Horoskop miłosny na 2024 rok. Kto weźmie ślub, a na kogo czyha zdrada? "Chęć grania na dwa fronty będzie doskwierać"

Horoskop miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
2024 jest według astrolog Merkurji rokiem ogromnych namiętności. - Nowe flirty, romanse, niebezpieczne przygody miłosne - ostrzega ekspertka. Które znaki zodiaku powinny szczególnie uważać na rozwój sytuacji w relacjach romantycznych?

Horoskop miłosny na 2024 rok - Waga i Baran

Styczeń to miesiąc, w którym zainteresowanie astrologią zwykle bywa ożywione. Wierzące w moc kart dusze pragną dowiedzieć się, co czeka je w najbliższych miesiącach. Astrolog Merkurja nie ma dobrych informacji dla dwóch znaków zodiaku.

- W znaku Wagi będziemy mieć zaćmienie 25 marca, a następnie pod koniec czerwca na lipiec wchodzi do znaku Wagi ciało niebieskie odpowiadające za ciemne, trudne energie jak zaborczość, zazdrość, jak osoby, które mogą mieć na naszym punkcie chorą fascynację. (...) Osoby urodzone w znaku Wagi i Barana będą w szczególności odbierać to jako jakiś rodzaj zagrożenia obsesyjną miłością ze strony ukrytych wielbicieli - ostrzega ekspertka.

Horoskop miłosny na 2024 rok - Bliźnięta, Strzelec i Wodnik

Nieco bardziej optymistyczną wizją relacji romantycznych mogą natomiast cieszyć się przedstawiciele takich znaków zodiaku jak Bliźnięta, Strzelec i Wodnik. - Poczują ulgę, poczują przestrzeń. Poczują, że mają otwarte nowe horyzonty na poznawanie osób, które są z innych kręgów kulturowych, które są z zagranicy - zaznacza w dziendobry.tvn.pl astrolog Merkurja.

Horoskop miłosny na 2024 rok - Byk, Panna i Koziorożec

Na stabilizację w 2024 roku mogą z powodzeniem liczyć osoby, które urodziły się w znakach ziemskich, tj. Byki, Panny i Koziorożce. - Poczują, że jest to rok na to, by się osiedlić, zadbać o swoje gniazdko, na to, by wreszcie wziąć ślub, zaręczyć się, zadbać o to, żeby pojawił się potomek w rodzinie, kupić sobie "własne M" - wymienia ekspertka.

Horoskop miłosny na 2024 rok - Rak, Skorpion, Ryby

Pokusa to w najbliższych miesiącach słowo klucz dla wodnych znaków zodiaku - Raków, Skorpionów i Ryb. Saturn przebywający w znaku Ryb ma ponoć chronić przed uleganiem wyrządzającym krzywdę namiętnościom, jednak słodkie żądze mogą przybrać na sile w szczególności w okresie letnim.

- Ta chęć grania na dwa albo nawet na trzy fronty niestety w tym roku będzie nam doskwierać, więc osoby, które mają tendencję do niewierności, (...) w tym roku będą miały pole do popisu - zapowiada astrolog Merkurja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?