Horoskop

Horoskop tygodniowy. Komu Pełnia Truskawkowego Księżyca przyniesie awans i poprawę materialną?

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop

Jaki jest horoskop tygodniowy na 13-19 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w ostatnim dekanacie znaku Bliźniąt, a Srebrny Glob szykuje się do pełni Różanego Księżyca. Mamy przed sobą dużo aktywności i szanse na ogromne transformacje. Poznaj horoskop tygodniowy, który dla Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja.

Horoskop tygodniowy na 13-19 czerwca 2022 r. ?

Mamy przed sobą dużo aktywności i szanse na ogromne transformacje. Merkury, który przejdzie do znaku Bliźniąt już w poniedziałkowe popołudnie (13.06), ułatwi podróże i komunikację. Superkciężyc, czyli Pełnia, która odbędzie się wyjątkowo blisko Ziemi w znaku Strzelca (14.06), podgrzeje nam krew, doda temperamentu i zachęci do podejmowania odważnych kroków. Trudne sytuacje pojawią się w czwartek za sprawą kwadratury Słońca i Neptuna (16.06), kiedy może dojść do pomyłek i komplikacji. W sobotę (18.06) kwadratura Wenus i Saturna przyniesie trudne rozmowy w partnerstwie dotyczące przede wszystkim sfery materialnej.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy na 13-19 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran

Energia będzie Cię roznosić. Pod wpływem Superksiężyca w znaku Strzelca możesz być zbyt odważny i zbyt ekspresyjny, dlatego zaczniesz swoim zachowaniem wprawiać innych w zakłopotanie. Nie będziesz bał się przekraczać żadnych norm. W pracy dobra passa. Czekają Cię wyśmienite dni na arenie zawodowej. Zostaniesz wyróżniony i publicznie pochwalony. Merkury w sprzyjającym znaku Bliźniąt szykuje również sukcesy w podróżach służbowych i tych całkiem prywatnych.

Horoskop tygodniowy Byk

W tym tygodniu planety patrzą na Ciebie przez niezbyt korzystny pryzmat. Przed Tobą sporo zmartwień i dość stresujących sytuacji w miejscu pracy. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca (14.06) podziała Ci na nerwy i podniesie ciśnienie dosłownie i w przenośni. Ktoś będzie skrajnie niekompetentny. Niestety trzeba zacisnąć zęby, przeczekać to, a później zabrać się do naprawiania sytuacji. Koniec tygodnia pod wpływem kwadratury Wenus i Saturna (18.06) zmusi Cię do walki o swoje racje w partnerstwie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Już w pierwszych dniach tygodnia możesz wiele i niespodziewanie zyskać. W poniedziałkowe popołudnie Twój ulubiony Merkury wkracza do własnego królestwa, czyli Twojej fazy zodiaku. Nagle wszystko się ułatwi i naprostuje. Podróżowanie, dokumenty, komunikacja, wymiana informacji nagle przestaną sprawiać kłopoty. Pełnia Różanego bądź Truskawkowego Księżyca to dla Ciebie same przyjemności i ekscytujące spotkania partnerskie. W miłości zrobi się gorąco. Pojawią się jakieś ciekawe perspektywy.

Horoskop tygodniowy Rak

Trzeba planować jakiś relaks i wypoczynek. Już najwyższy czas pomyśleć o kilku dniach urlopu. Jesteś przemęczony, zestresowany i wycieńczony ostatnimi wydarzeniami, a Pełnia Księżyca w ognistym znaku Strzelca (14.06) z pewnością nie zostawi Cię w spokoju. To, że nie będziesz mógł spać, to najmniejszy kłopot. Gorzej z nadmierną ilością obowiązków zawodowych. W czwartek bądź piątek miła randka pomoże naładować akumulatory i poczujesz, że ktoś nadaje na tych samych falach co Ty.

Horoskop tygodniowy Lew

Nareszcie lepsza gwiezdna pogoda. Możesz czuć, że życie roztacza przed Tobą paletę przyjemności i radosnych perspektyw. Supeksiężyc w znaku Strzelca (14.06) to dla Ciebie okazja, aby błyszczeć, uwodzić, i roztaczać przed zachwyconą publicznością swój czar. W pracy rozpoczyna się okres przychylności i sukcesów. Możliwy awans i podwyżka. Spiesz się, aby ważne dokumenty i ustalenia zostały zaakceptowane przed czwartkiem (16.06), w tym dniu kwadratura Słońca i Neptuna pomiesza Ci szyki i popsuje plany. Koniec tygodnia przyniesie obniżenie nastroju.

Horoskop tygodniowy Panna

Nie w głowie Ci teraz ani rozrywka, ani tym bardziej amory. Będziesz czuć się zestresowana i rozgoryczona. Pracujesz za dwóch, trzech, a płacę dostajesz jak za pół etatu. Twoja frustracja sięgnie zenitu we wtorek i środę. Możesz wreszcie wygarnąć kilku osobom, co myślisz na temat takiego traktowania i bardzo dobrze! Czas określić swoje zasady i szanować swój wysiłek. W uczuciach możesz liczyć na pozytywną zmianę dopiero w weekend. Kiedy masz coś na głowie, nie umiesz się relaksować. Koniec tygodnia przyniesie odmianę.

Horoskop tygodniowy Waga

Poczujesz, że wszystko możesz i wszystko jest do osiągnięcia, jeśli bardzo się tego pragnie. Różany Superksiężyc (14.06) obdarzy Cię seksapilem, urokiem osobistym, wdziękiem i tak ważną dla Ciebie przebojowością, której czasem Ci brakuje. Zdobędziesz się na odwagę i zaczniesz działać w istotnej dla Ciebie sprawie, której bałaś się poruszyć. Dzięki sprzyjającej aurze planet i przejściu Merkurego do trygonu powierza (13.06) w mig uporasz się ze wszystkimi zaległościami. Obowiązki pójdą łatwiej. Uważaj jedynie w sobotę (18.06), ponieważ kwadratura Wenus i Saturna przypomni Ci o dawnych dolegliwościach ortopedycznych bądź związanych z kręgosłupem.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Trzeba przyznać, że to nie jest Twój tydzień. Niestety układy planet mają teraz innych ulubieńców i cierpliwie musisz poczekać na swoją kolej. Najbliższe dni będą pełne pożegnań. Powinieneś zostawić za plecami osoby, które stoją na przeszkodzie Twojej karierze bądź rozwojowi osobistemu. Chociaż nie są to łatwe wybory, to jednak nadszedł czas na personalne zmiany w Twoim miejscu pracy. Stresy zawodowe odreagujesz na gruncie prywatnym, gdzie ktoś nie tylko Cię zrozumie, ale w weekend przytuli, nakarmi i zadba o Twoje potrzeby.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Rewelacja, wesołe miasteczko, fajerwerki i jeszcze wata cukrowa na dodatek! Przed Tobą wyśmienite dni! Superpełnia w swoim własnym znaku nie zdarza się przecież tak często, a trafia się w tym tygodniu właśnie Tobie (14.06). Czekają Cię dobre, perspektywiczne wyjazdy, świeże, doskonale rokujące znajomości, zapowiedź dobrych zmian w pracy, no i poprawa materialna. Musisz z tego wszystkiego korzystać i brać pełnymi garściami z okazji, które rzuci Ci pod nogi Los. Nie marudź nawet w czwartek (16.06), kiedy wydarzy się jakieś bolesne potknięcie w tym dobrym, tygodniowym rozkładzie jazdy.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca i wkroczenie Merkurego do trygonu powietrza wróży oziębienie Twoich spraw sercowych. Na pierwszym planie pojawią się obowiązki. Nie będziesz wiedział, w co najpierw wsadzić ręce. Czy bardziej angażować się w trudne sytuacje w miejscu pracy czy służyć pomocą osobom na domowym gruncie. Przed Tobą tydzień dylematów. Układ na niebie jest Ci nie po nosie i nie wspiera Cię w Twoich decyzjach, wręcz przeciwnie, utrudnia je, jak może. Najważniejszym dniem w tym tygodniu będzie sobota (18.06), ponieważ dojdzie wtedy do kwadratury Wenus i Twojego patrona Saturna. W weekend powinieneś spodziewać się jakiś utrudnień. Ktoś odwoła przyjazd bądź spotkanie. Widać tak już musi być. Może to i lepiej?

Horoskop tygodniowy Wodnik

To będzie tydzień w rytmie turbo. Wszystko co robiłeś do tej pory przyspieszy razy pięć. Po pierwsze Merkury wkracza do trygonu powietrza (13.06), po drugie Pełnia Księżyca (14.06) odbywa się w doskonałym dla Ciebie położeniu, po trzecie będziesz mieć jeszcze więcej sił i zapału do realizowania swoich pomysłów. Praca pójdzie szybko i będziesz mieć ze swoich dzieł niemałą satysfakcję. Zdrowie także lepiej z wyjątkiem soboty (18.06), wtedy powinieneś uważać na urazy mechaniczne. Na horyzoncie widać znaczne ożywienie w kwestiach partnerskich. Ktoś stara się zwrócić Twoją uwagę i będzie się angażować uczuciowo. Możesz być tym bardzo zaskoczony.

Horoskop tygodniowy Ryby

Co by tutaj napisać Rybko, żeby Cię nie martwić, a jednak poinformować, że czeka Cię niezbyt sympatyczny tydzień? Układy na niebie nie będą Cię rozpieszczać. Zacznie się od kwadratury Merkurego do Twojego znaku, później dołączy do tego Pełnia Księżyca (14.06), która również odbywa się nieharmonijnie wobec Twojej fazy. Na dodatek w czwartek (16.06) uściśli się kwadratura Słońca i Twojego patrona Neptuna. Co tutaj zrobić? I tak źle, i tak niedobrze. Po prostu czasami tak już jest, że co by się nie zrobiło, obraca się na niekorzyść lub kłopot. Może czas wziąć kilka dni urlopu, oddać się słodkiemu lenistwu, zamknąć drzwi, czytać zaległe lektury i oglądać tv? Aktywności odbijesz sobie z nawiązką po Nocy Kupały.

Czym jest moon-mapping

Moon-mapping to świadome wykorzystywanie energii poszczególnych faz księżycowych. Dzięki temu można odpowiednio kierować swoim rozwojem osobistym, a także podejmować możliwie najlepsze dla siebie decyzje. Każdy powinien wyznaczać własny moon-mapping ze względu na to, jak się czuje. W tym celu można prowadzić specjalny dziennik, który pomoże nam zrozumieć, w jaki sposób odczuwamy podczas konkretnych faz. Przyjmuje się jednak, że każda z faz wyznacza konkretny etap w życiu, ale warto obserwować także swoje uczucia. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania i zrozumieć swoje uczucia.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: grinvalds/Getty Images

Pozostałe wiadomości