Horoskop tygodniowy. Retrogradacja Merkurego dla tych znaków zodiaku może być szczególnie uciążliwa

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 11-17 grudnia. Przed nami tydzień dość senny i na początku spędzany w monotonnym tempie. Nic dziwnego, to są jedne z najkrótszych dni w roku, a na brak światła i zbliżanie się astronomicznej zimy nałoży się wpływ Nowiu Księżyca w znaku Strzelca (13.12). Do środy będziemy wolno się rozkręcać i z trudem zabierzemy się za nowe sprawy. 

Na domiar złego wraz z Nowiem Księżyca przyjdzie również retrogradacja Merkurego, który przebywa w znaku Koziorożca. Ruch wsteczny tej najmniejszej planety naszego Układu Słonecznego potrwa aż do 2 stycznia Nowego Roku. 

Horoskop tygodniowy na 11-17 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku

W ciągu najbliższych dni będziemy głównie segregować, wyrzucać, oddawać pożyczone rzeczy, zwracać długi i szukać sposobu na to, aby się lepiej zorganizować. Przed nami czas spotkań na gruncie zawodowym, opłatków firmowych i renegocjacji umów z ważnymi kontrahentami. Na szczęście Nów Księżyca w ognistym znaku Strzelca (13.12) kiedy się już uściśli, a Srebrny Glob zacznie się odradzać natchnie nas nowymi pomysłami i wewnętrznym ogniem. Znowu zacznie nam się chcieć.

Ostrożni powinniśmy być w niedzielę (17.12), ponieważ pod wpływem kwadratury Słońca i Neptuna możemy zagubić się w gąszczu sklepów, dojazdów i nowych linii komunikacyjnych lub zgubić coś ważnego po drodze. Niestety na świecie weekend również nie będzie należał do spokojnych. Incydenty na morzu, zablokowanie jakiejś trasy czy też inne problemy na peronach i stacjach bardzo prawdopodobne.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W ciągu najbliższych dni będziesz niepoprawnym optymistą, zresztą, kiedy nim nie jesteś? Jednak Nów Księżyca w ognistym znaku Strzelca (13.12) przekona cię, że nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania i kwestii, których nie da się załatwić. Świetnie, ale zachowaj jasność umysłu. Warto włączyć zdrowy rozsądek, ponieważ możesz dać się namówić na zakupy, które nie są ci potrzebne i na inwestycje, które narażą cię na straty.

Retrogradacja Merkurego w znaku Barana przyniesie ci możliwość poprawienia jakiegoś egzaminu, wykonania korekty w zamówieniach lub zwrócenia produktów, które nie spełniają twoich oczekiwań. W tym tygodniu możesz odczuwać do środy spadek energii, ospałość i ciągłe zmęczenie, ale później nadrobisz wszystko w ekspresowym tempie.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus nadal przebywa w znaku związanym z twoim sektorem partnerstwa, więc nie powinieneś narzekać na to, co dzieje się w twoich relacjach miłosnych. Upodobanie do luksusu i wyczekiwana stabilność emocjonalna to twoje priorytety nie tylko na ten tydzień. Jednak Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12) może sporo namieszać na gruncie współpracy lub edukacji. Do głosu dojdzie impulsywność i chęć odwetu. Możesz chcieć się na kimś odegrać lub wyrównać stare rachunki krzywd. Merkury, który tego samego dnia wejdzie w ruch wsteczny, wystawi cię na próbę i może zaburzyć ci zdolność do analitycznego myślenia. Uważaj na sztuczki i wybiegi osób, które są sprytniejsze, niż ci się wydaje. Zrezygnuj z wchodzenia w słowne potyczki. W weekend zakupy mogą być zupełnie nietrafione.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W tym tygodniu opiekujący się tobą Merkury rozpocznie ruch wsteczny, który potrwa do 2 stycznia i nie jest wcale, jak zapowiadają niektórzy - pasmem porażek i kłopotów. Dla ciebie rozpocznie się okres dotyczący ważnego uregulowania sytuacji zawodowej. Możesz zdążyć przed świętami ustalić pewne sprawy i potwierdzić to, co jest pewne i wykluczyć jakieś iluzoryczne mrzonki. Cofający się Merkury może przynieść powrót jakichś kontrahentów lub współpracowników z przeszłości.

Nów Księżyca w znaku Strzelca przyniesie ci więcej radości w życiu partnerskim. Otworzysz się na nowe znajomości, które z łatwością pozyskasz. W tym tygodniu jest więcej plusów niż minusów, ale uważaj na układ na niebie, który uściśli się w niedzielę (17.12). Kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem może spowodować utratę równowagi w dosłownym sensie. Oblodzony chodnik i… bum.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia jest dla ciebie Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12). Ponieważ jest on połączony z cofaniem się Merkurego, nagle okaże się, że ktoś o kim już dawno zapomniałeś, będzie chciał odnowić z tobą znajomość, ale nie masz na to szczególnej ochoty. Niebo postawi cię przed koniecznością kluczenia i zażegnywania konfliktów przez strategię unikania spotkań.

W najbliższych dniach ciężko będzie ci się skupić na szczegółach i niestety z łatwością popełnisz jakiś błąd w miejscu pracy, co nagromadzi złą energię. Rozproszy ją spora kłótnia z jasnym wyrażeniem swojej opinii, co może się stać w środę lub w czwartek. W ciągu najbliższych dni będziesz odczuwać brak stałości i brak pewności w różnych dziedzinach życia. Mogą pojawić się niepotrzebne lęki na tle finansów i spraw materialnych.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym tygodniu odzyskasz część twojej mocy zgubionej w trakcie chłodnych i mrocznych dni. Po Nowiu Księżyca w ognistym znaku Strzelca (13.12) poczujesz się raźniej. Niestety trzeba jeszcze wytrzymać początek tygodnia. Będziesz przytłoczony i poczujesz, że nie ważne co zrobisz i tak te same sprawy są omawiane wielokrotnie bez żadnego efektu. Jakiś temat mieli się i mieli, i nic z tego nie wynika. Spokojnie.

W czwartek i piątek dojdzie do jakiegoś przełomu i widać już brzeg. Nareszcie problemy z sąsiadami czy dalszymi członkami rodziny będą się rozwiązywać. Uważaj w niedzielę, ponieważ kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem doprowadzi do jakiejś awarii GPS, możesz zgubić drogę lub doświadczyć jakiegoś celowego wprowadzenia cię w błąd.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przed tobą dni ogromnego wysiłku. Nadszedł czas, aby przeanalizować ścieżkę twojej kariery zawodowej lub dalszą drogę edukacyjną. Opiekujący się tobą Merkury rozpocznie wsteczną wycieczkę po znaku Koziorożca (13.12), co wymusi liczne korekty i poprawki.

Ponieważ Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12) odbędzie się w kwadraturze do twojego znaku, coś może pójść nie tak. Być może trzeba pomyśleć o zmianie adresu, zmianie zamków, zainwestowaniu w kursy czy szkolenia. Jeśli zdajesz jakiś egzamin i planujesz poddawać się weryfikacji bądź przygotowana na każdą ewentualność. W sprawach zdrowotnych może dojść do postawienia poprawnej diagnozy lub zmiany sposobu leczenia na właściwy.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą sympatyczne i lekkie otwarcie tygodnia. Sekstyl pomiędzy Merkurym a Wenus (11.12) spowoduje, że praca będzie przyjemnością, a zawodowe spotkania niepostrzeżenie zamienią się w towarzyskie. Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12) również przywoła do twojego życia więcej zabawy i wysmakowanej rozrywki. Jednak później zacznie ci doskwierać ruch wsteczny Merkurego, który spowoduje znaczne spowolnienie twoich podróży, komplikacje z przemieszczaniem się z miejsca na miejsca, a nawet awarie czy tajemnicze unieruchomienie auta.

Na wszelki wypadek, zanim wezwiesz pomoc drogową, sprawdź czy masz paliwo. W drugiej połowie tygodnia będziesz roztrzepana, chaotyczna i zaczniesz działać bez planu, co tym razem nie wyjdzie na dobre. W kwestiach partnerskich więcej zazdrości i sprawdzania się zamiast zaufania i czułości.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W ciągu najbliższych dni Pluton siedzi cicho i nie wtrąca się do układów na niebie. Podobnie zadziałasz ty. Nie będziesz się wychylał i wtrącał w spory czy kłótnie innych ludzi. Po prostu zachowasz neutralność, a to, co cenne i wartościowe, pozostawisz w ukryciu dla siebie. Wenus w twoim znaku zodiaku nadal przynosi ci intensywność i pasję w przeżywaniu uczuć. Możesz spędzać z kimś wyjątkowo gorące chwile, ale nie chwalić się tym przed światem.

Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12) położy akcent na twoje kwestie finansowe oraz na sposób, w jaki zarabiasz na życie. Dzięki nowym pomysłom i rewelacyjnym wizjom zdobędziesz jakieś nowe źródło zarabiania pieniędzy lub przynajmniej postarasz się coś korzystnie sprzedać. W tym tygodniu mogą powrócić bóle stawów, w szczególności panewek biodrowych.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W środę dojdzie do Nowiu Księżyca w twoim własnym znaku (13.12), co wytworzy jakiś punkt graniczny, zwrotny. Sytuacja, w której utkwiłeś, osiągnie masę krytyczną i nareszcie klincz, w którym się znalazłeś, zostanie przełamany. Zapragniesz podążać za swoimi pragnieniami, nawet za cenę krytyki czy braku akceptacji. Po prostu dotrze do ciebie, że zasługujesz na to, aby być w zgodzie ze swoim wnętrzem. Jednak ten proces nie jest prosty. Potrzebujesz kogoś, aby cię przytulił i ukoił twój dotychczasowy ból. Możesz trafić na osobę z przeszłości, z którą kiedyś byłeś w zażyłych relacjach i z którą będziesz mógł coś doprecyzować, wyjaśnić.

Druga połowa tygodnia przyniesie ci dochodzenie do siebie po intensywnym oczyszczeniu. Kropką nad i będzie kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem (17.12), która może ci zafundować dzień w łóżku, z powodu zbyt gwałtownych reakcji organizmu. Nie martw się, to po prostu zrzucanie starej energii, abyś mógł już niebawem przyjąć zupełnie nowe doświadczenia i doznania.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Czy ktoś jest równie zachwycający, jak przed laty, czy ty sam czujesz się tak dyspozycyjny, jak kiedyś? W tym tygodniu Merkury, który rozpocznie w twoim znaku retrogradację (13.12), upomni się o odpowiedzi na te pytania. W ciągu najbliższych dni zdecydowanie częściej niż zazwyczaj będziesz oglądać się za siebie. Masz szansę na poważną refleksję, na przystanięcie przed kolejnymi krokami i zastanowienie się, dokąd dalej chcesz się udać.

Upewnij się, że masz zrobione duplikaty ważnych plików, nie zostawiaj wysyłania dokumentów bez potwierdzenia, koniecznie podejmij awizo z poczty. Najbliższe dni będą obfitować w nieprzewidziane sytuacje i spontaniczne spotkania z dawno niewidzianymi osobami. Zapisuj wszystkie ważne daty w grafiku, ponieważ możesz o czymś zapomnieć.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szykuje się dość pozytywny tydzień, w którego trakcie otrzymasz wiele wsparcia i dowodów sympatii płynących od współpracowników bądź szkolnych przyjaciół. W ciągu najbliższych dni układ na niebie trochę cię oszczędzi. To, co jest trudne i skomplikowane, zostanie przypisane głównie innym znakom zodiaku. Możesz być świadkiem kłótni, ożywionych dyskusji, twardych negocjacji. To inni będą się spierać i walczyć, a tobie pozostanie głównie obserwowanie.

Nów Księżyca w znaku Strzelca (13.12) może dać ci szansę na wypłynięcie w jakimś nowym projekcie. Możesz również dopisać się do jakiegoś zespołu, który współpracuje z zagranicą. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać energię ognistego nowiu, to poprzestawiaj coś u siebie w domu, przesuń meble, zajrzyj za biurko lub za kanapę. To, co tam znajdziesz, mocno cię zdziwi.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ten tydzień przyniesie ci wiele zaskakujących, mocnych wydarzeń i intensywnych doświadczeń. Nie powinnaś się przed tym bronić. Pod wpływem Nowiu Księżyca w znaku Strzelca (13.12) może dojść do jakiegoś gwałtownego prania rodzinnych brudów. Trzeba będzie przedyskutować pewne tematy raz jeszcze i tym razem nie przyklepywać sytuacji, aby zadowolić krewnych i znajomych. Wyrzuć z siebie to, co cię boli, nie wstrzymuj emocji dla "świętego spokoju". Masz prawo być niezadowolona czy czuć się poszkodowana, nawet jeśli sytuacja miała miejsce wiele lat temu.

Otrzymasz większy wgląd w swoją duszę i poznasz prawdziwe przyczyny twoich teraźniejszych problemów. Kłopotliwa może być kwadratura pomiędzy Słońcem a Neptunem, która nadszarpnie twój system odpornościowy i w wyniku przeżywanych stresów możesz podłapać infekcję (17.12).

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Adobest/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach - co się zmienia?

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach - co się zmienia?

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę. "Kocham ich nad życie"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę. "Kocham ich nad życie"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Najgorętszy trend wśród psiarzy. Czym jest ubranie "matchy-matchy"?
Materiał promocyjny

Najgorętszy trend wśród psiarzy. Czym jest ubranie "matchy-matchy"?

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Gala wręczenia Bestsellerów Empiku 2023. Na scenie same gwiazdy
Materiał promocyjny

Gala wręczenia Bestsellerów Empiku 2023. Na scenie same gwiazdy

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Jak wybrać zapach na prezent? Ekspertka zdradza sprawdzone triki
Materiał promocyjny

Jak wybrać zapach na prezent? Ekspertka zdradza sprawdzone triki

Polka mistrzynią świata w bikejoringu

Polka mistrzynią świata w bikejoringu

Jak dbać o prawidłową dietę starszych pacjentów?
Materiał promocyjny

Jak dbać o prawidłową dietę starszych pacjentów?

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Z tymi daniami rozkochasz w sobie każdego - oto przepisy Sebastiana Olmy na walentynki
Materiał promocyjny

Z tymi daniami rozkochasz w sobie każdego - oto przepisy Sebastiana Olmy na walentynki

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Szukasz prezentu na walentynki? Sprawdź astrologiczne podpowiedzi dla znaków zodiaku

Szukasz prezentu na walentynki? Sprawdź astrologiczne podpowiedzi dla znaków zodiaku

Sióstr Katarzyny Herman nie da się policzyć na palcach jednej ręki. "Mamy okresy darcia kotów"

Sióstr Katarzyny Herman nie da się policzyć na palcach jednej ręki. "Mamy okresy darcia kotów"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Marcin Prokop zażartował z Szymona Hołowni. Julia Wieniawa od razu zareagowała

Marcin Prokop zażartował z Szymona Hołowni. Julia Wieniawa od razu zareagowała

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wanda Traczyk-Stawska z poruszającym apelem. "Ten kraj potrzebuje naszej obecności"

Wanda Traczyk-Stawska z poruszającym apelem. "Ten kraj potrzebuje naszej obecności"

Cekiny, dekolty i błysk. Oto najpiękniejsze kreacje Bestsellerów Empiku 2023

Cekiny, dekolty i błysk. Oto najpiękniejsze kreacje Bestsellerów Empiku 2023

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

Agnieszka i Wojtek Janikowie wspominają drugi ślub. "Niejeden się bał, że nie dojedzie"

Agnieszka i Wojtek Janikowie wspominają drugi ślub. "Niejeden się bał, że nie dojedzie"

Niezwykłe, co zrobiła żona dla Piotra Cyrwusa. "Poszłam z miłości"

Niezwykłe, co zrobiła żona dla Piotra Cyrwusa. "Poszłam z miłości"

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Kasia Sochacka - kim jest? Kariera, życie osobiste

Kasia Sochacka - kim jest? Kariera, życie osobiste