Jajowanie to nowy hit świata ezoteryki. Na czym polega? "Działa jak magnes"

Jajowanie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jajowanie – nowy hit świata ezoteryki
Jajowanie – nowy hit świata ezoteryki
Czy można hodować kury w domu?
Czy można hodować kury w domu?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Jajowanie jest hitem w świecie ezoteryki. To metoda oczyszczania energii, która ma pomóc nam pozbyć się różnego rodzaju negatywów z aury. Jak się go przeprowadza? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli eksperci od oczyszczania jajem Marzena "Trida" i Patryk Grochala. Dowiedzieliśmy się również, jak hodować własne kury.

Hit świata ezoteryki

Jajowanie to hit w świecie ezoteryki. Na czym polega? - Mamy dwie szkoły. Jedna szkoła mówi o tym, że jajowaniem diagnozujemy, czyli sprawdzamy, co się dzieje w organizmie człowieka, w energetyce człowieka. Druga mówi o tym, że po prostu właśnie ściągamy wszelkiego rodzaju myślokształty, podczepy, powiedzmy sobie negatywne energie właśnie od razu do jaja - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN ekspertka od oczyszczania jajami Marzena "Trida".

- Jajko działa jak magnes. Jest symbolem nowego życia i ono może faktycznie zabierać pewne negatywy z energii i zabiera z naszej aury i z naszych czakr, czyli siedmiu i więcej centrów energetycznych w naszym organizmie, wszelkie negatywy. Może naprawdę zauważyć fizyczną poprawę, na przykład samopoczucia - dodał Patryk Grochala, który również zajmuje się oczyszczaniem za pomocą jaj.

Czy można hodować kury w domu? 

W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Radia Eska Kamila Ryciak oraz małżeństwo, które hoduje kury Magdalena i Szymon Kańdułowie w towarzystwie córki Hanny opowiedzieli widzom, jak hodować kury w domu.

- Jeśli chcemy mieć kury, to musimy im zapewnić odpowiednią przestrzeń, jeżeli chodzi o wybieg to jest minimum metr kwadratowy, a grzęda minimum 30 centymetrów na jedną kurkę - powiedziała Magdalena. - Zorganizowaliśmy sobie kury od różnych sąsiadów, bo jak mieszkamy na wsi to nie było z tym problemu - dodał Szymon.

Kamila Ryciak mieszka w mieście i również jest właścicielką kury. Na ten krok namówiła ją córka. - Z racji tego, że u nas w domu są alergicy to powiedziałam, że możemy mieć tylko zwierzątko, które będzie żyło na zewnątrz. Padł pomysł kur, który wydawał mi się dosyć szalony - zaznaczyła dziennikarka.

Zobacz całą rozmowę w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Bartek Dajnowski

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości