Być może trzeba ustalić coś formalnie i wreszcie podpisać pewne dokumenty. W weekend nie daj się skusić na jakieś nieznane Ci wcześniej trasy wspinaczkowe czy też zbyt wymagające formy aktywności fizycznej, ponieważ kwadratura Marsa i przebywającego w Twoim znaku Plutona ostrzega przed kontuzjami.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Możesz mieć poczucie, że Twoje możliwości są przytłumione i nie mogą się rozwinąć. Ktoś tłamsi Twoje talenty i nie chce docenić kompetencji. Nów Księżyca w znaku Raka podziała na Ciebie gasząco i trochę się rozkleisz. Niewiele kwestii idzie teraz zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i rzeczywiście coś się zablokowało. Trzeba się przyczaić i przeczekać ten trudny wpływ. W weekend możesz dokądś się wyrwać, uciec przed ludźmi i światem i pobyć sobie sam na sam ze swoimi myślami i przyrodą. Odżyjesz, poukładasz sobie wszystko w głowie i w kolejnym tygodniu będzie lepiej.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W pierwsze dwa dni nowego tygodnia możesz się jeszcze wylegiwać, ale długo to nie potrwa. Nów Księżyca (29.06) w sprzyjającym Ci wodnym znaku Raka podziała na Ciebie ożywczo i mobilizująco. Poczujesz, że jakieś trudne decyzje masz już za sobą i jest Ci lżej. Przyjdzie czas na aktywność sportową, intensywny wysiłek fizyczny, spacery, jazdę na rowerze i generalnie na rozruszanie swojego ciała. Ciesz się z tej małej petardy energetycznej, ponieważ w weekend dojdzie na niebie do kwadratury Merkurego i Twojego opiekuna czyli Neptuna, która przyniesie zamieszanie. Możesz coś zgubić, w tym najpewniej drogę. Komuś coś źle przekażesz, coś pokręcisz i kłótnie gotowe.

Ogon i głowa smoka w horoskopie urodzeniowym

Ogonem Smoka w horoskopie urodzeniowym nazywa się Lunarny Węzeł Zstępujący. Oznacza on, że w życiu napotyka się na trudne sytuacje, które powodują regres. Jednocześnie świadczy to o silnym powiązaniu z przodkami, a nawet poprzednimi wcieleniami. Z kolei Głową Smoka nazywa się Lunarny Węzeł Wstępujący. Ten oznacza progres, a więc przyszłość, którą jesteśmy w stanie zbudować. Nie powinno się przywiązywać znacznej wagi do relacji umieszczonych na ogonie, gdyż trzymają one nas z dala od rozwoju. Przeciwnie, powinno się podążać za głową poprzez analizę znaku oraz domu jego umiejscowienia w horoskopie urodzeniowym.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: NatalyaBurova/Getty Images

Pozostałe wiadomości