Horoskop

Horoskop tygodniowy. Czeka nas zmiana nastrojów

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Getty Imageshoroskop tygodniowy 22-28 listopada

Słońce opuszcza znak Skorpiona i już w poniedziałek (22.11) przejdzie do znaku Strzelca. Za Słońcem w środę (24.11) podąży Merkury. Czeka nas zmiana nastrojów na bardziej optymistyczne. Będziemy chętniejsi do aktywności fizycznej, zawierania nowych znajomości i umawiania się ze starymi, dobrymi przyjaciółmi. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Księżyc przez cały tydzień będzie malał i zmobilizuje zodiak do wydatkowania energii. Ponadto na niebie utworzą się opozycje Słońca i Merkurego z planetą karłowatą Ceres (27.11), co nakieruje naszą uwagę na sprawy związane z ekologią, rozsądnym gospodarowaniem żywnością oraz przyniesie tematy powiązane z rolnictwem. To będzie ważny tydzień dla osób urodzonych w znaku Strzelca i Bliźniąt, równie ważny ale bardziej wymagający dla osób urodzonych w znaku Panny. Trudna w odbiorze będzie Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny, która nastąpi w sobotę 27.11.

Horoskop tygodniowy 22-28.11.2021 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu możesz spokojnie dokonywać wszelkiego rodzaju transakcji i skupić się na swoich sprawach finansowych. Nareszcie Twój patron Mars się trochę uspokoi, co pomoże Ci zająć się zaległą pracą i odzyskać kontrolę nad emocjami. Pod koniec tygodnia zdecydujesz się na większy, ale konieczny wydatek. Niestety nadal trochę słabszy klimat, jeśli chodzi o relacje partnerskie. Wenus przebywa w znaku Koziorożca, co sprawia, że Twoja druga połówka jest niechętna, niedostępna i zajęta obowiązkami zawodowymi. Ze zdrowiem trend wzmacniający.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień przyniesie osłabienie aury planet jeśli chodzi o znaki ziemskie. Możesz czuć, że Twoje pozytywne nastawienie przygasa. Czekają Cię niespodzianki, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Trzeba będzie pracować za dwie bądź trzy osoby. Niestety wynagrodzenie za Twój wysiłek nie pojawi się tak szybko. W kwestiach uczuć staniesz się nagle romantykiem i zapragniesz uszczęśliwiać na siłę pewną osobę, która ma na najbliższe dni całkiem inne plany. W weekend możesz liczyć na fantastyczną imprezę, a później na odpoczynek na łonie natury i aktywność na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W ciągu najbliższych dni poprawi się Twoje samopoczucie, energia i podejście do świata. Dzięki obecności Merkurego w opozycyjnym znaku Strzelca kilka problemów znajdzie zaskakujące, szybkie i skuteczne rozwiązanie. Będziesz w większym ruchu niż do tej pory, w środę czeka Cię również jakaś przyjemna niespodzianka. Spróbuj czegoś, co od początku listopada sprawiało Ci trudność, teraz okaże się, że znalazłeś na to sposób. Jakaś niesprzyjająca Ci osoba zostanie usunięta z Twojej drogi. Uważaj w sobotę 27.11, kwadra Księżyca w znaku Panny może zmusić Cię do wyjątkowego wysiłku.

Horoskop tygodniowy - Rak

Słońce i Merkury ułożą się w trudnym położeniu względem Twojego znaku zodiaku, skomplikują Twoją sytuację. Pojawią się jakieś trudności papierowe i formalne. Trzeba będzie poprawiać jakieś dokumenty, donosić jakieś zaświadczenia. W ciągu najbliższych dni nie dane Ci będzie odpocząć. Będziesz biegać po urzędach i biurach. W pracy będzie trzeba udowodnić swoje racje i kompetencje. Ktoś niby przypadkiem, a naprawdę celowo, będzie Ci rzucał kłody pod nogi. Sytuacja poprawi się w weekend. Odetchniesz, oczyścisz ciało i umysł w czym dobitnie pomoże Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny (27.11).

Horoskop tygodniowy - Lew

Kilka najbliższych dni przyniesie Ci zdecydowaną poprawę. Poczujesz się lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie. Twoje samopoczucie przełoży się pozytywnie na relacje z innymi. W środę śmiało wypróbuj swoje szczęście w grach liczbowych, to również doskonały termin aby zaplanować jakiś wyjazd, urlop czy też odwiedziny u dalszej rodziny. W tym tygodniu czekają Cię głównie sukcesy i dobre wydarzenia. Zasłużyłeś na zmianę klimatu, ponieważ pierwsza połowa listopada była dla Ciebie wręcz okropna. Teraz dzięki Słońcu i Merkuremu w żywiole ognia poczujesz, że Los ponownie Ci sprzyja, a ludzie są przyjemniejsi i bardziej życzliwi.

Horoskop tygodniowy - Panna

Czeka Cię bardzo pracowity i pełen wysiłku tydzień. Twój opiekun Merkury – bóg handlu zapędzi Cię do negocjacji biznesowych i do intensywnej pracy bądź nauki. Zaskoczysz wszystkich swoją skutecznością i zdeterminowaniem. W środku tygodnia ktoś podziała Ci na nerwy i będzie robił na złość, ale Ty będziesz musiała robić dobrą minę do złej gry i udawać, że tego nie widzisz. Gwiezdna pogoda będzie dbać, abyś się nie nudziła, losowe niespodzianki trafią się co drugi dzień. Przed Tobą również towarzyskie ożywienie. Sobota (27.11) to trzecia Kwadra Księżyca w Twoim znaku zodiaku, co sprawi, że z łatwością pozbędziesz się zbędnego balastu, jakkolwiek to można zrozumieć.

Horoskop tygodniowy - Waga

To będzie zdecydowanie lżejszy i sympatyczniejszy tydzień. Słońce i Merkury przechodzą do korzystnego dla Ciebie znaku Strzelca. Odżyjesz, wypiękniejesz, nabierzesz rumieńców. Możesz teraz spokojnie brać się za kilka projektów naraz, ponieważ wszystkim podołasz. Będziesz mieć wystarczająco dużo energii, aby się uporać ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami, a nawet weźmiesz coś dodatkowo. Pozycja Merkurego i Słońca w korzystnym dla Ciebie znaku Strzelca otworzy możliwość poznawania nowych, atrakcyjnych osób, podróżowania, w tym służbowego i przyniesie w czwartek miłą niespodziankę. Wieści z daleka bardzo Cię ucieszą.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Układ na niebie trochę się dla Ciebie komplikuje. W pracy na większość osób padnie blady strach z powodu plotek lub jakiś sensacyjnych, ale niesprawdzonych newsów. Nie ulegaj tym wpływom, to tylko burza w szklance wody. Trochę gorzej również w Twoich relacjach. Jeśli zaufasz komuś bezgranicznie, może to mieć przykre konsekwencje. Jednak szybko rozszyfrujesz sytuację i pozbędziesz się szkodliwych osób lub podwójnych agentów już w sobotę (27.11). W oczyszczaniu swojego otoczenia możesz liczyć na pomoc Trzeciej Kwadry Księżyca w znaku Panny.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Już od poniedziałku do Twojego znaku zawita Słońce, co przywróci Ci humor i dobre nastawienie do życia. Będziesz pewniejszy siebie, radośniejszy i bardziej otwarty. Od 24.11 za Słońcem podąży Merkury i Twoje kontakty i rozmowy z innymi będą toczyć się gładko i przyjemnie, pojawi się również możliwość atrakcyjnego wyjazdu. Jedynie weekend będzie trudniejszy niż zakładałeś. Mogą Cię zaskoczyć jakieś niespodziewane wyznania pod Twoim adresem, co kompletnie będzie Ci nie na rękę. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Panny (27.11) odrobinę Cię osłabi i może sprawić, że kondycja fizyczna nie będzie w tym dniu Twoim atutem.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Los nadal sprzyja Ci w uczuciach. Bogini Wenus przebywa w Twoim znaku i dodaje Ci atrakcyjności fizycznej. Zdecydujesz się na jakieś wyznania i deklaracje, ale sam również możesz takie usłyszeć. W najbliższych dniach masz również świetną intuicję biznesową. Przed Tobą działania mające na celu pomnażanie Twojego majątku. W pracy ktoś uhonoruje Twoje kompetencje, w szkole zaczniesz zbierać laury. Doskonale zapowiada się weekend. Trzecia Kwadra Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Panny pomoże trwale pozbyć się pewnych niewygodnych dla Ciebie osób bądź zobowiązań.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Szykuje się intensywny, wręcz niezapomniany tydzień. Sprawy, które nie mogły ruszyć z miejsca, nagle przyspieszą. Poczujesz ulgę zawodową i finansową. Coś, czego się obawiałeś nie wydarzy się, a w zamian za to otrzymasz miłą niespodziankę. Merkury przebywający w sprzyjającym Ci znaku Strzelca zaktywizuje Twoje zdolności intelektualne i wpadniesz na doskonałe pomysły. W pracy bądź szkole olśnisz innych swoimi błyskotliwymi rozwiązaniami. W ciągu najbliższych dni z łatwością zdasz wszystkie egzaminy, również te, które od miesięcy sprawiały Ci trudności. Trudnym dniem będzie sobota (27.11), Kwadra Księżyca w znaku Panny może obniżyć Ci samopoczucie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Aura planet trochę się dla Ciebie komplikuje. Przejście Słońca i Merkurego do znaku Strzelca sprawią, że nie będzie Ci po drodze z pewnymi osobami. Pojawią się pewne nieporozumienie, niedomówienia i zły dobór słów. Szczególnie musisz uważać w sobotę (27.11) kiedy Księżyc będzie w Trzeciej Kwadrze i sprawi, że najzwyczajniej w świecie stracisz cierpliwość do swoich najbliższych. Finanse i kwestie zawodowe bez większych fajerwerków. Ten tydzień nie będzie szczególnie udany, ale czasem tak po prostu jest i trzeba przez to przejść.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Jak zdjąć zły urok?

Ze starożytnego Rzymu został zwyczaj opluwania chorych bądź trzykrotne smarowanie oplutą (lub udawaną, że oplutą) dłonią osoby, na którą rzucono urok. Popularnym sposobem było przeciąganie dzieci przez spódnicę celem zdjęcia złego spojrzenia. Kolejnym sposobem było okadzanie odpowiednimi ziołami, tak też okadzano osoby, a nawet zwierzęta, na które ktoś spojrzał złym wzrokiem. Do odczyniania służyły również modlitwy połączone z magicznymi czynnościami, np. przypalanie czerwonej nici i odmawianie modlitwy Zdrowaś Mario lub odczynianie z użyciem jajka i modlenia się, przy toczeniem 33 kół nad głową osoby przeklętej.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości