Horoskop

Horoskop tygodniowy na 06-12.09. dla wszystkich znaków zodiaku. Wenus rozpali zmysły

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop tygodniowy 06.09.2021 - 12.09.2021

Przed Nami czas oczyszczania i zadumy, którą przyniesie odchodzące lato i czekająca w powietrzu jesień. Do ważnych układów na niebie z pewnością można zaliczyć Czysty Nów Księżyca, czyli Nów w Pannie, który wypadnie 7.09 i zachęci nas do porzucenia wszystkiego, co jest szkodliwe i niekorzystne oraz do wykonania wręcz rytualnych porządków w miejscu pracy i w domu. 8.09. będzie doskonały układ na zaklinanie bogactwa i powodzenia finansowego oraz składania zapytań o awans bądź podwyżkę. Poznaj horoskop tygodniowy od 6 do 12 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Pod koniec tygodnia będziemy mieli już większy zasób energii, skupimy się na swoim życiu partnerskim i miłosnym. Wenus, która od 10.09 przejdzie do znaku Skorpiona, rozpali zmysły i sprawi, że będziemy zazdrośni, ale również bardziej charyzmatyczni i uczuciowi.

Horoskop tygodniowy 6.09 - 12.09.2021 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

To nie będzie Twój najszczęśliwszy tydzień. Układy planet skupiają się na żywiole ziemi i dlatego będziesz zmuszony do solidności i skrupulatności. W szkole bądź pracy czekają Cię rozmowy z przełożonymi, bądź egzaminatorami. Wiele osób w otoczeniu będzie miało wobec Ciebie jakieś nieuzasadnione roszczenia. Najlepszy dzień w tym tygodniu to środa i jeśli masz przed sobą jakieś trudne negocjacje, lepiej odbywać je właśnie w tym dniu. W sprawach zdrowotnych będziesz narzekać na bóle pleców. W miłości brak czasu będzie przyczyną utarczek.

Horoskop tygodniowy - Byk

Sprzyjać Ci będzie zarówno Nów Księżyca w znaku Panny, jak i pobyt Wenus w znaku Skorpiona. Możesz spodziewać się sukcesu w miejscu pracy bądź w szkole. Czekają na Ciebie poważne decyzje do podjęcia. Opcje, które zostaną Ci przedstawione 7.09, zmienią Twoje postrzeganie przyszłości zawodowej. Finansowo również powyżej oczekiwań. Wenus, która wkroczy do opozycyjnego znaku Skorpiona, już 10.09 obdarzy Cię dodatkowymi wpływami i … niespodziewanymi adoratorami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Nie ukrywajmy, przed Tobą trudne dni. Nów Księżyca w znaku Panny jest ustawiony w kwadraturze do Twojego znaku i wymagać będzie od Ciebie poświecenia i zaciśnięcia zębów. Musisz chwilowo spuścić z tonu i zgodzić się na pewne kompromisy czy ustępstwa. W partnerstwie także bez zgody. Będziecie się kłócić o detale i wytykać sobie sprawy z przeszłości. W kwestiach zdrowotnych również nie za wesoło, ponieważ możesz uskarżać się na chroniczne zmęczenie. Na poprawę humoru możesz liczyć bliżej weekendu. Niestety takie trudniejsze dni się zdarzają i trzeba je przetrwać. Najlepiej zrobisz, skupiając się na obowiązkach w pracy bądź szkole.

Horoskop tygodniowy - Rak

Przed Tobą ważny tydzień. Ustąpi gdzieś marazm ostatnich dni i odnajdziesz radość z wykonywanej pracy. Wydatnie przyczyni się do tego Nów Księżyca w znaku Panny, który skasuje stare wibracje i pomoże Ci bez stresu i żalu pożegnać się z tym, co powinieneś już dawno zostawić za plecami. W najbliższych dniach wypróbuj również swoje szczęście w grach liczbowych. Dobroczynny wpływ Wenus ze sprzyjającego Ci wodnego znaku Skorpiona od 10.09. zacznie Ci napełniać portfel i pomagać w kwestiach finansowych. Uważaj tylko w poniedziałek 6.09, ktoś, kogo o to nie podejrzewasz, może obarczyć Cię niesprawiedliwie jakąś odpowiedzialnością, w kwestii, w której jesteś absolutnie niewinny.

Horoskop tygodniowy - Lew

W nadchodzących dniach musisz wyostrzyć swoją intuicję i nie dać się wmanewrować w coś, co nie jest zgodne z Twoimi przekonaniami. Ktoś będzie chciał zrobić z Ciebie wyrobnika, a przecież nie jesteś do tego stworzony. Niebo postawi przed Tobą mnóstwo łamigłówek i różnych skomplikowanych sytuacji, dla których będziesz musiał znaleźć idealne rozwiązanie. Najmocniejszym i najlepszym dniem w tym tygodniu będzie poniedziałek 6.09. Korzystaj i szybko ugraj to, na czym Ci zależy. Później będzie coraz trudniej, a od 10.09 w Twoich zdaniach będzie przeszkadzać czyjaś złośliwość i zazdrość.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą arcyważne dni. Raz w roku zdarza się Nów Księżyca w każdym znaku i teraz nadszedł czas na Ciebie. Czysty Nów sprowadzi do Twojego życia poważne wydarzenia, istotne spotkania i postawi na Twojej drodze ludzi, którzy mogą zmienić Twój Los. Znajdziesz w sobie odwagę i determinację do rozmowy z bliskimi na trudne tematy. Pamiętaj, aby być doskonale przygotowany na każdą ewentualność, ponieważ ktoś będzie sprawdzał Twoją kompetencję. Masz możliwość zmienić pracę bądź stanowisko na lepsze, jak również przyjemnie zaskoczyć się, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Reszta dni tygodnia przyniesie ożywczy powiew, jeśli chodzi o Twoje uczucia. Wenus w sprzyjającym Ci znaku Skorpiona, od 10.09 będzie działać pozytywnie, jeśli chodzi o Twoje randki i poznawanie nowych osób.

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu nie możesz pozwolić sobie na żadne fochy, chociaż będziesz mieć na to ogromną ochotę. Nów w Pannie wymusi na Tobie zdyscyplinowanie i rozsądek. Będziesz działać na nieznanym Ci terenie i musisz przyjąć do wiadomości, że w miejscu pracy bądź szkole nieodwołalnie nadchodzą reformy. Na gruncie sercowym dojdzie do niesamowitych przetasowań i zaskakujących wyznań. Niestety nie będziesz w imponującej formie fizycznej. Pobłażająca Ci Wenus opuszcza Twój znak zodiaku i od 10.09 skończą się bonusy. Trzeba będzie zapracować na uznanie i profity, które w poprzednich dniach dostawałaś Wago z automatu.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą mocne otwarcie tygodnia. Twój patron, czyli Pluton utworzy wyśmienity trygon z ognistym Marsem. Masz siłę przebicia i wszelkie potrzebne Ci atuty, aby uzyskać to, na czym Ci zależy. Sprzyjający układ planet pomoże Ci również zadowolić Twoją drugą połówkę. Od 10.09. bogini miłości, czyli Wenus rozgości się w Twoim znaku, co przyciągnie do Ciebie rzeszę zainteresowanych bliższą znajomością osób. Będziesz mógł dyktować swoje warunki. W kwestiach zawodowych nowe propozycje i świetne pomysły na rozwój biznesu. To będzie bardzo udany tydzień! Rządzisz.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Poniedziałek zacznie się jeszcze dość sympatycznie, możesz liczyć na taryfę ulgową. Jednak już od wtorku Nów w Pannie da Ci popalić. Nie bardzo będziesz wiedział, w co wsadzić ręce i za co się brać. Czeka Cię bolesna konfrontacja z rzeczywistością. W pracy będzie duży chaos i zamieszanie, na które nie będziesz mieć żadnego wpływu. To nie jest dla Ciebie dobry czas na zmianę wizerunku bądź poważne ingerencje w Twoje włosy. Jeśli zdecydujesz się na radykalne zmiany, możesz być rozczarowany efektami. W kwestiach finansowych koniec tygodnia przyniesie jakieś zaskoczenie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą doskonałe dni pełne mocy. Poczujesz się pewny i uspokojony. Nów w sprzyjającym Ci, ziemskim znaku Panny, sprawi, że wyjdziesz obronną ręką z opresji, które miały swój początek w poprzednich tygodniach. Ze wszystkim sobie poradzisz i pomimo tego, że na Twoim biurku znajdzie się mnóstwo papierów i problemów, nad wszystkim zapanujesz. Pod koniec tygodnia możesz liczyć na chwile rozprężenia i relaksu. Wenus w przyjaznym Ci znaku Skorpiona dorzuci dodatkowych finansów, a osoby, które są Ci bliskie, nagle zaczną okazywać empatię i zrozumienie. Ze zdrowiem również znaczna poprawa.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Układ na niebie wskazuje na istotne zmiany, które zajdą w tym tygodniu w Twoim życiu. Nów Księżyca w Pannie (7.09) pobudzi Cię do poruszenia spraw, które nie są ani przyjemne, ani łatwe, ale od których uporządkowania zależy to, czy ruszysz dalej ze swoim rozwojem. Musisz podjąć się trudnych wyborów zawodowych. Na gruncie partnerskim unikaj jednak jednoznacznych rozwiązań. Wenus w kwadraturze do Twojego znaku (10.09), może dać Ci zafałszowany obraz sytuacji. Uważaj również w kwestiach zdrowotnych. W ciągu najbliższych dni warto zaopiekować się układem pokarmowym, który może sprawiać Ci bolesne niespodzianki i dyskomfort.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Słońce i Księżyc znajdują się w opozycyjnym znaku Panny, w którym dojdzie również do Nowiu Księżyca. Kwestie uczuciowe wysuną się w tym tygodniu na plan pierwszy. Samotne Ryby mają fantastyczną okazję, aby poznać swoją drugą połówkę. Wenus, która od 10.09 znajdzie się w sprzyjającym Ci znaku Skorpiona sprawi, że będziesz mieć wspaniałą energię do przyciągania nowych znajomości. W najbliższych dniach zaimponujesz swojemu otoczeniu i staniesz się w oczach innych bardziej atrakcyjna Rybo. Te z Was, które są już w związkach, będą prowadzić poważne rozmowy o przyszłości, poszerzeniu rodziny, albo zakupieniu nieruchomości. W pracy sukcesy.

Autor:Astrolog Merkurja

Oczyszczające zioła rytualne – jakie wybierać?

Smużenie to rytuał znany od lat. Stosują go nie tylko Indianie, ale także wiedźmy i szeptuchy. Dzięki doborowi odpowiednich ziół możemy wykonać rytuał oczyszczający. Takie czynności najlepiej wykonywać w pomieszczeniach, które mają negatywną energię, np. w których ktoś się pokłócił, ktoś umarł, ktoś doświadczył zdrady itd. W tym celu potrzeba konkretnych roślin, które najpierw należy wysuszyć, a następnie palić niczym kadzidła.

Zioła oczyszczające aurę i pomieszczenia to:

  • wrzos,
  • piołun,
  • rozmaryn,
  • tymianek,
  • werbena,
  • szałwia i biała szałwia,
  • lawenda.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości