Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023. Przed nami tydzień pełen wyzwań i burzliwe walentynki

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Astrologia

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 13-19 lutego 2023. Tydzień rozpoczyna się Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Skorpiona, co może zwiększyć ilość postawionych przed nami wyzwań i zmuszać do twardych reakcji. Będziemy działać bezkompromisowo, a nawet trochę bezwzględnie. Walentynki upłyną w odrobinę zazdrosnej i kłótliwej atmosferze, za sprawą aktywności Lilith. Ktoś może próbować się wprosić, ktoś inny zacznie usilnie przypominać o swoim istnieniu.

Rewelacyjnym dniem, aby celebrować Święto Zakochanych będzie środa (15.02), ponieważ koniunkcja patronującej miłości Wenus i Neptuna wzmocni romantyczne nastroje. W tym dniu będziemy wyjątkowo kochliwi i wyidealizujemy swoje uczucia do partnera bądź partnerki. To cudowny dzień na pierwszą randkę. W czwartek (16.02) spotkanie Słońca i Saturna wróży dość surową atmosferę oraz konieczność bardzo poważnego podejścia do swoich obowiązków. W tym dniu będziemy mieć do czynienia z jakimiś utrudnieniami dotyczącymi komunikacji elektronicznej.

Horoskop tygodniowy na dni 13-19 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Weekend jawi się dość przyjemnie za sprawą sekstylu Merkurego i Jowisza (18.02) oraz sekstylu Wenus i Plutona (19.02). Dzięki tym układom będziemy mogli poświecić bliskim osobom więcej czasu i uwagi. W tym roku Słońce wyjątkowo szybko opuszcza znak Wodnika (18.02) i przechodzi do znaku Ryb, ponieważ stanie się to już w sobotę, o godzinie 23:34.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Trzeba będzie uporać się ze zmasowanymi i niezbyt harmonijnymi układami na niebie. Tydzień nie będzie należał do lekkich i przyjemnych, o czym przekonasz się już w poniedziałek. Pomimo tego, że nie masz ochoty na interwencję w pewnej sprawie, Trzecia Kwadra Księżyca (13.02) poniekąd wymusi na tobie działanie. Tuż przed walentynkowymi spotkaniami i randkami trzeba będzie podjąć trudną decyzję typu przyjemności kontra obowiązki. W środę (15.02) koniunkcja Wenus i Neptuna przywróci w twej pamięci trudne i niewygodne wspomnienia, których tak naprawdę nie chcesz i wolałbyś się ich pozbyć. Na gruncie zdrowotnym również nie najlepiej. Jesteś osłabiony, a przejście Słońca do wodnego znaku Ryb (18.02) jeszcze bardziej przygasi twój wewnętrzny ogień. Przed tobą bardzo wymagający tydzień.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Układy na niebie przywrócą przykurzoną ostatnio radość życia. To, co tkwiło w martwym punkcie i nie chciało ruszyć ani w lewo, ani w prawo, nagle wskoczy na właściwy kurs. Trzecia Kwadra Księżyca (13.02) w znaku Skorpiona nada ważnym dla ciebie sprawom szybszy obrót. Możesz spodziewać się kluczowych wiadomości dotyczących spraw finansowych (16.02), zanim jednak to nastąpi, twoje myśli prawie w zupełności nakierują się na partnerstwo. W środę (15.02) dojdzie do koniunkcji opiekującej się tobą Wenus i Neptuna, to istotny dla ciebie układ, który, jeśli Wenus nie jest w ruchu wstecznym zdarza się tylko raz w roku. Możesz poczuć, że bliskość, intymność i prawdziwe uczucie jest tym, po co żyjesz. Uważaj, abyś nie wpadł po uszy. W ciągu najbliższych dni bardzo łatwo ulegasz wyobrażeniom i sugestiom.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Trzeba się mocno pilnować Bliźniaku. Szykuje się kilka dość poważnych opresji i wymagających sytuacji. Trzeba się wziąć za porządkowanie negatywnych relacji i zbędnych znajomości. Okaże się, że nie wszyscy zasługiwali na twoje zaufanie. W tym roku Dzień Zakochanych wypada jakby tobie na złość w złym momencie i nie nastawiaj się na jakieś szczególne atrakcje. Wenus spotyka się z Neptunem w znaku Ryb, co spowoduje, że twoje iluzje pękną jak bańki mydlane, a ktoś pokaże swoje prawdziwe oblicze. Nie ma tego złego! Po co marnować czas na ludzi, którzy na to nie zasługują? Dobre wieści w czwartek (16.02). Koniunkcja Słońca i Saturna w sprzyjającym znaku Wodnika postawi cię na piedestale zawodowym, ktoś ma wobec ciebie poważne i profesjonalne plany. Zdobędziesz pozycję.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona (13.02) to dla ciebie bardzo dobry układ. Inni przedstawiciele zodiaku mogą się zżymać na trudne sytuacje, a ty będziesz mógł wypłynąć na tym, że inni nie radzą sobie z chwilowymi kryzysami. Z podniesioną przyłbicą obwieścisz wszem i wobec jaką masz opinię na temat pewnych leserów w pracy. To oczyści i uporządkuje atmosferę. Wyśmienicie podziała na ciebie koniunkcja Wenus i Neptuna w wodnym, pokrewnym ci znaku Ryb (15.02). To będą dla ciebie prawdziwe Walentynki, przesunięte o jeden dzień, ale za to jakie! Ktoś może ci wyznać uczucie lub pojawią się inne, od dawna wyczekiwane deklaracje. Zdrowotnie również zadowalająco. Dobra, planetarna aura będzie się tobą opiekować także pod względem finansowym. Zagraj w środę (15.02), co ci szkodzi?

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Planety naszykowały na ciebie kilka zwodniczych niespodzianek. Szykuje się bardzo skomplikowany tydzień i niestety nie ma co się nastawiać na fajerwerki miłości, raczej na małe, emocjonalne eksplozje. Twój układ nerwowy będzie przeciążony do granic. Popalić da ci już w poniedziałek Trzecia Kwadra Księżyca w Skorpionie (13.02) i trzeba będzie zejść z jakiś wygórowanych oczekiwań. W Walentynki aktywna Lilith, która znajduje się u ciebie w znaku uruchomi zazdrość i złość twoich ex, bądź też inne zawistne oczy. No cóż. Wzruszysz ramionami i zrobisz swoje, ale miej na wszelki wypadek czerwone elementy przy ubiorze W czwartek koniunkcja Słońca i Saturna (16.02) wymusi wizytę w urzędach, albo inną aktywność biurowo-papierową. Weekend najprzyjemniejszy z całego tygodnia. Odsapniesz, złapiesz równowagę.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Z powodu zbliżającej się koniunkcji Wenus i Neptuna (15.02) w opozycyjnym znaku Ryb, nie jesteś sobą. Działasz rozkojarzona, nieobecna, rozmarzona. Zdarzy ci się o czymś zapomnieć, coś pomylić lub czegoś nie dopilnować. To zupełnie do ciebie niepodobne, ale cóż, chwilowe szaleństwo musi się zdarzyć w końcu również i tobie. W tym tygodniu będziesz myśleć o niebieskich migdałach i w związku z czym kłopoty na przyziemnym poziomie gotowe. Musisz uważać na pieniądze i w ważnych, formalnych sprawach trzymać rękę na pulsie. Wystrzegaj się rozmowy w trakcie prowadzenia auta, a co gorsze pisania w trakcie jazdy sms-ów! Nawet jeśli są one do twojego dziubusia-pusia, a może właśnie w szczególności. Zwykłą dla ciebie rzeczowość i kontaktowość odzyskasz w weekend. Do tego czasu staraj się nie podpisywać jakiś długoletnich, bardzo obciążających zobowiązań, bo pomyłka gotowa.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W ciągu najbliższych dni oddasz się w absolutne władanie nadchodzącej koniunkcji Wenus i Neptuna (15.02). Ten taniec twojej patronki i mglistego Neptuna może ci nieźle namieszać w głowie. Nie będziesz wiedziała gdzie kończy się granica twoich marzeń i snów, a gdzie zaczyna zderzenie z twardą rzeczywistością. Pamiętaj, aby nie odlecieć zbyt daleko od gruntu. Dasz się ponieść i nie ma w tym nic złego, ale każdy odrealniony sen ma swoją cenę. Pamiętaj o tym. Dobrą, uziemiającą energię niesie ci spotkanie Słońca i Saturna (16.02) w pokrewnym znaku Wodnika. Spojrzysz na wiele sytuacji trzeźwym okiem i schłodzisz swoje emocje. Coś rzetelnie i profesjonalnie załatwisz. W weekend pojawi się okazja do odbywania krótkich, satysfakcjonujących podróży i dobrych, wnoszących coś konkretnego spotkań.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Tydzień otwiera się Trzecią Kwadrą Księżyca w twoim znaku, a to dopiero początek intensywnych wydarzeń. Masz ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o uporządkowanie statusu twoich relacji. Zarówno tych zawodowych, rodzinnych jak i całkiem prywatnych. Być może sytuacja przerosłaby inne znaki zodiaku, ale z pewnością nie ciebie. Możliwe, że ktoś będzie miał chrapkę ba to, aby coś przejąć, ale grubo się przeliczy. W poniedziałek i wtorek porozstawiasz wszystkich po kątach. W Walentynki niestety nie skupisz się na miłych chwilach, ponieważ będziesz z kimś na ścieżce wojennej. Na szczęście środa (15.02) wynagrodzi wszystko z nawiązką. Romantyczna koniunkcja Wenus i Neptuna pomoże ci w odbudowaniu bliskości i intymnej zażyłości. Będzie słodko i różowo. Chwile z formalnym zgrzytem w tle przyniesie koniunkcja Słońca i Saturna (16.02). Weekend beztroski, radosny, wręcz błogi.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ten tydzień przyniesie więcej emocjonalnego deszczu niż rozpogodzeń. Niebo nad twoją głową nie jest bezchmurne. Tak uwielbiana przez inne znaki, romantyczna i liryczna koniunkcja Wenus z Neptunem (15.02), niestety odbywa się w kwadraturze do twojego znaku. To może przynieść bolesne i twarde lądowanie. Obudzisz się z ręką w… w pustym opakowaniu po chipsach. Może się okazać, że to co miało być miłością do końca życia, zbyt szybko zwietrzało, a królewna/królewicz jest mocno przereklamowany. Nie obwiniaj nikogo, bo tutaj nie o to chodzi. Trzeba wylać sobie na głowę kubeł zimnej wody i zabrać się do porządków. Czwartkowa koniunkcja Słońca i Saturna (16.02) wyśmienicie i precyzyjnie naprowadzi cię na właściwy tor. Sekstyl pomiędzy Merkurym a Jowiszem (18.02) popchnie cię w podróż, która ustawi twoją psychikę do pionu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Planety są dla ciebie przyjazne. Nadchodzące dni otworzą świeże horyzonty i umożliwią zrealizowanie twoich postanowień z uśmiechem na ustach. Pojawi się okazja do nawiązania jakiejś intratnej znajomości. Możliwe, że niebawem przerodzi się ona dla samotnych Koziorożców, w coś więcej niż tylko koleżeńską relację. Najważniejszym układem w tym tygodniu będzie dla ciebie spotkanie Słońca i Saturna, które nastąpi w czwartek (16.02). Dzięki temu masz szansę sfinalizować jakąś umowę, bądź uzyskać potwierdzenie pewnych ustaleń na papierze. Możesz w tych dniach śmiało umawiać się na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, wizyty w urzędach czy innych placówkach. Sprzyja ci koniunkcja Wenus i Neptuna (15.020 , więc sprawy wyglądu, prezencji i urody będą dla ciebie szczególnie istotne. Nie będzie wielu powodów do narzekań, nawet jeśli się uprzesz.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Walentynki powinieneś chyba przełożyć na inny termin. Już w poniedziałek tydzień przywita cię różnymi nieprzyjemnymi formalnościami, przed którymi nie ma gdzie się schować. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona (13.02) powoduje twoje rozdrażnienie, a wręcz złość na pewne osoby i sytuacje, które bezinteresownie pokomplikują ci życie. Później będą kolejne kłopoty. W Walentynki możesz paść ofiarą złośliwych plotek lub obmowy. No trudno, ludzie bywają różni. Tacy również. Sytuacja poprawi się pod koniec tygodnia. W czwartek koniunkcja Słońca i Saturna (16.02) podsunie ci coś do podpisania, ale będzie to całkiem przyjemna sprawa. W weekend odbijesz sobie niepowodzenia z pierwszych dni tygodnia, w tym również te partnerskie. Dzień Zakochanych z poślizgiem, ale za to jaki udany! Warto poczekać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu możesz poczuć się i wyglądać absolutnie wyjątkowo. Planety przywrócą ci poczucie sensu istnienia. Masz naprawdę duże powody do radości. W twoim znaku zodiaku uściśli się koniunkcja pomiędzy łaskawą Wenus, a patronującym ci, uduchowionym Neptunem (15.02). Cały, świeżo rozpoczynający się tydzień spędzisz w blasku tego układu. Poczujesz, że życie ma sens, a twoje marzenia już się spełniają, lub są na wyciągnięcie ręki. Nie zagub się tylko w tym, jakże przyjemnym, ale lekko usypiającym czujność wpływie. Pod koniec tygodnia możesz liczyć również na nadprogramowe pieniądze, smykałkę do interesów oraz wyśmienity relaks w jakimś SPA. W każdym razie dobroczynna woda w tle. Pewne uzdrowisko czeka na twoją decyzję, a wraz z nim znajomość, która może się pięknie rozwinąć.

Jakości znaków zodiaku a rodzaj działania

Wyróżnia się trzy jakości znaków zodiaku i warunkują one konkretny rodzaj działania i procesów. W przypadku jakości kardynalnej działania i procesy są szybkie, bywa, że wręcz gwałtowne. Nie trwają one długo i dzieją się bez zbędnej zwłoki. W przypadku jakości stałej – są one powolne i spokojne, ale stabilne. Nie ma w nich pośpiechu, ale i miejsca na pomyłkę. Ostatnia jakość – zmienna odpowiada za działania i procesy zmienne, ale również powtarzające się – takie, które odchodzą i przychodzą.

Horoskop na poniedziałek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na środę dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na czwartek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na piątek dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

Pozostałe wiadomości