Horoskop kamieni na wiosnę 2023. Co może spotkać znaki zodiaku?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku
Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Jakie minerały, kamienie szlachetne i półszlachetne mogą przynieść powodzenie w finansach i w miłości? Czy są jakieś przypisane dla zodiaku? Który kamień tej wiosny jest uniwersalny? Sprawdź horoskop z klejnotów dla wszystkich znaków zodiaku.

Co prawda istnieją minerały przypisane ,,na sztywno’’ do poszczególnych znaków zodiaku, które odzwierciedlają ich charakter i cechy, jak na przykład rubin dla Barana, granat dla Skorpiona czy ametyst dla znaku Ryb, ale wraz z ciągle zmieniającymi się układami planetarnymi, w pewnych okresach mamy do czynienia z koniecznością modyfikacji i skorzystania z energii innych niż zazwyczaj kamieni. Tej wiosny kamieniem uniwersalnym dla wszystkich znaków zodiaku, przynoszącym powodzenie i przyciągającym sukces jest frenit.

Uniwersalny frenit

Chociaż mały kawałek tego minerału w kolorze delikatnej zieleni podniesie właścicielowi samoocenę, pomoże w uzyskaniu równowagi emocjonalnej, wpłynie doskonale na czakrę serca. Włożony do portfela sprawi, że więcej banknotów zacznie wpadać do środka, niż z niego wychodzić. Frenit na wiosnę 2023 obudzi w sercach zmęczonych osób nadzieję na lepszą przyszłość. Warto skorzystać z jego pomocy i zakupić sobie biżuterię z tym ciekawym minerałem. W przypadkach indywidualnych oczekiwań, warto skorzystać z tajemnych mocy zaklętych w unikatowych klejnotach i wykorzystać je jako osobisty talizman na szczęście w wybranej przez nas sprawie.

Horoskop kamieni na wiosnę 2023

Baran

finanse – tygrysie oko

Ten kamień przywoła odwagę w biznesie, pojawią się sprzyjający wspólnicy, zaczniesz dostrzegać więcej okazji do prowadzenia swoich interesów. Rozpuścisz blokady dotyczące podpisania ważnych umów.

miłość – zielony agat

Agat w kolorze zielonym ułatwi ci komunikację w związku, będziesz bardziej uważny i chętniejszy do słuchania drugiej strony, co znacznie poprawi jakość twojej relacji. Samotnym Baranom zielony agat umożliwi poznanie nowej osoby i przełamanie pierwszych lodów.

Byk

finanse – cytryn

Jeśli szukasz nowej pracy bądź wyższego stanowiska, nie możesz trafić lepiej jeśli chodzi o pomocny minerał. Cytryn ułatwi podpisanie ważnej umowy, poprzez otaczające cię, niby przypadkowe osoby przekaże ci również informacje o czekającym wakacie. Rozchmurzy ci buzię i wykażesz się uśmiechem na rozmowach kwalifikacyjnych.

miłość – larwikit

Po ostatnich, trudnych i chwiejnych relacjach, nareszcie trafi ci się stabilny partner. Zakupiony i trzymany blisko ciała larwikit spowoduje również wyciszenie lęków przed odrzuceniem.

Bliźnięta

finanse – kryształ górski

Od dawna masz poczucie, że stać cię w pracy i finansach na więcej, ale tak jakbyś był niewidzialny dla osób decyzyjnych. Zakup sobie kryształ górski, szybko ktoś cię dostrzeże, i doceni twoją pracę, tak jak na to zasługujesz.

miłość – granat

Ten mocny i ceniony od starożytności kamień ma ogromną moc wprowadzania namiętności. Możesz liczyć na ożywienie stałego związku lub przyciągnięcie nowego płomienia.

Rak

finanse – labradoryt

Ten piękny, obdarzony mistyczną poświatą minerał sprawi, że zadzieje się magia w twoim portfelu! Możliwa szybka podwyżka pensji, nagłe wpływy, a nawet wygrane na loteriach czy konkursach. Fortuna zamierza się tobą zająć.

miłość – ametyst

Kamień, który spowoduje oczyszczenie twojej relacji z niedomówień. Jeśli masz na to odwagę i ochotę, za sprawą ametystu już niebawem szczerość i prawda zagoszczą w twoim związku. Samotne Raki przyciągną uczciwą, uduchowioną osobę.

Lew

finanse – fluoryt

Ten minerał, który bywa nazwany kamieniem geniuszy przyniesie ci mądre rozwiązania konfliktów w pracy, załagodzi spory i przysporzy idealnych pomysłów na zwiększenie swojej efektywności. Pojawią się nowe źródła dochodów. Niebawem możliwe również nowe auto.

miłość – kwarc różowy

Po ciężkich wpływach opozycji Saturna czas na uleczenie traum serca. Kwarc różowy to wyrozumiały, czuły partner i ktoś, kto nie zawiedzie twojego zaufania. Pierścionek z tym minerałem bardzo wskazany.

Panna

finanse – onyks

Onyks przyniesie ci oczekiwaną stabilność zatrudnienia. Dzięki interakcji z tym minerałem możesz liczyć na zgromadzenie oszczędności i mniejsze wydatki w codziennym funkcjonowaniu. Dobrobyt płynący zarówno z pracy rąk, jak i z korzystania ze szczęśliwych okazji, będzie twoim nawykiem.

miłość – perły

W relacjach partnerskich przyda ci się empatia, delikatność i czułe rozmowy. Dzięki sile pereł, możesz bardziej otworzyć się na potrzeby partnera, partnerki i dzięki temu pogłębić waszą relację. Perły pomogą ci również w zdobyciu serca upragnionej osoby.

Waga

finanse – kwarc różowy

Sympatia do pieniędzy jak najbardziej wskazana. Kwarc różowy przyciągnie ci grube banknoty do portfela i sprawi, że pieniądze będą cię lubić z taką wzajemnością, jak ty je lubisz. Może się okazać, że dokąd się nie udasz, tam przyciągniesz finanse.

miłość – tygrysie oko

Potrzebujesz więcej odwagi w nawiązywaniu nowych znajomości. Zapewni ci ją tygrysie oko, które powinnaś nosić tak, aby było widoczne dla innych. W stałej relacji przyda ci się więcej zadziorności. Tygrysie oko to więcej asertywności w twoim partnerstwie.

Skorpion

finanse – kwarc dymny

Dzięki koralikom z kwarcu dymnego ugruntujesz swoją pozycję, nie dasz się odepchnąć od ważnych projektów. Zakorzenisz się na swoim stanowisku. W twoim świecie finansów pojawi się więcej stabilności i przewidywalności.

miłość – karneol

Karneol energetyzuje twoje serce i czakrę sacrum, staniesz się tak atrakcyjny, że partner nie będzie mógł się od ciebie odkleić. Jeśli chcesz spotkać kogoś nowego, o równie gorącym temperamencie jak ty, koniecznie kup sobie chociaż mały karneol do noszenia w kieszeni.

Strzelec

finanse – perydot

Ten kamień, który sam w sobie jest amuletem szczęścia przyniesie ci duże wpływy, w tym również, a może w szczególności te niespodziewane. To, co powstrzymuje cię przed korzystaniem ze sprzyjających okoliczności zostanie zlikwidowane. Perydot zwany również oliwinem zaprosi obfitość do twojego życia na wiosnę.

miłość – krzemień pasiasty

Twoim największym problemem w relacjach jest to, że nie możesz znaleźć nikogo, kto by ci sprostał. Krzemień pasiasty noszony w okolicy paska spowoduje, że pojawi się partner na twoją miarę, mający pasję i wewnętrzny ogień. W starej relacji zrobicie coś z adrenaliną w tle.

Koziorożec

finanse – granat

To mocny i energetyzujący kamień. Kiedy zaczniesz nosić granaty, twoja praca przyniesie wymierny efekt, bardzo możliwe, że pojawią się wpływy z nieruchomości. Tej wiosny zaczniesz spełniać swoje finansowe cele i zamierzenia szybko i skutecznie.

miłość – czaroit

Ten niezwykły i rzadki kamień występuje tylko w jednym miejscu na świecie, ale przecież w miłości oczekujesz takich właśnie niezwykłości. Czegoś skrojonego na twoją miarę. Dzięki czaroitowi spotka cię uwznioślona miłość, prawdziwa druga połówka i duchowe porozumienie.

Wodnik

finanse - fluoryt

Ten kamień jest również kamieniem szybkiej zmiany oraz głębszego zrozumienia, na czym polega twój problem. Jeśli brakuje ci gotówki, dzięki fluorytowi pojmiesz, jakie są twoje prawdziwe intencje wobec pieniędzy. Fluoryt pomoże dostrzegać dobre okazje, wygrywać konkursy i otrzymać wyższe wynagrodzenie.

miłość – kamień księżycowy

Selenit (to inna nazwa kamienia księżycowego) uruchomi w twoim sercu czułość, delikatność. Zaczniesz podchodzić z większą empatią do innych. Dzięki temu przyciągniesz wrażliwego i oddanego partnera. W twojej stałej relacji selenit sprawi, że znajdziecie dla siebie więcej czasu.

Ryby

finanse – onyks

Onyks to kamień Saturna, który właśnie teraz znajduje się w twoim znaku zodiaku. Posłużenie się tym minerałem przyspieszy twoją karierę, da stanowisko, które było zablokowane, ułatwi odnalezienie się w firmie. Możesz liczyć na coś prestiżowego. Czarna, służbowa limuzyna? Czemu nie?

miłość – kryształ górki

Ten piękny, przezroczysty i klarowny minerał pomoże ci zrozumieć własne uczucia. Może chcesz sprzecznych ze sobą cech u partnera i stąd te problemy? Kryształ górski na wiosnę przyciągnie do twego życia uczciwą osobę, o dobrych, serdecznych zamiarach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: EFETOVA/Getty Images

Pozostałe wiadomości