Horoskop

Horoskop na niedzielę. Goście mogą trochę się zasiedzieć

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Gwiazdozbiory na niebie

Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Na niebie dzisiaj będzie miała miejsce opozycja Słońca i Saturna, jak również silny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem.

Może się okazać, że napięta sytuacja polityczna i społeczna prowadzi w wielu miejscach na świecie do prężenia muskułów i pokazów siły. Mogą pojawić się wiadomości z energią jądrową w tle. Z powodu aktywności Saturna będziemy zachowawczo i ostrożnie myśleć o przyszłości. Jednak ziemski trygon pomiędzy Marsem a Plutonem ma działanie wzmacniające i stabilizujące. Pozytywny wpływ tego układu zauważą Byki, Panny i Koziorożce, które poczują się silniejsze na swoich pozycjach. Wieczorem Srebrny Glob przejdzie do znaku Barana, co sprawi, że zakończenie niedzieli będzie dość nerwowe, a przedłużający wizyty goście wprowadzą nas w stan irytacji.

Horoskop dzienny na niedzielę, 14 sierpnia 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Wokół ciebie wytworzy się klimat walki i zapragniesz zdominować otoczenie. Ponieważ twój patron Mars odbiera potężny wpływ ze strony Plutona, nie będzie zbyt trudno ustawić innych, tak aby grali w to, co im rozkażesz. Dzisiaj będziesz narzucał innym swoje zdanie, ale nikt nie śmie protestować.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Byk

Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Mars będzie w kontakcie z Plutonem. To dzień mocnych wpływów i bezkompromisowych kroków. Nie zechcesz silić się na żadne uprzejmości. Dzisiaj możesz wygarnąć komuś wszystko bez owijania w bawełnę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Układy na niebie nie będą dzisiaj z nikim się cackać, ale na szczęście mijają twój znak zodiaku szerszym łukiem, więc pozostanie ci rola obserwatora. Zobaczysz na własne oczy do czego są zdolni ci uprzejmi i grzeczni, kiedy coś idzie nie po ich myśli. Poczujesz się lepiej wieczorem, kiedy Księżyc przejdzie do znaku Barana.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie dzień wyzwanie. Możesz czuć, że utknąłeś w oku cyklonu. Najazd teściów, piesek do weterynarza, zapchany odpływ w łazience? Niestety dzisiaj wszystko jest możliwe, zatem jeśli ,,tylko’’ przypalisz pieczeń na obiad, to dziękuj, że na tym się kończy.

Horoskop dzienny - Lew

Opiekujące się tobą Słońce jest dzisiaj w opozycji z planetą dyscypliny i wymagań czyli Saturnem. Będziesz stawał w szranki z kimś, kto może podważać twoje kompetencje albo pozycję w domu. Szykują się dyskusje o fundamentalnych sprawach i o tym, jakie wyznajesz wartości. Nie ulegaj prowokacjom, nie podejmuj politycznych tematów.

Horoskop dzienny - Panna

Przed tobą poprawa humoru i doskonałe perspektywy jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Pomimo tego, że większość zodiaku relaksuje się w trybie przedłużonego weekendu, do ciebie dotrą dobre informacje, na które czekałaś. Poczujesz się silniejsza, bardziej wartościowa, umocnisz swoją pozycję.

Horoskop dzienny - Waga

W niedzielę poczujesz, że nagromadziły się jakieś ciężkie energie i potrzebujesz przewietrzenia atmosfery. Możesz na chwilę gdzieś wyskoczyć, zresetować głowę. Ogranicz kontakty z osobą, która powoduje u ciebie złe samopoczucie lub wywołuje konflikty, nawet jeśli będzie to źle odebrane. Zdrowie ważniejsze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Otrzymasz mocne doładowanie. Poczujesz, że twoje akumulatory znowu działają na pełnych obrotach. Potężny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem pomoże ci odwrócić wszystkie negatywne tendencje i złe energie ostatnich dni. Dzisiaj w mig rozgryziesz zamiary innych i ustawisz niedzielę pod swoje plany.

Horoskop dzienny - Strzelec

Trzeba uderzyć się w pierś i zrobić sobie mały rachunek sumienia. Nie wszystko idzie tak optymistycznie jak zakładałeś Strzelcu i czas dostrzec trudności, aby je wreszcie rozwiązać. Dzisiaj możesz być w wyjątkowo refleksyjnym i sceptycznym nastroju. Poprawę nastroju przyniesie przeniesienie się Księżyca do znaku Barana późnym wieczorem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj na niebie Słońce ustawi się w opozycji z patronem Koziorożców czyli Saturnem. Przed tobą swoista próba sił i intensywne dyskusje. Ktoś kto stara się przejąć rolę lidera może sprawiać ci kłopoty. Trzeba będzie jasno i wyraźnie zaznaczyć granice i nie pozwalać podważać tego, co jest dla ciebie priorytetem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Bardzo nie lubisz kiedy ktoś stawia cię w sytuacji, w której wybór jest już z góry określony. Nie akceptujesz też tak zwanych propozycji nie do odrzucenia. Niestety dzisiaj możesz być narażony na takie działania. Pozostaje konsekwentnie bronić swojego zdania. Wieczorem okaże się, że miałeś rację.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj możesz czuć się trochę skołowana. W twoim otoczeniu znajdą się osoby, które prowadzą ze sobą jakiś rodzaj przepychanek czy też wzajemnie sobie chcą coś udowodnić. Trzymaj się z daleka od drażliwych sytuacji i nie mieszaj się do nie swoich konfliktów. Nie bierz niczyjej strony. Tak będzie dla ciebie najlepiej.

Stałe gwiazdy w horoskopie urodzeniowym - Akumen

Akumen znajdujący się w 28 stopniu Strzelca ma charakter Marsa i Księżyca, co oznacza mentalny niepokój i wahania nastrojów. Chociaż gwiazda ta jest niewielka, to jest uznawana za bardzo niebezpieczną i wręcz złośliwą, przez co często zostaje pomijana w odczytywaniu horoskopu. Znajdująca się w 28 stopniu Panny może świadczyć o zaślepieniu, fanatyzmie, często połączonym z wiarą. Ustawiony w Bliźniętach ma charakter niezwykle pesymistyczny, osoby o tym ustawieniu cierpią na brak wiary w siebie, a przy tym cechują się niekonsekwencją.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: filo/Getty Images

Pozostałe wiadomości