Horoskop

Horoskop tygodniowy na 1-7 sierpnia. Czas na miłość i ryzykowne decyzje

Horoskop

horoskop tygodniowy 1.08-7.08 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

To będzie tydzień pełen szybkich decyzji i błyskawicznych zwrotów akcji. Wygrywać będą ci, którzy nie będą bali się ryzyka i pójścia zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop tygodniowy od 1 do 7 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 1.08 - 7.08.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

W ciągu najbliższych dni na niebie zwiększy się aktywność Urana, którego wpływ przynosi nam zawsze wybuchowe niespodzianki. Poniedziałek przywita nas opozycją Słońca i Saturna, która zachęci do uporania się z zaległościami z przeszłości. Wenus w trygonie z Uranem pomoże w zakochaniu się lub zauroczeniu osobom samotnym. Niebezpiecznie będzie w środę – kwadratura Merkurego i Urana zwiększy ilość kolizji drogowych. W niedzielę możemy poczuć siłę do odnalezienia swoich pasji i talentów.

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Baran

Uran pomoże Ci uporać się z najtrudniejszymi przeciwnościami. Kiedy będziesz już myślał/a, że sprawa jest nie do uratowania, pojawią się nowe okoliczności. Merkury, który również będzie działał na Twoją korzyść, przyniesie Ci interesujące, krótkie podróże i nowe kontakty towarzyskie. Nów Księżyca w znaku Lwa (7.08) przetasuje Twoje otoczenie i zabierze z niego niepotrzebne Ci osoby. Tydzień upłynie błyskawicznie i intensywnie.

Horoskop tygodniowy - Byk

To będzie Twój tydzień. Chociaż nie jest to Twoją mocną stroną, musisz nauczyć się działać szybko. Niedokończone sprawy w pracy będą domagać się rozwiązania już na początku tygodnia. W kwestiach partnerskich rewelacyjnie. Wenus i Mars przebywają w przyjaznym Ci znaku Panny. W środę warto skorzystać z dobrej, kosmicznej fali energii i wypróbować swoje szczęście na rynkach finansowych lub w grach liczbowych. Końcówka tygodnia już trochę słabsza. Zbliżający się nów Księżyca w znaku Lwa (7.08) uruchomi problemy z ciśnieniem.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będzie niesamowicie emocjonujący tydzień. Przed Tobą liczne spotkania ze znajomymi. Poniedziałek przywita Cię ważną, atrakcyjną ofertą zawodową. We wtorek jakieś niespodzianki na tle uczuciowym. Najtrudniejszy będzie środek tygodnia. Twój patron, czyli Merkury, znajdzie się w nieprzyjemnej kwadraturze z Uranem. Przez ten układ możesz się nieco zagubić i poczuć przytłoczony/a przykrymi informacjami. Czeka Cię niezbyt sympatyczna niespodzianka. Na szczęście bliżej weekendu atmosfera wokół Ciebie zacznie się poprawiać, a nów Księżyca w przyjaznym Ci znaku Lwa (7.08) postawi Cię na nogi i zainspiruje do wkroczenia na nowe, niedostępne wcześniej ścieżki.

Horoskop tygodniowy - Rak

Tydzień rozpocznie się niezbyt sympatycznie. Będziesz musiał/a się tłumaczyć i radzić sobie z cudzymi roszczeniami i kaprysami. Jedyne, co musisz zrobić w tej sytuacji, to zachować zdrowy rozsądek. Sytuacja zacznie się poprawiać, w szczególności w kwestii Twoich finansów. Miejsce zamieszkania też skorzysta na Twojej ochocie do zmian i modernizacji. Możesz odmalować mieszkanie, odświeżyć wystrój, kupić nowe meble. W weekend zbliżający się nów Księżyca odrobinę pozbawi Cię sił i energii, dlatego lepiej, abyś wolne dni zaplanował/a ostrożnie, bez jakiś ambitnych planów sportowych.

Horoskop tygodniowy - Lew

Będziesz musiał/a uporać się z tysiącem niezapowiedzianych wizyt, które pojawią się w miejsce odwołanych spotkań. To będą szalone dni. Twój stan zdrowia może nie być zadowalający, szczególnie w środę i w niedzielę. Pomimo obaw i niepokojów, uda Ci się odzyskać formę. Trochę gorzej, jeśli chodzi o sprawy partnerskie. Możesz spodziewać się nagłych zmian nastrojów i kaprysów Twojej drugiej połówki. Pod koniec tygodnia będziesz tak zmęczony/a, że możesz zasypiać na stojąco. Za obniżony poziom energii odpowiada malejący Księżyc, który zbliża się do nowiu w Twoim znaku zodiaku (8.08). W niedzielę poczujesz, że musisz zacząć wiele spraw od nowa.

Horoskop tygodniowy - Panna

W ciągu najbliższych dni pojawią się oznaki Twojego przemęczenia. Nie lekceważ ich i przyjrzyj się głębiej przyczynom niedyspozycji. W kwestiach finansowych nie będziesz narzekać. Wenus w Twoim znaku pomoże podreperować budżet, pytanie tylko, jak długo wytrzymasz takie tempo. Nie oszczędzaj na dobrym jedzeniu i suplementach diety. Kwadratura Merkurego i Urana (4.08) może przynieść nieprzyjemne kontuzje lub jakieś niesympatyczne zdarzenia drogowe. Koniec tygodnia powitasz z ulgą.

Horoskop tygodniowy - Waga

Trygon Twojej patronki, czyli Wenus, i Urana przyniesie Ci na początku tygodnia konieczność zapisania się na jakiś kurs, uzyskania jakiegoś zaświadczenia bądź też nagłe zmiany co do Twoich edukacyjnych planów na jesień. Rutyna dnia codziennego przestanie Ci wystarczać i zapragniesz nowych wrażeń. Im bliżej weekendu, tym ten głód będzie większy. Nów Księżyca w znaku Lwa (7.08) pomoże Ci w zebraniu się na odwagę i wyruszeniu w nieznane. Bardzo możliwe zawarcie atrakcyjnej znajomości z nietuzinkową osobą.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień będzie dla Ciebie trudny i wymagający. Energie znaku Lwa nie współgrają z Twoimi. Musisz nastawić się na nieco bardziej wymagające dni. W szczególności nów Księżyca (7.08) może dać Ci w kość. W tym tygodniu będziesz toczyć wiele walk i sporów. Dobrze wiesz, że racja jest po Twojej stronie, ale niestety otoczenie będzie mieć na ten temat zupełnie inne zdanie. Uważaj również na sprawy zdrowotne, nie jesteś aż tak silny/a, jak Ci się wydaje. Twoje serce ma swoje prawa i warto odpocząć. Nie lekceważ objawów kardiologicznych i skonsultuj się profilaktycznie z lekarzem.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Przed Tobą kolejny udany tydzień. Wszechświat sprzyja Twoim pomysłom i daje Ci kredyt zaufania, jeśli chodzi o to, co zamierzasz zrobić. Sprzyja Ci Merkury i Słońce w znaku Lwa, a nadchodzący nów Księżyca w tej samej fazie natchnie Cię odwagą do zrobienia decydującego kroku, jeśli chodzi o Twoje sprawy partnerskie (7.08). Będziesz skupiony/a na tym, aby podążyć nową ścieżką z zupełnie inną niż dotąd energią. Jedynie osoby związane z Tobą pokrewieństwem mogą kręcić nosem na Twoje propozycje i nieco szalone podejście do życia. W kwestiach finansowych uważaj 4.08, ktoś może nadużyć Twojej uprzejmości.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Tydzień będzie mieć dla Ciebie nie jedną, ale kilka gorzkich pigułek do przełknięcia. Przed Tobą nie lada wyzwania. Już w poniedziałek 1.08 Słońce znajdzie się w opozycji z Twoim patronem, czyli Saturnem, będziesz mieć do odbycia ważną rozmowę z jakimś autorytetem, bądź staniesz się uczestnikiem narad. Najbliższe dni upłyną Ci na snuciu poważnych planów, myśleniu o tym, jak zreformować firmę czy usprawnić działanie domu. Najmilszy będzie wtorek 2.08. Możesz otrzymać jakąś finansową gratyfikację bądź dokonać okazyjnego zakupu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Taki tydzień jak ten zdarza się wyjątkowo rzadko. Na niebie szaleje Twój patron Uran, który wchodzi w układy z innymi planetami. Będziesz mieć wrażenie, że nie nadążasz za wydarzeniami i wszędzie jesteś pięć minut spóźniony/a. We wtorek Wenus będzie w trygonie z Uranem, ale w niezbyt fortunnym dla Ciebie żywiole ziemi, zatem możesz poczuć, że finansowo coś idzie niezgodnie z założeniami. W środę kwadratura Merkurego i Urana sprowadzi na Twoją głowę komunikacyjne niespodzianki. W sobotę kwadratura Słońca i Urana sprawi, że ponownie trzeba będzie zmienić weekendowe plany. Wisienką na torcie jest Nów Księżyca w opozycyjnym znaku Lwa, który nareszcie odetnie Cię od trudnych emocji… Uff! Istna karuzela.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Najbliższe dni przyniosą nieporozumienia z najbliższymi. W domu będzie napięta i niezbyt wspierająca atmosfera. Układy na niebie skupiają się na znakach ognistych i powietrznych, a Ty biedna Rybko, będziesz musiała jakoś lawirować pomiędzy młotem a kowadłem. Nie zdziw się, ale możesz na wszystko reagować złością, ponieważ nosisz w sobie duże napięcie emocjonalne. Chwilową ulgę poczujesz we wtorek (2.08), kiedy wesprze Cię układ Wenus/Uran. Niestety im bliżej Nowiu Księżyca w znaku Lwa (7.08), tym bardziej będziesz dochodzić do wniosku, że masz dość kompromisów i albo będzie tak jak chcesz, albo wcale. Może to i dobrze?

Czym jest wróżenie?

Wróżenie nazywane też wróżbiarstwem czy dywinacją (łac. divinatio) to zespół różnego typu czynności związanych z próbami przepowiadania przyszłości. W tym celu wykorzystywane są specjalne przedmioty i techniki, a według niektórych interpretacji, także siły nadnaturalne tudzież wyższe. W środowisku naukowym wróżenie często uznawane jest za pseudonaukę. Nie istnieje namacalny dowód potwierdzający prawdziwość i skuteczność wróżenia. Jednak osoby, które w to wierzą, twierdzą, że nie są one potrzebne i wystarczą im prawdziwe doświadczenia.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości