Horoskop

Horoskop miesięczny na kwiecień. Barany będą miały okazję rozpocząć nowy rozdział

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Co gwiazdy wróżą nam w kwietniu?
Dzień Dobry TVNCo gwiazdy wróżą nam w kwietniu?

Jaki jest horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Astrolog Merkurja, zgodnie z tradycją, przybyła do studia Dzień Dobry TVN wraz z początkiem nowego miesiąca. Dla widzów przygotowała nie tylko horoskop na kwiecień - ekspertka odpowiedziała także na pytania zadane za pośrednictwem czatu.

Czat z Astrolog Merkurją

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r.

Kwiecień 2022 roku jest miesiącem wyjątkowym. Mamy do czynienia z niezwykłym ustawieniem na niebie. W uduchowionym i przepełnionym eterycznymi wpływami znaku Ryb dojdzie do niesamowitego spotkania dwóch gazowych olbrzymów – Jowisza i Neptuna. Nie byłoby to aż tak ekstremalne zjawisko, gdyby nie fakt, że zachodzi w fazie zarządzanej przez Neptuna czyli właśnie w znaku Ryb.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Jowisz i Neptun spotykają się mniej więcej raz na 12 lat w różnych konfiguracjach, jednak teraźniejsze spotkanie, które nastąpi 12.04 jest tym bardziej niezwykłe, że te dwie planety są starym i nowym zarządcą tego wodnego znaku. Taka koniunkcja zdarza się raz na 166 lat.

Nastąpi niesamowity boom na rozwój duchowy i znaczny wzrost zainteresowania wiedzą tajemną i ezoteryczną. Będziemy chcieli zgłębiać tajniki i meandry niedostępne dla przeciętnego odbiorcy pop kultury. Wiele osób zwróci się w stronę różnych prawd religijnych i niszowych praktyk spirytualnych.

Energia wokół bardzo się wysubtelni, a świadomość ludzkości pójdzie w górę. Pewne akty destrukcji czy nienawiści nie będą już dłużej aprobowane.

Sztuka, moda, film i literatura oraz oczywiście muzyka znajdą nową formę wyrazu i będą ponownie bardzo ważne w przestrzeni publicznej.

Kwiecień to miesiąc przebudzenia i poszukiwania prawdziwego powołania życiowego oraz prawdziwej miłości. Empatia, współczucie i współodczuwanie to hasła przewodnie na najbliższy czas.

- Miesiąc się rozpocznie bardzo mocnym akcentem, Nowiem Księżyca w znaku Barana, pierwszym takim wiosennym nowiem zaczynamy nowy rozdział, nową energię - podkreśliła Merkurja w Dzień Dobry TVN. Ziemia się otwiera na nasiona, a my na nową kosmiczną energię - dodała astrolożka.

Czego możemy się spodziewać?

Łacińska nazwa miesiąca pochodzi od czasownika otwierać (apreire). Ziemia symbolicznie otwiera się na nasiona, a my na przyjęcie nowej, wiosennej energii.

Kwiecień będzie miał mocny początek, już pierwszego dnia łżykwiata odbędzie się Nów Księżyca w Baranie (1.04), który nastroi Nas trochę agresywnie, ale głównie po to, aby odciąć się od obciążeń przeszłości.

Spotkanie Marsa i Saturna (5.04) to niebezpieczny moment próby sił i ostatecznego przeciągania liny w wielu kwestiach, a przede wszystkim jeśli chodzi o negocjacje polityczne. Niestety możemy spodziewać się również jakiś nieprzyjemności ze strony przyrody – zatrzęsie się ziemia, runie duży budynek, pojawi się zagrożenie tsunami.

Następnie wielka koniunkcja Jowisza i Neptuna w znaku Ryb (12.04) poniekąd wymusi na Nas abyśmy dostrzegli, że rzeczywistość ma swój ukryty wymiar i musimy patrzeć głębiej, niż tylko na kwestie portfela oraz chleba powszedniego.

Zagrożeniem, które niesie ten wpływ jest nadmierna ofiarność i poświęcenie siebie dla innych oraz zbytnia naiwność.

Różowy Księżyc (16.04) czyli pierwsza, wiosenna Pełnia Księżyca daje znać, że już zaraz Wielkanoc a przy okazji nakieruje Naszą uwagę na kwestie miłości i partnerstwa. Zapragniemy, aby związki były idealne.

Tak mocno ten miesiąc się zainaugurował, tak mocno się skończy. Czeka Nas Nów Księżyca w znaku Byka, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca – niewidocznym z Polski. Możemy spodziewać się ogromnej reformy w świecie finansów, giełd oraz rynków globalnych i szybkich zmian w rozliczeniach.

Kalendarzyk planetarny na kwiecień 2022 r.

 • 1.04 - Nów Księżyca w znaku Barana, pierwszy wiosenny nów, to okazja, aby otworzyć nowy rozdział, to czas cieszenia się życiem i wiosną.
 • 3.04 – Słońce w koniunkcji z Merkurym, przyspieszenie działania, pragnienie podróżowania i komunikacji, udane negocjacje
 • 5.04 – koniunkcja Marsa i Saturna, ciężki moment, czas podporządkowania się odgórnym zarządzeniom, konieczność dyscypliny, możliwość jakiegoś trudnego wydarzenia, o którym będą wszyscy mówić. Wenus wkracza do znaku Ryb.
 • 10.04 – Merkury w kwadraturze z Plutonem, duże utrudnienia w łączności, kłopoty w ruchu lądowym i kolejowym
 • 12.04 - niezwykłe spotkanie Jowisza i Neptuna w znaku Ryb, które zdarza się raz na 160-170 lat ,to czas podnoszenia się świadomości, skupienia się na duchowej stronie życia, ogromny wzrost empatii oraz zainteresowania się duchową stroną rzeczywistości.
 • 15.04 – Mars wkracza do znaku Ryb, który od tej chwili, przez kilka tygodni jest najmocniej obsadzonym znakiem zodiaku
 • 16.04 – Różowa Pełnia Księżyca w znaku Wagi, pierwszy wiosenny Księżyc, który dedykowany jest sprawom miłości i kwestiom związków, zakochać się będzie wyjątkowo łatwo, to gorący okres w partnerstwie.
 • 18.04 – Merkury w koniunkcji z Uranem – dzień zaskakujących informacji, kłopotów z systemami informatycznymi, ataków hackerskich oraz możliwych problemów z prądem.
 • 20.04 – Słońce wkracza do znaku Byka, od teraz skupimy się na tym co przyziemne, nawet w dosłownym sensie. Prace na działkach i polach ruszą pełną parą.
 • 27.04 – Wenus w koniunkcji z Neptunem, wiele osób odkryje swoje prawdziwe powołanie duchowe, wiele osób będzie przejawiać zdolności ezoteryczne
 • 30.04 – Nów Księżyca w znaku Byka i częściowe zaćmienie Słońca, przewartościowanie spraw materialnych, ogromne reformy w świecie finansów, możliwość wprowadzenia jakiś nowych systemów rozliczeń. Wenus w koniunkcji z Jowiszem, Merkury wkracza do znaku Bliźniąt. Kto będzie szybki i uważny, ten na koniec miesiąca może wiele zyskać i zarobić.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miesięczny na kwiecień - Baran

Szanse

Kwiecień przyćmi inne miesiące szybkością i intensywnością wydarzeń, które zaistnieją w Twoim życiu. Masz doskonałą okazję do rozpoczęcia nowego rozdziału, otwarcia wielu spraw z czystą kartą. Już 1.04 będzie mieć miejsce Nów Księżyca w Twoim znaku, co sprowokuje Cię do postawienia grubej kreski na wydarzeniach z przeszłości. Ważne sytuacje partnerskie pojawią się 16.04, kiedy nastąpi Różowa Pełnia, która przyniesie niespodziewaną miłość bądź odświeżenie związku w którym jesteś. Samotnym Baranom kwiecień pośle strzałę amora.

Trudności

Nie będzie jednak tak kolorowo ze wszystkimi sprawami. Piątego kwietnia Twój patron Mars spotka się w koniunkcji z bezkompromisowym Saturnem, co sprowadzi na Twoje finanse pewne ograniczenia. Trzeba też będzie się komuś podporządkować lub kimś zaopiekować.

15.04. Mars przechodzi do wodnego znaku Ryb, w którym jego ognista energia spadnie, zatem Ciebie również czeka obniżenie formy. Koniec miesiąca przyniesie ciężkie rozmowy i trudne decyzje. 30.04. zaćmienie Słońca w znaku Byka, może w Twoim otoczeniu uruchomić karmiczny konflikt i rodzinne spory o kwestie materialne.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Byk

Szanse

Chociaż najlepsze miesiąc zostawi dla Ciebie na koniec, to już piątego kwietnia, Twoja patronka czyi Wenus wkracza do przyjaznego Ci znaku Ryb. Pojawi się czas i przestrzeń na romantyzm, wrażliwość, delikatność. Finanse również wystrzelą w gorę, w szczególności w połowie miesiąca.

Kwiecień przyniesie Ci nową namiętność, nowe cele i marzenia, którymi będziesz się kierować.

Po 20. dniu miesiąca, Słońce znajdzie się w Twoim znaku i rozpocznie się okres celebrowania życia. Najważniejsze przyjdzie ostatniego dnia kwietnia. Nów Księżyca w Twoim znaku, połączony z zaćmieniem Słońca to spotkanie z osobami danymi od Losu, podejmowanie karmicznych decyzji i obieranie długofalowego kierunku działania. W tyn samym dniu Wenus spotyka się z Jowiszem, co czyni Cię prawdziwym szczęściarzem, zatem nie przegap życiowej szansy przez swoją opieszałość.

Trudności

Dość mocny i ognisty Nów Księżyca w znaku Barana, zagotuje innym krew (1.04), przez co możliwe kłopoty z agresywnymi, niegrzecznymi bądź napastliwymi osobami.

W dniu koniunkcji Jowisza i Neptuna (12.04) może pojawić się kłopot z koncentracją, i rozkojarzenie.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Bliźnięta

Szanse

Kwiecień rozpoczyna się dla Ciebie ze sporymi szansami na zaistnienie i zdobycie popularności. Układy na niebie zapowiadają Ci wiele pozytywnych wrażeń oraz sposobności do niezwykłych przeżyć i nawiązanie fascynujących znajomości. Mocnym akcentem będzie już pierwszy dzień miesiąca, ponieważ Nów w Baranie odnowi Twoją energię i znajdziesz siłę na sukcesy zawodowe.

Następnie skupisz się na zarabianiu pieniędzy, Od 11.04 Merkury znajdzie się w Byku. Dzięki temu będziesz bardziej gospodarny, oszczędny i poukładany. Różowy Księżyc w znaku Wagi (16.04) to doskonała wiadomość, bo Pełnia zachodzi w Twoim, powietrznym żywiole. Ktoś się zakocha, komuś wpadniesz w oko, ktoś złoży atrakcyjną propozycję. Koniec miesiąca też niesie niespodzianki - 30.04 Merkury wchodzi do Twojego znaku i przyjdzie czas na zrealizowanie życiowych ambicji i wcielenie planów w czyn.

Trudności

Uważaj, ponieważ pokoleniowa koniunkcja (12.04) Jowisza i Neptuna odbywa się w Rybach, co wprawi Cię zakłopotanie. Trzeba będzie zrezygnować z jakiegoś pomysłu i czegoś sobie odmówić. To czas poświęcania się dla innych. 18.04 Merkury w koniunkcji z Uranem może trochę nabroić w Twoim grafiku. Uwaga na niespodzianki w podróży, awarie i zguby.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Rak

Szanse

Czas, kiedy Słońce znajduje się w znaku Barana jest dla Ciebie dość uciążliwy i zmusza Cię do niemal codziennej walki o swoje zawodowe racje. Na pocieszenie 5.04 Wenus wkracza do wodnego znaku Ryb, co przyczyni się do polepszenia spraw sercowych i poczujesz, że łatwiej o harmonię w relacjach. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że 12.04 wielkie spotkanie Jowisza i Neptuna odbywa się w Twoim, wodnym trygonie. To doskonały moment na deklaracje miłosne i szczęście do tak zwanych przypadków oraz zbiegów okoliczności. Los popchnie Cię na odpowiednią autostradę i ułożą się sprawy finansowe. Ulga zdrowotna przyjdzie od 20.04, kiedy Słońce znajdzie się w przyjaznym Ci znaku Byka i dzięki temu szybko powrócisz do formy.

Trudności

Na początku kwietnia będzie niestety pod górkę. Uciążliwości pojawią się 1.04, kiedy to Nów Księżyca w znaku Barana może zaostrzyć kłopoty z oczami, spowodować bóle głowy i zatok.

Kolejne rozdrażnienie przyjdzie 16.04, kiedy Pełnia Księżyca w Wadze sprowokuje kłótnie w najbliższym otoczeniu i spory z pseudo przyjaciółmi, którzy pod pozorami dobrych rad, będą chcieli popsuć Ci plany i namieszać Twoich relacjach.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Lew

Szanse

Kwiecień, czyli łżykwiat, będzie dla Ciebie prawdziwą ulgą. Większość ciężkich decyzji będziesz już mieć za sobą. Nów Księżyca w ognistym znaku Barana (1.04) to zupełnie świeży rozdział, zatem otwierasz miesiąc na nowych zasadach. Teraz będziesz skory do żartów i zabaw, z przyjemnością przyjmiesz zaproszenia na imprezy, odnowisz towarzyskie znajomości. Do 20.04 z łatwością przyciągniesz do siebie sytuacje, w których zarobisz dodatkowe pieniądze. Różowy Księżyc (16.04) czyli Pełnia w Wadze, to moment, w którym wyluzujesz, uśmiechniesz się, zadbasz o siebie, sprawisz sobie przyjemności. Okazyjnie kupisz dla siebie piękne rzeczy i cudowną garderobę, będziesz prezentować się wyśmienicie.

Trudności

Jeśli chodzi o stan Twojego zdrowia, to baczniejszą uwagę musisz zwrócić od 15.04, kiedy to Mars znajdzie się w znaku Ryb. Trzeba uważać na nerki, aby ich nie wyziębiać i żylaki, których nabawiasz się od złych nawyków przy siedzeniu na krześle. 20.04 Słońce wkracza do Byka i zacznie się czas zwiększonego wysiłku, bardzo możliwe, że przytłoczą Cię obowiązki.

Najtrudniejsze doznania przyjdą 30.04, kiedy zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w znaku Byka spowodują obniżenie się nastroju i kondycji. Na wszystkie Lwy źle działają zaćmienia, zatem w tym okresie bądź dla siebie dobry i wyrozumiały.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Panna

Szanse

Kwiecień rozpocznie się nie do końca zgodnie z Twoim zamysłem i na lepsze chwile poczekasz

do drugiej połowy miesiąca. Na pocieszenie pozostaje, że już 11.04 Twój opiekun – Merkury wejdzie do znaku spójnego z Twoim żywiołem czyli do Byka. To umożliwi Ci szybsze i większe profity na koncie oraz skuteczny relaks przy pracach ogrodowych. 20.04 Słońce wkracza do żywiołu ziemi, więc zaznasz nareszcie trochę spokoju. Korzystnie będzie również 30.04, ponieważ na niebie utworzy się Nów Księżyca w sprzyjającym Byku. Twoja cierpliwość przyniesie efekty, doczekasz się spełnienia marzeń. Na horyzoncie zamajaczy nareszcie przeprowadzka, zakup nieruchomości i finansowa stabilizacja na którą liczysz

Trudności

Początek miesiąca to wojowanie z różnymi, trudnymi charakterami. Przez Nów Księżyca w Baranie (1.04) Twoja pozycja nieco osłabnie. Szczególnie w pracy musisz uważać na osoby bez skrupułów.

Kolejny układ 10.04 to niebezpieczny dzień ponieważ Merkury w akcji z Plutonem może sprowokować jakąś stratę. 16.04 Pełnia Księżyca w znaku Wagi będzie Ci nie w smak, pojawią się dziwne propozycje sercowo-towarzyskie. Ktoś stanie się wręcz natrętny i nie będziesz wiedzieć jak się go pozbyć. Koniunkcja Twojego patrona Merkurego i Urana (18.04) to niespodzianki i nagłe zwroty akcji, coś pójdzie wbrew wcześniejszym ustaleniom.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Waga

Szanse

Łżykwiat czyli kwiecień, niesie dla Ciebie Wago prawdziwe, nieudawane kwiaty, szczere uczucia i sporą dawkę emocji! To będzie niezapomniany miesiąc. 1.04 Nów Księżyca w opozycyjnym znaku Barana otworzy sezon na nowe porządki, nowe plany i jak na Ciebie, bardzo odważne kroki.

Przed Tobą możliwa nawet nowa praca, nowy związek lub nowy samochód. Trzymaj rękę na pulsie 16.04 i wykorzystaj dobrze moment, ponieważ Różowa Pełnia Księżyca zachodzi w Twoim znaku zodiaku i da szansę na satysfakcję na wielu płaszczyznach. Ciekawe dni przyjdą również 27.04 i 30.04! To aktywność opiekunki Wag czyli Wenus może przynieść prawdziwe szczęście od Losu, wygraną w sądzie, na loterii bądź po prostu w życiu.

Trudności

Oczywiście nie każdego dnia będzie tak bezproblemowo. Wenus 5.04 wkracza do Ryb i ktoś będzie zazdrosny o Twoje sukcesy lub zagra na wzbudzenie w Tobie litości. Nie daj się nabrać na takie sztuczki, ponieważ słono za nie zapłacisz. 20.04 uważaj na pułapki finansowe, super promocje i inne podejrzane oferty.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Skorpion

Szanse

Ponieważ wiele planet zawita w ciągu najbliższych tygodni do emocjonalnego znaku Ryb, będziesz się rozwijał duchowo. Żywioł wody, z którego wywodzi się Twój znak zostanie wzmocniony i dlatego kwiecień to dla Skorpionów miesiąc interesowania się ezoteryką oraz wiedzą tajemną.

Duchowość duchowością, ale nie byłbyś sobą gdybyś nie pamiętał o sprawach finansowych. Od 11.04 dzięki pobytowi Merkurego w znaku Byka wpadniesz na pomysł jak więcej zarabiać.

Bardzo mocna koniunkcja Jowisza i Neptuna (12.04) to możliwość wkupienia się do doborowej, elitarnej grupy, w której zostaniesz miło powitany.

Koniec miesiąca będzie oscylował już bardzo mocno wokół nowych przedsięwzięć i spraw zawodowych. 30.04 Nów Księżyca w znaku Byka to czas dobrych inwestycji i siania idei pod rychły wzrost finansowy.

Trudności

5.04 spotyka się Mars z Saturnem, co wywoła u Ciebie jakieś bóle kręgosłupa oraz możliwość urazów fizycznych. 10.04 Merkury znajdzie się w kwadraturze z Twoim patronem czyli Plutonem, zatem przygotuj się na ostre ataki werbalne i agresywną wymianę zdań. Ktoś knuje intrygę i chciałby narazić Cię na koszty. Nie kupuj auta w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Strzelec

Szanse

Kwiecień doda Ci animuszu. 1.04 pierwszy wiosenny Nów Księżyca

planety idą Ci na rękę, dostaniesz impuls do odrodzenia się, znajdziesz wreszcie swoje miejsce, pracę i towarzystwo, które Ci pasują. Pod wpływem koniunkcji Twojego patrona Jowisza oraz Neptuna (12.04) odkryjesz jakieś rodzinne tajemnice. Spotkanie tych dwóch planet to dla Ciebie wielkie, duchowe wydarzenie, które może Cię przebudzić i dotrzeć do głębi Twojej istoty. Dzięki wpływom Różowego Księżyca (16.04 ), odkryjesz karty w miłości i powiesz komuś o swoich uczuciach. Koniec miesiąca to spotkanie Wenus i Jowisza (30.04). dzięki któremu postawisz na szczerość, chociaż może to kogoś zaboli, ale jest konieczne.

Trudności

Podczas koniunkcji Marsa i Saturna 5.04 ktoś będzie próbował zatrzymać Cię w miejscu i zastopować Twój rozwój. Zostaniesz za coś celowo obwiniony. Kiedy Mars wejdzie do znaku Ryb, 15.04 trzeba będzie się poświęcić na rzecz dobra innych, możesz trochę się rozkleić.

30.04 poczujesz, że się dusisz, że potrzebujesz zmienić otoczenie i trzeba wyjechać.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Koziorożec

Szanse

Niestety czeka Cię trudny początek miesiąca, możesz popaść w wiele konfliktów, które nie będą się wywiązywać z Twojej inicjatywy. Na szczególnie dobre wieści trzeba cierpliwie wyglądać. Doczekasz się dopiero po 20.04, kiedy Słońce pojawi się w żywiole ziemi czyli w znaku Byka. Koniec miesiąca Cię zregeneruje i postawi na nogi. Twoje opustoszałe ostatnio konto zacznie się napełniać. 30.04 Nów Księżyca i zaćmienie Słońca sprawią, że przestaniesz się, aż tak zamartwiać o innych i wreszcie postawisz na siebie. Będziesz mieć na uwadze swoje dobro i swoje zdrowie, które w pierwszych dniach kwietnia zaniedbasz nadmierną pracą.

Trudności

Musisz mieć się na baczności 5.04, w tym dniu Mars znajdzie się w koniunkcji z Twoim opiekunem Saturnem. Pojawią się napięcia i walka o władzę bądź dominację. Możliwe urazy fizyczne oraz poczucie, że jesteś przez kogoś ograniczany.

W dniu Pełni Księżyca 16.04 ktoś zrobi coś wbrew Twoim prośbom i nie uwzględni Twojej opinii.

24.04 Merkury w kwadraturze z Saturnem sprowokuje konflikt w miejscu pracy bądź szkole.

To również zły czas na egzaminy.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Wodnik

Szanse

Miesiąc otworzy się dla Ciebie bardzo obiecująco. Coś Ci się uda i dzięki temu wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości. Z łatwością znajdziesz swoje miejsce w grupie i podzielisz się z innymi swoim doświadczeniem.1.04 Nów w Baranie jest Ci wyjątkowo przyjazny, dlatego odzyskasz pogodę ducha. Kolejne dobre informacje idą wraz z 16.04, kiedy uściśli się Pełnia Księżyca w Twoim własnym żywiole powietrza. Dzięki temu poczujesz powiew wolności. Odetchniesz pełną piersią, zaplanujesz urlop lub relaks w spa. Pojawią się dobre klimaty na randkowanie i poznawanie nowych osób. Możesz liczyć, że w połowie miesiąca jakaś pokaźna kwota zasili Twoje konto.

Trudności

Pojawi się kilka utrudnień i zgrzytów. Między innymi 5.04 w Twoim znaku odbędzie się spotkanie Marsa i Saturna. To dla Wodników stresujący układ, który generuje ograniczenia, dyscyplinę i konieczność podporządkowania się jakimś autorytetom, co przyjdzie z trudem. 18.04 Merkury i Uran w koniunkcji doprowadzą Cię do jakiegoś wybuchu. Niestety emocje wezmą górę i powiesz kilka słów za dużo. 30.04 Nów Księżyca w Byku przyniesie Ci ograniczenia finansów i potrzebę zaciśnięcia pasa.

Horoskop miesięczny na kwiecień - Ryby

Szanse

W tym miesiącu zaleje Cię fala kosmicznej energii. To na co czekają wszystkie pozostałe znaki, zdarzy się właśnie w Twojej fazie zodiakalnej. Zatem nastaw się na to, że spotkają Cię wielkie wydarzenia. Niby Słońce i Nów Księżyca w znaku Barana, ale to Ty będziesz prawdziwym beneficjentem kwietnia. Już 5.04 do Twojego znaku wkracza Wenus, która rozświetli Cię swoim blaskiem. Bogini miłości otworzy Ci serce. Następnie 12.04 pokoleniowe spotkanie Jowisza i Neptuna w Twoim znaku. Twój dawny i obecny patron mają Ci wiele do powiedzenia, przede wszystkim to, abyś się obudziła z letargu. Kolejna taka koniunkcja za 166 lat. Odezwie się w Tobie duchowa świadomość, uwierz w swój pomysł na życie. Zapragniesz iść swoją drogą i posłuchaj głosu serca. 15.04 do fazy Ryb wkroczy dodatkowo Mars i dostaniesz kolejne, kosmiczne doładowanie. 27.04 Wenus spotka się z Neptunem, masz szansę spotkać miłość albo życiowe powołanie. Ostatni dzień miesiąca jeszcze ma coś bonusowego. Koniunkcja Wenus i Jowisza pozwoli wygrać w istotnej sprawie lub umocnić swoją pozycję.

Trudności

Zbyt duża ilość zmian w Twoim życiu spowoduje, że kilka osób okaże Ci brak akceptacji.

Twoje decyzje mogą być publicznie krytykowane przez rodzinę czy znajomych. 16.04 Pełnia w Wadze, sprawi, że otoczenie będzie Cię odwodzić od podjętych kroków. Pojawi się brak zgody na Twoje plany, ale nie możesz ulegać tej presji.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Kalatzi/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości