Horoskop tygodniowy na 15-21 kwietnia. 5 znaków czeka prawdziwy roller coaster

GettyImages-821865430
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 15-21 kwietnia 2024. Przed nami wielka koniunkcja Jowisza i Urana! To rzadkie zjawisko przyniesie zarówno wzrost napięcia międzynarodowego, ale również możliwość dokonania ogromnego skoku technologicznego.

Horoskop tygodniowy na 15-21 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku

Słońce już ostatnie dni przebywa w znaku Barana. W piątek (19.04) tuż przed godziną szesnastą przeniesie się do znaku Byka. Księżyc na nocnym niebie rośnie i szykuje się do Pełni Księżyca w znaku Skorpiona, która będzie miała miejsce w kolejnym tygodniu (24.04). W ciągu najbliższych dni będziemy bardzo intensywnie odczuwać uściślanie się najważniejszego aspektu kwietnia, a być może nawet i całego roku. Chodzi o koniunkcję pomiędzy Jowiszem a Uranem (21.04), która ma miejsce raz na mniej więcej trzynaście, czternaście lat. Ostatnio doświadczaliśmy tego wpływu w latach 2010-2011, ale tamto spotkanie gazowych olbrzymów miało miejsce w znaku Ryb. Tym razem te dwie gigantyczne planety złączą swoje działanie w stopniu znaku Byka. W tym tygodniu będziemy doświadczać ogromnych transformacji, zarówno wewnętrznych, jak i tych dotyczących większych grup społecznych. Zmiany będą dotyczyć rynku globalnego i mogą spowodować zawirowania na światowych giełdach. Pamiętajmy jednak, że to proces i dłuższa tendencja, więc w ciągu najbliższych dni będziemy doświadczać głównie sygnałów przepowiadających kolejne zmiany. W tym tygodniu możemy wykazywać zwiększone zainteresowanie stanem naszych finansów. Zrobimy wiele, aby poprawić jakość naszego życia pod kątem materialnym. Bardzo dobrym dniem na uzgadnianie biznesów i wszelkiej maści spotkania, w tym również te miłosne będzie piątek (19.04), ponieważ doświadczymy inspirującego połączenia Merkurego i Wenus w znaku Barana. W tym tygodniu nic nie będzie się działo na pół gwizdka. Wszystko nabierze szalonego tempa, a intensywne wdrażanie w życie reform może przyprawiać o zawrót głowy. Chociaż żaden znak zodiaku nie pozostanie obojętny na te niebieskie układy, to najmocniej będą odczuwać tę przejażdżkę planetarną karuzelą osoby urodzone w znaku Byka, Lwa, Strzelca, Wodnika i Skorpiona.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Lepiej nic nie planuj, niczego nie bierz za pewnik, po prostu zdaj się na życiowe fale. Prądy planetarne zaniosą cię na nieznane lądy i odkryją ciekawe tereny. Możesz mieć silne poczucie obowiązku. Chcesz się z czegoś wywiązać, ale niebo w tym tygodniu wprowadza taką dozę szaleństwa i nieprzewidywalności, że nie jest pewne czy będziesz mógł dotrzymać słowa. Słońce niebawem opuści twój znak zodiaku (19.04), ale na pożegnanie doda ci jeszcze skrzydeł i sprezentuje spotkanie z kimś fascynującym. Piątkowa koniunkcja pomiędzy Wenus a Merkurym odbywa się w twoim znaku zodiaku i włączy jakiś wręcz mistyczny pociąg do pewnej osoby. Będziecie nadawać na tych samych falach i w telepatyczny sposób, umówicie się, aby spotkać się "przypadkiem’’ w pewnym miejscu. Ktoś naprawdę zrobi na tobie mocne wrażenie swoim intelektem i osobowością. To dobry tydzień na interesy i planowanie służbowych podróży.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przed tobą tydzień, w którym ważyć się będą losy wielu istotnych dla ciebie projektów. Wenus jest bardzo aktywna i w piątek stworzy koniunkcję z Merkurym, więc możesz być pewny, że spotkasz się z kimś, kto przyniesie ci niesamowicie ważne wiadomości. Koniunkcja Jowisza i Urana, która odbędzie się w twoim znaku, jest poprzedzona spotkaniem twojej opiekunki Wenus z Chironem. Być może to, co się dzieje, będzie dość bolesne, ale w szerszej perspektywie jest konieczne i niezbędne do dalszego rozwoju. Przed tobą jakieś olśnienie. Przewartościujesz cały swój świat, ustawisz na nowo priorytety, oddzielisz ziarno od plew. Nie bój się tego tygodnia, bo to, co się wydarzy, służy twojemu wzrostowi duchowemu i osobistemu rozwojowi. Twoje życie ulega zmianie na bardziej dojrzałe i bardziej świadome. Niebawem znowu będziesz za sterami i odzyskasz możliwość podejmowania decyzji.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W ciągu najbliższych dni poczujesz się trochę zmanipulowany, ale jak się później okaże, wyjdzie ci to na dobre. Merkury przebywa w znaku Barana i szykuje się do bolesnej koniunkcji z Chironem (15.04), a następnie do spotkania z Wenus (19.04). Początkowo coś, co się wydarzy, będzie dość nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne dla twoich relacji. Twoje życie miłosne i zawodowe może być poddane kilku poważnym wstrząsom. Nic dziwnego, na niebie odbywają się układy przepełnione potężną energią, więc w twoich związkach również może dojść do jakiegoś zawahania czy też przemeblowania. Pamiętaj jednak, że w piątek koniunkcja Wenus z zawsze lojalnym wobec ciebie Merkurym przyniesie ci ogromne dobro, sukces i ugruntowanie twojej pozycji. Tak czy inaczej, zaliczysz ten tydzień do udanych. Zyskasz nie tylko jakiegoś wielbiciela, ale również prezenty, komplementy i pieniądze.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc rośnie i poniedziałek zaliczysz z Pierwszą Kwadrą Księżyca, która odbędzie się w twoim znaku zodiaku, co jest dobrą prognozą na ten tydzień. Uda ci się wiele dokonać, usprawnić swoją pracę, odzyskać pieniądze, które kiedyś już zarobiłeś. W ciągu najbliższych dni będziesz mieć większe poczucie bezpieczeństwa i zaczniesz się pozytywnie odnosić do otaczających cię osób. Nowo poznani ludzie stwierdzą, że robisz bardzo dobre wrażenie. Przejście Słońca do znaku Byka wszystko usprawni i ułatwi (19.04). Twoje życie zawodowe i towarzyskie w weekend będzie zaskakująco ciekawe. Możesz poznać nowe osoby, które będą interesowały się podobnymi tematami jak ty. Uważaj tylko na plotki i dogryzania w środę i czwartek. Ktoś będzie ci robił uwagi na tle finansowym, ale to z zazdrości.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym tygodniu czeka cię ogromny wysiłek fizyczny i umysłowy. W pierwszych dniach będziesz skupiony na pracy oraz na tym, aby perfekcyjne wykonać powierzone ci zadania. Niestety w firmie bądź szkole więcej od siebie dasz, niż otrzymasz. Z pozytywów poprawisz swój wizerunek i zaskarbisz sobie wdzięczność kilku osób, którym pomożesz w istotnych dla nich sprawach. Wyleczysz sobie jakieś kwestie związane z górnymi drogami oddechowymi. Od piątku będziesz się szybko irytował. Istnieje duże ryzyko, że pod wpływem przejścia Słońca do znaku Byka (19.04) i koniunkcji Jowisza i Urana (21.04) będą zaogniać się domowe spory. Możliwe, że w tym tygodniu zakończą się jakieś niezbyt dobrze rokujące relacje. Może już lepiej odpuścić wieloletnią walkę, której końca nie widać?

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień rozpocznie się Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Raka, która przyczyni się do tego, że w pracy i kwestiach finansowych powieje na chwilę grozą. Niestety wraz z tym układem idzie niefortunne spotkanie Merkurego i Chirona. Za wszelką cenę kieruj się zdrowym rozsądkiem! Nawet jeśli wpadniesz w panikę pod wpływem chwilowej pomyłki lub złych wieści, nie daj się temu porwać. Za moment sytuacja odwróci się i drakońskie prognozy rozwieją się jak poranne mgły. Wejście Słońca do trygonu ziemi (19.04) odwraca złą kartę do góry nogami. Dzięki koniunkcji Merkurego i Wenus, która ma miejsce tego samego dnia (19.04), zakręcisz wielkim, kosmicznym Kołem Fortuny i wylosujesz dla siebie coś ekstra. Koniunkcja pomiędzy Jowiszem a Uranem (21.04) również przyniesie zaskakująco dobrą informację. Tydzień zakończysz z poczuciem, że stoczyłaś trudną, ale wygraną bitwę.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą tydzień gry o wielkie stawki. Poniedziałkowa Pierwsza Kwadra Księżyca podniesie kwestie zawodowe do rangi najwyższego priorytetu. Będzie trzeba decydować co i jak zrobić, aby właściwa kolejność była zachowana. Jest możliwość ubicia dużego interesu. Następnie aktywność Wenus i Chirona może spowodować u ciebie kompletny brak obiektywizmu Wago. Zaczniesz działać emocjonalnie i impulsywnie, bez komunikowania innym, o co naprawdę ci chodzi. Na pocieszenie dodam, że nie ty jedna działasz teraz tak chaotycznie. Niemniej jednak pojawią się jakieś bloki i problemy z wyrażeniem tego, co naprawdę czujesz, a będzie w tobie wiele żalu i spore poczucie rozczarowania. Spotkanie twojej patronki Wenus i Węzła Karmicznego (17.04) mówi o tym, że wydarzenia z tego tygodnia odcisną trwałe piętno na długie miesiące i chodzi konkretnie o skomplikowane sprawy sercowe. Na szczęście koniunkcja pomiędzy Wenus a Merkurym (19.04) pomoże ci w pokonaniu tych trudności. Przestaniesz tłumić w sobie uczucia i pójdziesz na żywioł. Na koniec tygodnia będzie już spokojna i opanowana i zrozumiesz, czego chcesz od życia.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W ciągu najbliższych dni będziesz zdenerwowany i niepewny swojej pozycji. Do 19 kwietnia ważą się losy pewnego przedsiębiorstwa lub dużego projektu. Nie będziesz przebierał w słowach i możesz kogoś postawić pod ścianą, co niestety będzie ci zapamiętane na dłużej. Napięcie będzie ogromne, a cena za błędną decyzję może być naprawdę słona. Na szczęście Pierwsza Kwadra Księżyca w pokrewnym znaku Raka (15.04) podpowie właściwe rozwiązanie. Po przejściu Słońca do znaku Byka poczujesz, że twoja pozycja się wzmacnia. Ubij interes, póki ktoś jest chętny i wymagaj deklaracji w piątek (19.04). W kolejnym tygodniu wszystko może być już diametralnie inaczej, a rzeczywistość będzie się kształtować na zupełnie innych zasadach. Weekend zaskoczy cię nie tylko decyzjami bliskich, ale ogólną tendencją do rozkręcania konfliktów, które tak naprawdę cię nie dotyczą.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Sprawująca nad tobą pieczę, największa planeta Układu Słonecznego, czyli Jowisz dąży do najważniejszej koniunkcji ostatnich miesięcy, czyli do zwarcia z Uranem. Koniunkcja tych planet odbędzie się w niedzielę (21.04) w dwudziestym pierwszym stopniu znaku Byka. Ten układ będzie wywierał wpływ nie tylko na ciebie, ale na ogromne rzesze ludzi. W ciągu najbliższych dni będziesz robić wszystko w sposób gwałtowny, mocny, bezkompromisowy. To, co będzie się w twoim życiu działo, zaangażuje cię absolutnie i w stu procentach. Ten bardzo intensywny wpływ zmieni twoje życie i zostawi na nim trwałe piętno. Oczywiście nie oznacza to, że każdy Strzelec otrzyma królestwo i księżniczkę (bądź księcia) za współmałżonka, ale poczujesz, że jesteś na siłach, aby zawalczyć o swoje długo skrywane marzenia. W tych dniach ryzykujesz i masz szczęście. Bez trudu trafiasz w dziesiątkę, od niechcenia wskazujesz prawidłowy wynik. Może to dobry pomysł zagrać w jakieś liczbowe gry?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Początek tygodnia rozpocznie się w trudny i wymagający sposób. Spotkanie Merkurego i Chirona, które tworzy kwadraturę do twojego znaku, może spowodować jakieś bolesne dolegliwości i nieprzyjemne objawy chorobowe, z naciskiem na szybką wizytę u laryngologa lub stomatologa. Później czarne chmury zaczną się rozwiewać. Przejście Słońca do znaku trygonu ziemskiego (19.04) to dla ciebie świetne wieści. Nareszcie ktoś przestanie coś blokować. Od tygodni jakiś wichrzyciel staje okoniem i nie mogłeś przeskoczyć z pozoru błahego problemu. Teraz to przeszłość. Osoba, która próbowała cię zdominować lub podporządkować poniesie klęskę. Koniunkcja pomiędzy Jowiszem a Uranem (21.04) odbywa się w trygonie do twojego znaku i sypnie ci złoty pył pod nogi. Wszystko stanie się prostsze i możliwe, a ty zaczniesz zwyciężać.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Opiekujący się tobą Uran będzie w tym tygodniu główną osią wydarzeń. Możesz poczuć się, jakby kosmiczne ręce wrzuciły cię w jakiś nowy świat, nowe okoliczności. Zupełnie niespodziewanie może pojawić się perspektywa dalekiej podróży. Ktoś, kogo znasz od niedana, zaproponuje zmianę pracy lub podpowie, co powinieneś zrobić, aby przyspieszyć swoją karierę. W ciągu najbliższych dni doświadczysz wielu gwałtownych uczuć, od euforii do przygnębienia. Będziesz również podejmował znaczne, oby nie zbyt znaczne ryzyko w sferze finansowej. W sprawach partnerskich pojawią się tarcia i konflikty, ponieważ musicie wreszcie albo iść dalej razem do przodu, albo zdecydować o innej ewentualności. Przeprowadzka, rozstanie? Wszystkie możliwości na stole. W połowie tygodnia możesz ścierać się z kimś o konserwatywnych poglądach, kto nie chce słyszeć o żadnych zmianach.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Zawirowania, zmiany, reformy, transformacje… masz już tego po dziurki w nosie. Marzy ci się miły, spokojny czas z bliskimi i stabilizacja w miejscu pracy. Niestety nie wygląda to tak, jak sobie wymarzyłaś, przynajmniej do 19 kwietnia. Po przejściu Słońca do bardziej zgranego z tobą znaku Byka coś się wreszcie przepchnie i zaznasz chwilowego ukojenia. Szczerze mówiąc, masz już tego zamieszania i chaosu serdecznie dość. Widać już bezpieczny brzeg i zaczniesz odzyskiwać kontrolę nas swoim życiem zawodowym i osobistym. Pod koniec tygodnia twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona. Na pocieszenie, wyleczysz się z czegoś, co długo było wstydliwą bądź uciążliwą bolączką, a nieprzyjemne objawy ustąpią.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes