Horoskop

Horoskop tygodniowy. Niektóre znaki będą musiały podjąć radykalne kroki

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop
iStockphotoHoroskop tygodniowy 16-22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.

Horoskop tygodniowy 16-22 maja 2022 r.

Pełna Księżyca to wydarzenie o dużej mocy energetycznej. Będzie przyświecać naszym działaniom, które będą nastawione na osiągnięcie szybkich efektów. Nie zgodzimy się na żadne półśrodki. W szczególności Byki, Raki, Lwy, Skorpiony i Wodniki będą mierzyć się z koniecznością podjęcia radykalnych kroków.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

W środę może dojść do kolejnych agresywnych incydentów na morzu. Wielu z przedstawicieli zodiaku może zbędnie i nierozsądnie wydatkować energię oraz ulegać używkom.

Horoskop tygodniowy 16-22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran

W ciągu najbliższych dni nie daj się zwieść osobom, które będą próbowały Cię zmusić do działań, mogących Cię drogo kosztować. Twardo obstawaj przy swoich interesach. Szczególnie trudna będzie dla Ciebie środa, kiedy Twój patron Mars spotka się z Neptunem, co wywoła u Ciebie co najmniej irytację. Mogą pojawić się niezrozumiałe wybuchy gniewu i różnego rodzaju niedyspozycje fizyczne. Koniec tygodnia będzie zdecydowanie przyjemniejszy. Pozornie trudne sytuacje przyniosą szczęśliwe dla Ciebie rozwiązania. Od wkroczenia Słońca do znaku Bliźniąt (21.05) na wielu płaszczyznach się poluzuje.

Horoskop tygodniowy Byk

Zawodowo czeka Cię doskonały tydzień. Możesz poczuć, że niebo troszczy się o Twoją karierę i stan portfela. Zaczniesz działać dynamiczniej i zdecydujesz się na stawianie swoich warunków w biznesie czy interesach. W życiu sercowym również przyjemniejszy okres. Ktoś sprawi Ci swoim zachowaniem miłą i pożądaną niespodziankę (18.05). Twoje sprawy partnerskie będą szły w dobrym kierunku. Pewna osoba prze do tego, aby zacieśnić Waszą relację, co jest dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem. Po przejściu Słońca do znaku Bliźniąt (21.05) pewne sprawy wyjdą spod rygoru i kontroli.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Na lepsze perspektywy poczekasz do sekstylu Merkurego i Jowisza (20.05) oraz do wkroczenia Słońca do Twojego znaku (21.05). Do tego czasu musisz borykać się z utrudnieniami, uciążliwościami i większym niż zazwyczaj wysiłkiem, aby osiągnąć wyznaczone cele. W środę staniesz przed jakimś wyzwaniem, którego się bałeś. Może to być nawet wizyta u dentysty bądź nieprzyjemne badanie medyczne. Trzeba będzie to znieść i dostosować się do trudnej sytuacji. Od piątku oddasz się beztroskim rozrywkom, do których okazji pojawi się co niemiara.

Horoskop tygodniowy Rak

Możesz mieć wrażenie, że zaćmienie i Pełnia Mlecznego Księżyca postawiła Cię na rozstaju dróg. To, w którą stronę się udasz, zależy tylko od Ciebie, ale panicznie obawiasz się popełnienia błędu, dlatego nowe perspektywy będą Cię paraliżować. W najbliższych dniach nie ominą Cię ważne wydarzenia zawodowe, ale nie denerwuj się, ponieważ instynkt poprowadzi Cię w dobrym kierunku. Końcówka tygodnia już bardziej chaotyczna i mniej spójna. Słońce w znaku Bliźniąt (21.05) nasili Twoje wahania i zmiany nastroju, dlatego lepiej działaj w pierwszych dniach tygodnia.

Horoskop tygodniowy Lew

Ktoś zawziął się na Ciebie i będzie chciał zaszkodzić Ci w każdy możliwy sposób. Sprytem, intelektem, dawnymi poplecznikami i wszystkimi możliwymi środkami przeciwstawiaj się trudnym energiom i chroń siebie. Intrygi i knowania rozszyfrujesz w środę (18.05), kiedy ktoś się zdemaskuje. Możesz być zaskoczony, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz. Jakoś przetrwaj do piątku, ponieważ w weekend Twoja pozycja zacznie się umacniać. Słońce w znaku Bliźniąt rozweseli Cię i po trudnym tygodniu zregenerujesz się psychicznie wśród życzliwych przyjaciół.

Horoskop tygodniowy Panna

Niebo nie planuje dla Ciebie relaksu na leżaku, ale podwójną porcję pracy. Na szczęście podejmiesz ją z radością, ponieważ stoją za tym całkiem pokaźne profity. Twoje oczekiwania finansowe zostaną spełnione, ale dzięki temu zrozumiesz, że jako pracownik jesteś więcej warta, niż myślałaś do tej pory. Za sprawą Pełni Księżyca w Skorpionie zobaczysz swoje dotychczasowe dylematy w innym świetle i zrozumiesz, że to Ty rozdajesz karty. Nawet jeśli ktoś bardzo chciał, żebyś myślała inaczej. Pod koniec tygodnia zacznie Ci szwankować gardło bądź krtań, dlatego spiesz się z przemowami lub publicznymi wypowiedziami.

Horoskop tygodniowy Waga

Tydzień rozpoczniesz zmęczona i rozdrażniona. Pełnia Księżyca nie dała Ci się wyspać i osoby wokół Ciebie mogą niesłusznie za to pokutować. Będziesz opryskliwa i dość niemiła. W ciągu kilku dni, aby ukoić nerwy zajmiesz się segregowaniem, sprzątaniem i porządkowaniem rzeczywistości na Twoim biurku lub w szafach. W środku tygodnia (18.05) mogą Cię spotkać niespodziewane wydatki. Aura zmieni się na przyjemniejszą od weekendu. Słońce w sprzyjającym Ci znaku Bliźniąt zasili Twoje baterie i odzyskasz dobry humor, a Twoi bliscy odetchną, bo wróci dawna, uprzejma Waga.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Tydzień otworzy się wraz z Pełnią Księżyca w Twoim znaku zodiaku. To moment wyjątkowy w ciągu całego roku, aby podsumować dotychczasowe dokonania i porażki. Pokusisz się o to, aby zrobić sobie bilans zysków i strat, zastanowić się nad tym, co jest priorytetem w Twoim życiu. W tym tygodniu dostaniesz kilka potencjalnych ścieżek do wyboru. Którą z nich podążysz okaże się już niebawem. Trygon Słońca i Twojego patrona, czyli Plutona (19.05) jest dniem sukcesów i zwycięstwa w jakiś negocjacjach. Korzystaj z dobrych okazji, bierz się za otwierające się możliwości. W weekend potencjalne sukcesy rozpłyną się we mgle, jeśli wcześniej nie zdecydujesz.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Już od pierwszych godzin nowego tygodnia spadną Ci na głowę nieprzewidziane obowiązki, które mogą początkowo być dla Ciebie trudne. Nie przejmuj się chwilowymi niepowodzeniami. Na dłuższą metę nie będą stanowić większej przeszkody. Od 20. maja zaczną się pojawiać nowe możliwości, jeśli chodzi o randki i spotkania towarzyskie. Na razie trzeba będzie jednak zmierzyć się z kilkoma trudnościami. Np w środę (18.05) ktoś celowo zrobi Ci na przekór i będzie liczyć na to, że poniesiesz służbowe konsekwencje. Ty jednak jak zwykle masz dużo szczęścia, a wsparcie Jowisza okaże się bezcenne i wyjdziesz na prostą. W weekend Słońce przejdzie do sprzyjających Ci Bliźniąt i pokażesz innym, gdzie ich miejsce.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Łatwo pozbędziesz się swoich problemów zawodowych czy osobistych. Zaufaj, że niebo wie, co robi w Twojej sprawie. Chociaż może być Ci trudno zdać się na Los, bo zawsze lubisz mieć wszystko pod kontrolą, tym razem pozostań obserwatorem wydarzeń. Nie podejmuj wielu działań, ponieważ możesz niechcący coś popsuć. W środę (18.05) okaże się, że Twoja cierpliwość popłaci. W weekend zajmij się swoim stanem zdrowia, nie szarżuj i skup się na tym, aby nie trzeba było odwiedzić laryngologa.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Twoje poczucie bezpieczeństwa będzie zachwiane. Być może nie masz konkretnych powodów, które mogłaby Cię drażnić, ale coś wewnętrznie nie będzie Ci dawać spokoju. Trudne zaćmienie ciągle na Ciebie działa i odbiera Ci radość z wykonywanej pracy. Jakieś wewnętrzne podszepty spróbują zakłócić harmonię w Twoim związku. Zaczniesz podejrzewać drugą połówkę o niecne czyny, podobnie jak współpracowników czy członków rodziny. Uspokoisz się dopiero w weekend i przestaniesz wszędzie widzieć spiski. Po wkroczeniu Słońca do znaku Bliźniąt (21.05) uspokoisz serce i umysł.

Horoskop tygodniowy Ryby

Przed Tobą ostatnie dni, kiedy Słońce przebywa w sprzyjającym Ci znaku Byka, dlatego nie zwlekaj z istotnymi decyzjami. Od 21.05 będzie Ci znacznie trudniej zyskać przychylność i ktoś może wymagać od Ciebie znacznie więcej niż teraz. W środę na niebie utworzy się niebezpieczna koniunkcja Marsa i Twojego patrona Neptuna. To dla Ciebie dzień pełen wyrzeczeń i wewnętrznego napięcia. Trudno będzie Ci się pogodzić z decyzjami, które nie zależą od Ciebie. Tydzień przyniesie jakiś rodzaj niezgody na otaczającą Cię rzeczywistość i sporo rozdarcia emocjonalnego, ale również genialne podszepty intuicji.

Jak radzić sobie z retrogradacją planet osobistych w horoskopie urodzeniowym

Osoby z retrogradacją planet w osobistym horoskopie – niezależnie od tego, która planeta to jest - mogą postępować z ogólnie przyjętymi zasadami. W każdej sytuacji warto spróbować zmienić perspektywę i spojrzeć na kwestie z innej strony – podważenie swojego osądu pozwoli na niezamykanie się w swoich uprzedzeniach i przyzwyczajeniach. Sytuacje, w których musisz się napracować traktuj jako nauczkę – podchodź do nich z pokorą i cierpliwością. Pozwolą one Ci się nauczyć nowych rzeczy. Staraj się mierzyć ze swoimi lękami i frustracjami, dzięki temu rozwiniesz się duchowo.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości