Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego. Przed nami Nów Księżyca - czas pokory i refleksji

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 20-26 lutego. Tydzień rozpoczyna się nam mocnym akcentem oczyszczającym, a późniejsza akcja będzie rozwijać się jeszcze bardziej w kierunku dopalania tego co zbędne oraz wzbudzania w nas pokory i refleksji nad swoim postępowaniem. Wiele znaków zodiaku może złapać mały, psychiczny dołek. 

Nie dziwmy się nieco depresyjnym nastrojom, ponieważ składa się na nie wiele czynników, do których możemy zaliczyć przede wszystkim Nów Księżyca w znaku Ryb (20.02). Poczujemy się odrobinę samotni i pozostawieni sami sobie. Na ostatni Nów Księżyca w zodiakalnym cyklu nałoży się wpływ Popielca (22.02), w tym roku wypadający w mocną pod względem astronumerologicznym datę, która uwydatnia i wzmacnia księżycowe oddziaływania (22+2). Świat uczuć wybitnie się zagmatwa. Wiele osób będzie mieć poczucie, że gubi się w tym wszystkim i nie jest w stanie uporządkować swoich emocji. Na pocieszenie powiem, że ten stan dotyczy 95% populacji i w tej chwili wszyscy "tak mają". Lepiej?

Horoskop tygodniowy na 20-26 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Kilka osób pod wpływem zintensyfikowanego działania ,,dwójek’’ (poniedziałek 20.02 i środa 22.02) stwierdzi, że na nikogo nie można liczyć i z otaczających osób wychodzi samo zło.

Dodatkowo Wenus zmienia znak z Ryb, w których czuje się wyśmienicie, na znak Barana, w którym jej moc jest ograniczona (20.02). Mamy jeszcze do czynienia z kwadraturą Merkurego i Urana (21.02), która przyniesie spore zamieszanie w podróżach oraz liczne niespodzianki logistyczne i awarie terminali. W tym kontekście wizyta prezydenta USA w Polsce jest mocno zaskakująca. Najlepszym aspektem tego tygodnia jest trygon Merkurego i Marsa, który zadziała w nocy z 22. na 23 lutego i w drugiej połowie tygodnia da trochę odetchnąć, przynajmniej Baranom, Bliźniętom i Wodnikom. Powodzenia w tym trudnym, kończącym karnawał tygodniu życzy Astrolog Merkurja.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz odczuwać znaczny spadek formy psychicznej i fizycznej. Nadszedł czas oczyszczenia na każdym poziomie i bardzo prawdopodobne, że zadzieje się to u ciebie przez ciało fizyczne. Ból zatok, ból uszu, kołatania serca, zawroty głowy, nie zdziw się, jeśli w poniedziałek i wtorek pojawią się u ciebie takie objawy. Co prawda Wenus od poniedziałkowego poranka (20.02) wkracza do twojego znaku i przysporzy ci niebawem sympatii otoczenia oraz powodzenia w partnerstwie, ale zanim się rozpędzi minie jeszcze kilka dni. Na poprawę kondycji możesz liczyć od środy wieczorem, ponieważ trygon Merkurego i Marsa wzmocni twoją odporność oraz witalność. Poczujesz, że wchodzisz na nowy poziom i zaczynasz dyktować swoje warunki.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja patronka czyli Wenus opuszcza znak Ryb, w którym działa na świetnych dla ciebie warunkach i przechodzi do znaku Barana. To nie jest dobra wiadomość. Od dzisiaj na kilka najbliższych tygodni (Wenus w Baranie pobędzie aż do 16. marca) trzeba będzie się liczyć ze zwiększoną złością i nerwami w kontaktach z innymi. Zarówno ty sam możesz reagować zbyt ostro, jak i otaczające cię osoby będą miały nerwy na wierzchu. Dodatkowo kwadratura Merkurego i znajdującego się w twoim znaku Urana (21.02) może doprowadzić do kłótni w pracy lub jakiegoś zatargu na drodze. Zalecane zachowanie większej ostrożności. Spora ulga przyjdzie w weekend. Księżyc zajdzie się w twoim znaku, a Wenus utworzy opozycję z Ceres. Możesz liczyć na atrakcyjne spotkania towarzyskie ze sztuką w tle.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pod wpływem Nowiu Księżyca w znaku Ryb (2002) pojawi się u ciebie uczucie zagubienia. Zazwyczaj doskonale wiesz co zrobić i jak postąpić. Nie na darmo mawiają o tobie, że wszystkie rozumy pozjadałeś. Nie tym razem. Pierwsza część tygodnia będzie dla ciebie zadziwiająco trudna. Minie kilka dni zanim się odnajdziesz. Trudna będzie również kwadratura Merkurego i Urana, która przyniesie ci jakieś wewnętrzne rozdarcie (21.02). Co zrobić, żeby było dobrze? Odpowiedź przyjdzie dopiero w środę wieczorem lub w czwartek. Trygon pomiędzy Merkurym a znajdującym się w twoim znaku Marsem (22.02) przypomni ci o tym, że jesteś najlepszy i przywróci wiarę w siebie i swoje umiejętności.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nów Księżyca w Rybach (20.02) nie jest dla ciebie taki straszny jak dla innych znaków zodiaku. Możesz się odrodzić w swoim wnętrzu z lekkością i wdziękiem. Poczujesz, że od czegoś się uwalniasz, coś uzdrawiasz. Obudzą się w tobie nowe, duchowe siły i zyskasz głęboki kontakt ze swoją intuicją. Masz szansę podjąć decyzję o tym, w którą stronę pokierować swoje umiejętności. Jeśli podejrzewasz u siebie zdolności do uzdrawiania innych może czas się za to wziąć profesjonalnie? Twoje relacje z innymi będą zażyłe, prawdziwe i intensywne. To będzie tydzień, w trakcie którego prawda zacznie dominować, ale nie masz nic przeciwko temu. Uważaj we wtorek, ponieważ możesz zaliczyć zjazd energii. Środa (22.02) jest idealnym dniem, aby poprowadzić mocne rytuały oczyszczające organizm i przestrzeń wokół ciebie, Dominujące dwójki, cyfry Księżyca pomogą ci pozbyć się każdego duchowego i fizycznego zabrudzenia.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Co dziwne i u ciebie wręcz niebywałe, w tym tygodniu możesz mieć problemy z niskim poczuciem własnej wartości. Nów Księżyca w wodnym znaku Ryb, jak również pobyt Słońca w tym ,,mokrym’’ znaku nie sprzyjają twojemu dobremu samopoczuciu. Kwadratura Merkurego i Urana (21.02) spowoduje spięcia i napięcia w środowisku zawodowym. Środa Popielcowa 922.02) cię dodatkowo przygnębi swoim smutnym wydźwiękiem. Ten tydzień będzie pełen trudnych, gorzkich przemyśleń i nie raz możesz w rękaw ocierać łezkę. Nic strasznego, nic takiego, wręcz doskonale. Łzy mają mocne działanie oczyszczające, więc ich sobie w najbliższych dniach nie żałuj, nucąc pod nosem słowa szlagieru ,,rycz mała rycz, płacz maleńka płacz, masz to u mnie od dziś...’’

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień rozpoczyna Nów Księżyca w znaku Ryb (20.02), który jest ostatnim nowiem w zodiakalnym cyklu. Ten układ uściśla się w opozycji do twojej fazy zodiaku, zatem sprawy partnerskie i miłosne są teraz na pierwszym planie. Twoja współpraca na gruncie firmowym oraz relacje z domownikami również będą mocno absorbować twoją uwagę. Pojawi się ktoś nowy, a może nawet kilka takich osób. W twojej psychice narodzi się potrzeba dokonania oczyszczenia, zmiany trybu życia, rzucenia nałogów, rozpoczęcia diety lub innego rodzaju zrzucenia ,,starej skóry’’. Wsłuchaj się w ten głos uważnie, ponieważ trzeba go uwzględnić. Niebezpiecznie we wtorek (21.02), kwadratura Merkurego i Urana przyniesie nieprzyjemną niespodziankę w komunikacji, trasie a niewykluczone, że telefon odmówi posłuszeństwa.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Niestety nie jest to najprzyjemniejszy okres dla Wag. Poczujecie, że łapiecie dystans do świata lub ważnych dla was ludzi i w nic nie jesteście w stanie się zaangażować. Osoby w waszym otoczeniu również zaczną się wycofywać na swój teren, swoją przestrzeń. Pojawi się jakaś dojmująca samotność. Nów Księżyca w znaku Ryb nie sprzyja twojemu dobremu samopoczuciu. Możesz się Wago czuć rozbita i niepewna tego, czego tak naprawdę chcesz. Chociaż akurat w twoim przypadku to nic nowego, ale do połowy tygodnia te doznania będą niezwykle dominujące. Na szczęście jest pociecha. Do opozycyjnego znaku Barana wkracza Wenus (20.02), co już niebawem uatrakcyjni twoją sferę partnerską. Pierwsze jaskółki pozytywnego ocieplenia w sercu oraz nieśmiałe zaproszenia na spotkanie pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Słońce i Księżyc rozpoczynają tydzień Nowiem w przyjaznym ci znaku Ryb. To bardzo dobry prognostyk jeśli chodzi o sferę zawodową i prywatną. Inne znaki zodiaku są niestety osłabione i mocno przeżywają ostatni Nów Księżyca w zodiakalnym cyklu (20.02). Ty za to błyszczysz i zmieniasz swój pancerzyk na większy. Rozgryziesz kogoś pod względem psychologicznym, dostaniesz dostęp do miejsc, w których jest dla ciebie coś interesującego. Stare energie się intensywnie dopalają a tobie to na rękę. Nie zamierzasz przed niczym uciekać, nawet jeśli są to nieprzyjemne konfrontacje czy też trudne rozmowy, które najprawdopodobniej wydarzą się we wtorek (21.02) pod wpływem kwadratury Merkurego i Plutona, który tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku. Szykuje się jakieś starcie tytanów. Nie lekceważ jednak przeciwnika, ponieważ nie jest tak słaby, jak ci się wydaje. Weekend pełen rozrywki i harmonii wokół ciebie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Oprócz tego, że Wenus wkracza do trygonu ognia (20.02) i wzmocni twoje zainteresowanie płcią przeciwną (znowu wracasz do gry o miłość), to niewiele pozytywów można wyciągnąć z pierwszych dni tygodnia. Wręcz przeciwnie. Nie jest wesoło i na razie nie zapowiada się na jakieś spektakularne zmiany. Najpierw trzeba przeżyć Nów Księżyca w znaku Ryb (20.02), który daje ci w kość, aż wióry lecą. Weź pod uwagę to, że nie jesteś superbohaterem rodem z komiksu i masz ograniczony zasób sił i energii. Ten nieharmonijny wpływ spowoduje, że będziesz szukać na siłę kłótni i wyżywać się na otoczeniu. Łatwo o irytację również z powodu pogorszenia się twojego stanu zdrowia. No trudno, jakoś wytrzymasz do czwartku. Wtedy atmosfera się oczyści, a emocjonalne i fizyczne brudy pójdą sobie precz.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie powinieneś się niczego poważnego obawiać, ale dyskomfort psychiczny się pojawi. Sytuacja na początku tygodnia może być niepokojąca. Księżyc zanim wejdzie w Nów utworzy koniunkcję z opiekującym się tobą Saturnem (20.02), co sprawi, że kwestie karmy i rozliczeń energetycznych będą teraz szczególnie ważne i istotne. Ktoś będzie chciał doprowadzić do jakiejś uwalniającej rozmowy, z tobą, w trakcie której wiele sobie wyjaśnicie. Możesz odczuwać bóle w różnych częściach ciała, ale w szczególności w dolnym odcinku kręgosłupa i w łydkach. Wenus przechodzi do znaku Barana i zacznie tworzyć aż do 19. marca kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, co sprawi, że relacje partnerskie nie będą już takie oczywiste i łagodne. Trzeba będzie o pewne sprawy zawalczyć, zatroszczyć się bardziej o potrzeby partnera, zacząć o kogoś zabiegać.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Początek nowego tygodnia przywita cię zaskakującą i niezbyt przyjemną perspektywą. Nów Księżyca w znaku Ryb to czas, w którym trzeba będzie coś rozliczyć, a niekoniecznie masz na to ochotę. Kolejnym ważnym i niezbyt przyjemnym dniem będzie wtorek (21.02), kiedy dojdzie do kwadratury pomiędzy znajdującym się w twoim znaku Merkurym, a Uranem przebywającym w znaku Byka. Z propozycjami, które wtedy otrzymasz po prostu nie wiesz co począć. Wiadomo jednak, że lepiej z mądrym zgubić niż… i tego się trzymaj. Koniec tygodnia już zdecydowanie przyjemniejszy. Trygon Merkurego i Marsa przyniesie rewelacyjną odmianę. W czwartek ktoś cię przyjemnie zadziwi swoim postępowaniem. Weekend będzie pełen radości i aktywności fizycznych.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Szykuje się szalony tydzień, który otworzy Nów Księżyca w twojej własnej fazie zodiaku. To bardzo trudny wpływ, prawie nie do zniesienia dla większości znaków. Ty możesz go odczuwać nieco inaczej, jako zaproszenie do odświeżenia sobie rożnych znajomości, przypomnienia o ważnych spotkaniach i zadania odpowiednich pytań. Nadszedł czas, aby rozliczyć się z cyklem całego, zodiakalnego roku, a ty jesteś narzędziem w rękach przeznaczenia. Będziesz tam gdzie masz być, niby przypadkiem zanosząc innym właściwą energię i potrzebne informacje. Nadchodzi czas na nowe, przez wielkie N, w szczególności dla ciebie. To czego się obawiałaś nie jest takie złe. Poczujesz się oczyszczona i wyzwolona, a co najważniejsze, przestaniesz już uciekać i się lękać.

Dwojakość znaków zodiaku a yin i yang

Znaki zodiaku świetnie wpisują się w chiński starożytny symbol yin i yang, który oddaje dwojakość. Męskie znaki traktowane są jako pozytywne – otwarte na akcję i ruch do przodu, działają z energią z wewnątrz na zewnątrz. To osoby ekstrawertyczne. Z kolei znaki żeńskie są pasywne i negatywne, jednak przyjmują działanie zewnętrzne do wewnątrz – do siebie. Cechuje je introwertyzm.

Horoskop na poniedziałek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na środę dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na czwartek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na piątek dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na sobotę dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na niedzielę dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: andriano_cz/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone  ma na to nietypowy sposób

Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas