Horoskop miesięczny na wrzesień. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzącym miesiącu?

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Przed nami otwiera się kolejna karta w kalendarzu. Co przyniesie nam piękny, usiany wrzosami i prawdziwkami miesiąc? Sprawdź horoskop na wrzesień 2023 przygotowany przez Astrolog Merkurję. Co zgotują nam gwiazdy?

Horoskop na wrzesień 2023

Będziemy doświadczać dni łagodnej refleksji i pierwszych podsumowań tego roku. Dziewiąty w kolejności miesiąc w kalendarzu zachęca nas do zwrócenia się bardziej do wewnątrz i poszukania odpowiedzi w swojej duszy. Od tej pory, przez kilka najbliższych tygodni będziemy szukać równowagi, balansu i dobrej miary… Nic dziwnego. Na niebie zacznie panowanie znak związany z archetypem harmonii, czyli faza Wagi i będziemy podziwiać magię jesiennej równonocy (23.09). Wszechświat zachęci nas do odnalezienia sensu i równowagi pomiędzy życiem partnerskim, pracą i sprawami materialnymi.

Wrześniowe ruchy planet

Nadal wiele ciał niebieskich znajduje się w ruchu wstecznym, więc perspektywa refleksyjna i rozliczeniowa zostanie utrzymana. Co prawda 4. dnia miesiąca Wenus wychodzi z ruchu retrogradacyjnego, w którym przebywała aż od 23 lipca, ale niemal natychmiast jej miejsce zajmuje Jowisz, który tego samego dnia wchodzi w ruch wsteczny i pozostanie w nim do końca roku. Suma planet w retrogradacji pozostanie zatem taka sama, aż do 15. dnia miesiąca. W tej dacie Merkury kończy cofanie się i poczujemy pierwszy mocniejszy akcent, że coś idzie do przodu. Większość znaków zodiaku włączy pierwszy bieg i powoli zacznie nabierać prędkości.

Co z tą miłością?

Do najważniejszych aktywności planetarnych z pewnością można zaliczyć wyjście Wenus z ruchu wstecznego (4.09). To mocny akcent, który wpłynie na wyjaśnienie dotychczasowych konfliktów i przyniesie pewne ostateczne rozstrzygnięcia kwestii partnerskich. Czy to tylko wakacyjny romans czy może coś więcej? Czy ostatecznie wracamy do partnera sprzed lat czy definitywnie dajemy temu układowi obumrzeć? Te ważkie kwestie sercowe staną się łatwiejsze do zdefiniowania właśnie po 4. września.

Aktywności Księżyca

Do Nowiu Księżyca w znaku Panny dojdzie w piątek nad ranem 15 września. Do pierwszej jesiennej Pełni Księżyca w znaku Barana, zwanej Księżycem Żniwiarzy dojdzie 29 września, w piątek o godzinie 11:57. Czysty Nów Księżyca w znaku Panny związany jest z czyszczeniem, sprzątaniem i obmywaniem, zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym. Pierwsza jesienna Pełnia Księżyca, zwana również Księżycem Plonów będzie się wiązała z rytuałami na obfitość i partnerstwo.

Witaj piękna jesieni

Piękne, magiczne i mocne pod względem duchowym i energetycznym wydarzenie astronomiczne, to z pewnością równonoc jesienna! W tym roku astronomiczna jesień przyjdzie w sobotę 23 września, wraz z wkroczeniem Słońca do znaku Wagi o godzinie 8:49. Ponieważ w ciągu roku są tylko dwa takie dni, kiedy mamy do czynienia ze zrównaniem się dnia i nocy, nie można tego zjawiska przegapić.

Horoskop na wrzesień 2023 - kalendarzyk planetarny

1.09 – przebywający w znaku Wagi Mars utworzy kwinkunks ze znajdującym się w Rybach Saturnem, dzisiaj szczególnie łatwo zafundować sobie urazy z przedźwigania, konflikty z urzędami.

4.09 – Wenus znajdująca się w znaku Lwa wraca do ruchu prostego, sprawy sercowe nabiorą tempa, niepewne statusy związków się wyjaśnią, niezdecydowani się określą.

4.09 – Jowisz znajdujący się w znaku Byka rozpoczyna retrogradację, która potrwa aż do 31 grudnia, to zmusi nas do większej ostrożności w świecie finansów, może pojawić się zwiększone ryzyko inwestycyjne lub problemy na giełdach i rynkach finansowych.

4.09 – spore niespodzianki wniesie w dzisiejsze układy trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem, co zmieni spojrzenie na podróżowanie i zasady dotyczące przemieszczania się do pewnych krajów.

8.09 – Słońce w trygonie z Jowiszem da chwilowy oddech, falę optymizmu, poczucie ulgi i swobody.

15.09 – Nów Księżyca w znaku Panny, to czas dokonywania rytuałów oczyszczających, postów, peelingów, sprzątania i pozbywania się brudów.

15.09 – Merkury kończy retrogradację i zaczyna poruszać się ruchem prostym od ósmego stopnia znaku Panny.

19.09 – Słońce w opozycji z Neptunem, to układ powodujący pomyłki, błędne decyzje, roztargnienie i rozkojarzenie, komplikacje i niedopatrzenia na kolei, jak również w ruchu morskim.

23.09 – Słońce wkracza do znaku Wagi, przed nami zrównanie dnia i nocy oraz początek astronomicznej jesieni, która zacznie obowiązywać dokładnie od godziny 8:49.

25.09 – Słońce w kwinkunksie z Saturnem, pojawią się kłopoty z zaświadczeniami i dokumentami, urzędy zaczną nam robić więcej problemów.

25.09 – Merkury w trygonie z Jowiszem poda pomocną dłoń osobom, które utknęły gdzieś w podróży lub zgubiły paszport, pozwolenie czy prawo jazdy, pewnym zrządzeniem opatrzności uda się coś załatwić na ostatnią chwilę.

29.09 – Pełnia Księżyca w znaku Wagi, pierwsza jesienna pełnia, zwana Księżycem Żniwiarzy lub Pełnią Plonów, zaczniemy myśleć o tym, z kim się ustatkować na jesień, z kim wić gniazdko na zimę, wiele osób zapragnie zalegalizować swoje związki.

29.09 – Wenus w kwadraturze z Uranem, związki, które były zawarte w lato w trakcie retrogradacji Wenus, właśnie mogą przestać istnieć, relacje, które natomiast były w głębokim kryzysie w tej chwili go pokonują.

30.09 – Merkury tworzy pozytywny trygon z Uranem, to świetne finansowe i biznesowe podsumowanie miesiąca, wpadniemy na dobre pomysły jak zreorganizować swój portfel.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Szanse

Nie poddawaj się nawet jeśli pierwsza część miesiąca będzie nieustającą walką z przeciwnościami losu. Już niebawem jesień cię ozłoci. Opiekujący się tobą Mars znajduje się w opozycyjnym znaku Wagi i na razie siedzi cicho. Z wyjątkiem pierwszego dnia miesiąca, nie powinien bałaganić. Możesz mieć poczucie, że w pracy wszystko się jakoś uspokoiło i wyciszyło. Więc wytrwale i spokojnie rób to, co do ciebie należy. Do pozytywów z pewnością zaliczysz to, że twoje partnerstwo ożyło i że przyszedł czas na zacieśnianie więzów. Od 4 września Wenus sprzyja twojej miłości oświetlając cię z przyjaznego znaku Lwa. Najlepsze wrzesień przygotował dla ciebie na koniec. Pełnia Żniwiarzy odbywa się w twoim własnym znaku zodiaku (29.09) i naprawdę może się stać dla ciebie Pełnią zbiorów lub, jak wolisz, złotych plonów. Na koniec miesiąca będziesz stał w osi wydarzeń i spijał śmietankę.

Trudności

Nie ma ich zbyt wiele, ale jeśli już muszę ci coś wybrać to, z pewnością byłoby to zwrócenie ci uwagi na kolana i głowę. Układ planet na początek miesiąca może spowodować jakieś drobne urazy i kontuzje. Dodatkowo Nów Księżyca w znaku Panny (15.09) bardzo prawdopodobne, że zaogni pewien problem w twoim żołądku i jelitach. W kwestiach kontaktów z innymi jesteś teraz ugodowy, do 23 wrześni, nawet zbyt uległy.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Szanse

Czas cofania się twojej patronki, bogini uciech i powodzenia materialnego, czyli Wenus właśnie się kończy (4.09). Na tę informację czekałeś praktycznie przez połowę lata, które nie ukrywajmy mogło być z tego powodu trochę przygaszone. Nic nie szkodzi, nic się nie martw! Odbijesz sobie właśnie teraz. Chwila na urlopowania i romanse w wersji posezonowej właśnie nadeszła. Dzięki cofaniu się Jowisza, który znajduje się w twoim znaku zodiaku (od 4.09) upolujesz takie okazje, że ho ho ho! Wrzesień przytuli cię do siebie w ciepłych, wręcz egzotycznych destynacjach, pocieszy, dorzuci coś do portfela, a przede wszystkim poukłada sprawy twojego serca! Nów Księżyca (15.09) w znaku Panny pomoże uporać się z chaosem w miejscu pracy. Nic tylko się cieszyć. Przynajmniej do 23. września masz więcej swobody i środków na swoje potrzeby.

Trudności

Po równonocy jesiennej (23.09) zaczną się małe schody. Wenus w kwadraturze z Uranem (29.09) może przynieść burzę w szklance wody. Nie psuj dobrej uczuciowej koniunktury. Ustąp na chwilę, nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, chwilowo się zamaskuj. Toczenie bojów pod koniec miesiąca może cię kosztować więcej niż myślisz. W drugiej połowie miesiąca nie baw się popsutym gniazdkiem lub instalacją elektryczną. Ta w ogóle, to w żadnym terminie się nie baw, jeśli nie masz uprawnień.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Szanse

Tradycyjnie dla znaku Bliźniąt układy planet są bardziej sprzyjające na początku jesieni. Do czasu, kiedy Słońce znajduje się w znaku Panny (do 23.09) musisz obchodzić się z sobą jak z jajkiem. Niestety nadmiar pracy odbija się trochę na twoim zdrowiu. Spójrz w lustro i zastanów się, czy zbyt mocno się nie wyeksploatowałeś? Na szczęście po 15 września opiekujący się tobą Merkury kończy kilkutygodniowy bieg wsteczny i będzie ci lżej z dokumentami, sprawami urzędowymi i administracją. Coś się wyjaśni, otrzymasz odpowiedzi i ważne zgody. Po wkroczeniu Słońca do znaku Wagi (23.09) rozkwitniesz i roztoczysz swój czas. Piękny wygląd, seksapil i zdolność do podporządkowania otoczenia przyjdzie wraz z Pełnią Plonów (29.09), która odbędzie się w kompatybilnym z tobą znaku Barana. Dwa trygony Merkurego i Jowisza przyniosą okazje dotyczące wielkiego handlu, zagranicy i nowych kontraktów. Pierwszy, jeszcze na ruchu wstecznym Merkurego (4.09) coś zasygnalizuje, a drugi w ruchu prostym (25.09) zwieńczy ważne dla ciebie dzieło!

Trudności

Nie przeceniaj mocy swoich akumulatorów. Możesz cierpieć z powodu nagłego odcięcia prądu – trochę na poziomie symbolicznym, a trochę w sensie dosłownym. W terminie bliskim do 15.09 nie bierz dodatkowych zleceń. Daj sobie dzień wolnego. Nów Księżyca w znaku Panny zwiększy twoje zapotrzebowanie na dobre suplementy i składniki odżywcze wysokiej jakości.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Szanse

Nie zwalniaj tempa, ponieważ jesteś w stanie dużo ugrać na gruncie zawodowym. Ktoś widzi cię na pewnym wyższym stanowisku. Twoja kandydatura jest na poważnie brana pod uwagę. Nów Księżyca w znaku Panny (15.09) przyspieszy pewne kwestie remontowo-budowlane i nadejdzie czas na solidne porządkowanie twojego gniazdka. W firmie nie przejmuj się zawirowaniami i pogłoskami o czystkach. One ciebie nie dotyczą. Wręcz przeciwnie. Okaże się, że osoba, która uporczywie ryła pod tobą dołki została wyeliminowana i to zupełnie bez twojego udziału. Korzystne zrządzenie losu załatwiło sprawę za ciebie. We wrześniu możesz również liczyć na podwyżkę i lepszą organizację finansów.

Trudności

Pod koniec września zacznie się trudniejszy wpływ planetarny. Od 23. dnia miesiąca Słońce tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, co nie jest sympatycznym układem. Późniejsza Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) również nie zamierza cię rozpieszczać. Pojawią się osoby, które będą chciały cię wplątać w różne, niewygodne sytuacje. W ostatnie dni miesiąca ktoś będzie chciał cię zmusić do działania, którego nie akceptujesz. W zdrowiu uważaj na problemy laryngologiczne i stomatologiczne.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szanse

Najbardziej liczy się dla ciebie w tym miesiącu powrót Wenus do ruchu prostego (4.09). Planeta miłości cofa się w twoim znaku od 23 lipca i jakoś nie możesz w związku z tym znaleźć spokoju w twoim sercu. Niby coś się dzieje, niby są emocje, jest ogień i żar, ale nie umiesz doszukać się w tym głębszej stabilizacji i wyciszenia. Być może podejrzewasz, że coś zaraz wyjdzie na jaw. Masz rację. Po 4 września karty zostaną położone na stół. To jest wbrew pozorom bardzo dobra informacja, ponieważ już dłużej nie będziesz musiał się wahać. Wiele kwestii się naprostuje, wyklaruje i rozjaśni. Po 23 września humor i apetyt na życie powrócą. Oczyścisz się fizycznie i emocjonalnie. Posypiesz głowę popiołem i uzyskasz przebaczenie tam, gdzie o nie poprosisz (15.09). Pełnia Księżyca w ognistym znaku Barana ponownie stawia cię na piedestał. Zaczniesz robić to co kochasz i umiesz najlepiej, a zachwycone otoczenie będzie ci przyklaskiwać.

Trudności

Zanim zaczniesz czerpać pełnymi garściami z układów, które przyniesie koniec miesiąca, nie lekceważ pewnych symptomów. Nów Księżyca w znaku Panny (15.09) wskazuje ci miejsce gdzie wyciekają twoje finanse. Nawet jeśli wydaje ci się to nieprawdopodobne, to zanim odrzucisz tą ewentualność, spraw to trzykrotnie. Opozycja Słońca i Neptuna (19.09) może dać jakiś zafałszowany wynik badań lub pomyłkę w dokumentach, zachowaj ostrożność.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Szanse

Do najważniejszych układów na niebie w tym miesiącu należeć będzie Nów Księżyca w twoim własnym znaku zodiaku. Tak zwany Czysty Nów jest momentem, w którym pozbywamy się brudów i zbędnego bagażu, zarówno tego emocjonalnego jak i fizycznego. Ty również poczujesz się jak tabula rasa, lub czysta, szkolna tablica, na której z radością zapisujesz nowe cele, marzenia i plany. Ta data będzie dla ciebie tym bardziej istotna, że tego dnia Merkury, znajdujący się w ósmym stopniu twojego znaku zakończy retrogradację. To naprawdę zwiastuje nowy etap, nowy początek i nie jest to tylko czczy slogan. We wrześniu przewartościujesz sobie priorytety, zreorganizujesz zupełnie inaczej pracę, a być może nawet zaczniesz inną. Poukładasz finanse, zatwierdzisz plan leczenia czy terapii np. stomatologicznej. To ważny miesiąc pod kątem wdrażania się w nowe obowiązki, nową trasę dojazdową czy funkcjonowanie w świeżym związku.

Trudności

Nie lekceważ jakiegoś drobnego, ale długo występującego objawu w twoim ciele. Może to być sygnał, któremu trzeba się przyjrzeć uważniej.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Szanse

Cały zodiak z uwagą śledzi moment, kiedy Słońce wkracza do twojego znaku. Możesz czuć się wyróżniona, ponieważ jest to chwila w której zrównuje się dzień z nocą i zaczyna działać magia równowagi (23.09). Tegoroczna jesień będzie dla ciebie usiana ciekawymi spotkaniami i nowymi kontaktami biznesowymi, ale na szczęście na ożywienie towarzyskie nie musisz czekać aż tak długo. Wrzesień ozłoci, praktycznie od pierwszych dni, wyjście Wenus z retrogradacji (4.09). Twoja patronka odzyska pełną moc i będzie cię wspierać na całej linii, pomagając ci rozwikłać zagadki zaginionych przekazów finansowych czy zagubionych przesyłek. Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) odbędzie się w twoim sektorze partnerstwa. Już najwyższy CZAS OKREŚLIĆ SIĘ, z kim planujesz dalszą przyszłość. Nie tylko rodzinną czy matrymonialną, ale również biznesowo-zawodową. Koniec miesiąca będzie się również wiązał z ważną decyzją dotyczącą edukacyjnej ścieżki.

Trudności

Jeśli będziesz zbyt długo przeciągać strunę, dojdzie do jakiegoś konfliktu. Nów Księżyca w znaku Panny (15.09) wymusi na tobie podanie pewnych detali czy szczegółów, przed którymi się wzbraniasz. Postaraj się przemówić sobie do rozsądku. Kwadratura Wenus i Urana (29.09) przemiesza pionki na twojej uczuciowej planszy. Może się okazać, że byłaś pewna, że postąpisz zupełnie inaczej, ale pod wpływem spontanicznych uczuć postawisz na całkiem odmienne rozwiązania.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Szanse

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jak widzisz trudne sytuacje z poprzednich tygodni doprowadziły cię do momentu w którym jesteś teraz, a jest to chwila sukcesu i radości. Wszystko obróciło się na twoją korzyść, chociaż jeszcze w połowie sierpnia rękę dałbyś sobie uciąć, że to niemożliwe. Korzystaj, napawaj się spokojem i poczuciem zwycięstwa. Twój upór i cierpliwość zostały wynagrodzone. Ważnymi i dobrymi datami pod względem materialnym są 4.09 i 8.09. To nie koniec dobrych układów. Do twojego znaku 10 dnia miesiąca wchodzi planetoida Ceres, która jest patronką żniw i plonów. Nadchodzi pora na zbieranie owoców. Nów Księżyca w znaku Panny przyniesie ci bardzo dobrą ocenę w oczach osób, które będą cię ewaluować. Jeśli martwisz się o wyniki jakieś rekrutacji, to już nie musisz. Do 21 września spłyną zadowalające cię wyniki. W uczuciach jeszcze nie to co trzeba, ale w kolejnych tygodniach przyjdzie pora i na wyprostowanie tej kwestii.

Trudności

Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) może cię trochę ponieść. Ktoś skutecznie cię podpuści i możesz się trochę za mocno odsłonić. To wszystko na bazie twojej zazdrości czy też niepewności w świecie partnerstwa. Dlatego pilnuj się i nie dawaj nikomu powodów do tego, aby wiedzieli gdzie masz słaby punkt. W tym miesiącu problemy może sprawić zbyt obciążona wątroba oraz drogi żółciowe, które są mocno nadwyrężone.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Szanse

To jeszcze nie ten moment, nie te układy na które czekasz. Dopóki Słońce przebywa w znaku Panny (do 23.09) masz wrażenie, że nikt nie rozumie o co ci chodzi, albo odwrotnie, ty nie możesz załapać co jest celem otaczających cię ludzi. Co prawda ruch prosty Wenus (od 4.09) w sprzyjającym ci znaku Lwa, ułatwi znacznie sercową nawigację i sprawi, że miłość będzie ponownie gościć w twoich myślach, sercu czy alkowie, ale jak wiadomo, nie samymi amorami człowiek żyje. Trzeba mieć na wszystko środki, a te uparły się, aby się zablokować. Spokojnie. Poczekaj do 23 września, finansowe braki się uzupełnią, oferty zaczną spływać a umowy same się podpiszą. 25 września trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem będzie zachęcał do skorzystania z różnorakich i bardzo atrakcyjnych wycieczek last minute. Pełnia Księżyca w pokrewnym ci, ognistym znaku Barana (29.09) przywróci siły witalne i apetyt na nową przygodę. Jak Indiana Jones wciśniesz na głowę znajomy kapelusz i ruszysz po nowe doznania. Koniec miesiąca zrekompensuje jego nieudany początek.

Trudności

Opiekujący się tobą Jowisz od 4 września, aż do końca roku jest w ruchu wstecznym. Bądź zatem ostrożny w podejmowaniu nowych wyzwań finansowych. Mierz siły na zamiary, nie przeinwestuj. Nów Księżyca w znaku Panny (15.09) ponownie wysyła alarmowe sygnały dotyczące twojego stanu zdrowia. Daj spokój z wycieczką w Himalaje, nie schodź na dno oceanu w tym terminie. Lepiej zrobisz jeśli pójdziesz do kręgarza albo zrobisz sobie stomatologiczny przegląd.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Szanse

Wrzesień będzie dla ciebie bardzo łaskawy jeśli chodzi o pracę, pieniądze, kwestie gospodarstwa domowego, konta i pracy. To miesiąc organizowania się, stabilizowania swojej pozycji i pokazywania światu potencjału jaki masz. Wszystko powinno iść zgodnie z założeniami. Twój zespół będzie pracował tak jak sobie tego życzysz. Bardzo prawdopodobne zebrania z osobami wyższymi rangą bądź pozycją w połowie miesiąca. Pod wpływem Nowiu Księżyca w znaku Panny (15.09) sukcesy w biznesie ośmielą cię również do wykazania się większą kreatywnością w twojej relacji. Będziesz czuł, że masz grunt finansowy pod stopami, więc zaproponujesz jakiś śmiały, duży krok naprzód. Twoje samopoczucie i kondycja będą na wysokich półkach. Wykażesz się nawet pewnym poczuciem humoru i dążeniem do krótkich i dłuższych wycieczek w terminach bliskich do 4 i 10 września.

Trudności

Jak się okaże, nie wszystkie pochwały od zarządu, szefa czy promotora przekładają się na dłuższy szacunek. Konflikty wygenerują się w ostatnim tygodniu września. 25. dnia miesiąca możesz mieć poczucie, że komuś nie pasuje ścieżka, którą obrałeś i zaczną się twarde negocjacje. Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) doprowadzi cię do wybuchu. Widocznie ktoś przesadzi i będzie musiał się liczyć z twoim gniewem. No trudno, widocznie trzeba walnąć pięścią w stół, aby otoczenie zrozumiało, że się nie zgadzasz.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szanse

Nie powiem, żebyś był teraz przesadnie szczęśliwy Wodniku. Nie skaczesz do góry z radości, ponieważ nie ma ku temu powodów… Nie martw się, niebo nie znosi stagnacji. Jeśli wahadło wychyla się mocno w jedną stronę, zaraz przechyli się również w drugą. Pierwszym układem, który będzie niósł ze sobą powiew świeżości jest koniec retrogradacji Wenus (4.09). Planeta miłości znajduje się w opozycyjnym znaku Lwa, a jej wsteczny ruch utrudniał ci jak mógł życie partnerskie. Po tym terminie pojawi się korzystniejsza perspektywa w relacji oraz lepsze samopoczucie. Poczujesz ulgę i będziesz miał więcej pewności siebie. Na nowe perspektywy zawodowe lub finansowe trzeba poczekać do przejścia Słońca do znaku Wagi, czyli do 23 września. Później będzie już z górki i to jak! Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) i Merkury w trygonie z twoim patronem – Uranem (30.09) sprawią, że koniec miesiąca zapamiętasz na długo w pozytywnym sensie. Ktoś umożliwi ci skok i będzie trampoliną do sukcesu. Kto? Niespodzianka!

Trudności

Nów Księżyca w znaku Panny to dla ciebie istna droga przez mękę (15.09). Nie umiesz pogodzić się z jakimiś procedurami, detalami, szczegółami. Wściekasz się na przepisy. No trudno. System cię dopasuje do swoich oczekiwań, czy chcesz czy nie… Uważaj na kwadraturę Wenus i Urana (29.09), która będzie mieć miejsce w dniu Pełni Księżyca. To co się wydarzy w partnerstwie będzie o tyle niesamowite, co ciut zbyt ryzykowne…

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Szanse

Najważniejsze dla ciebie układy przyjdą w połowie miesiąca. Nów Księżyca w znaku Panny, jak również wyjście Merkurego z ruchu wstecznego (15.09) da ci odpowiedzi czy coś ruszy, czy otworzą kierunek studiów, czy dojdzie do przeprowadzki firmy, czy możesz liczyć na miejsce w jakiej ekipie. Wszystko wyjaśni się po tej dacie. Do tego czasu pracuj pilnie i rób wszystko tak, jakbyś była pewna dobrych wiadomości. Samotne Ryby otworzą się na kontakty międzyludzkie. W połowie miesiąca weźmiecie udział w jakiejś prelekcji, wykładzie czy warsztatach, które mogą odmienić wasze partnerskie życie. Ktoś tam ewidentnie czeka i to z otwartym sercem. Dopóki Słońce przebywa w opozycyjnym znaku Panny (23.09), do tej pory jesteś bardziej zdana na pomoc i wybory innych ludzi niż na siebie.

Trudności

Uważaj na opozycję Słońca i Neptuna (19.09), ponieważ okaże się, że ktoś chce podebrać ci twoje osiągnięcie. Nie martw się tym zbyt mocno, to chwilowe niepokoje. Jeśli będziesz asertywna i jasno postawisz sprawę, okaże się że to były tylko straszaki. W tym miesiącu nie ma zbyt wiele trudnych dni, którymi miałabyś sobie zawracać głowę. Może tylko ognista Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) przestrzega cię przed rozgrzanym olejem czy też wrzątkiem na kuchni.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach?

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach?

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Rafał Collins o ostatnich chwilach Tomka Komendy. "Trudna sytuacja ciągnęła się już od grudnia"

Rafał Collins o ostatnich chwilach Tomka Komendy. "Trudna sytuacja ciągnęła się już od grudnia"

Wyceniono majątek syna Alicji Bachledy-Curuś. 15-latek może pochwalić się pokaźną sumą

Wyceniono majątek syna Alicji Bachledy-Curuś. 15-latek może pochwalić się pokaźną sumą

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas