Horoskop na wtorek. Możemy czuć się pełni lęków i obaw

Znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek
Źródło: gettyimages/Surasak Suwanmake
Horoskop dzienny na wtorek, 01.03.22 r. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika i widocznie zmniejsza swoją tarczę na niebie. Po godzinie 21.53 Srebrny Glob rozlokuje się w znaku Ryb, gdzie już niebawem odbędzie się ostatni Nów Księżyca w rocznym cyklu zodiakalnym.

Możemy czuć się zmęczeni, ospali, zdenerwowani, pełni lęków i obaw. Większa część zodiaku ma za sobą noc pełną dziwnych, ciężkich snów. Jednak nie można poddawać się trudnym nastrojom. Ukojenie znajdziemy w pracy i codziennych obowiązkach.

Horoskop dzienny na wtorek, 01.03.22 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz mieć duchowego komfortu. Coś będzie Cię męczyć, poczujesz się nieswojo. W pracy wszyscy wokół będą się irytować o byle co. W domu atmosfera pełna stresu. Jednak dasz radę i sprostasz wszystkim zadaniom dnia.

Horoskop dzienny - Byk

Coś się kluje w kwestiach partnerskich. Czujesz podskórnie, że w uczuciach będziesz mieć już niebawem do odbycia ważną rozmowę. Twoje decyzje szykują się na nowe tory. Wieczorem sięgniesz po jakąś ezoteryczną bądź uduchowioną książkę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Trzeba będzie zająć się kwestiami pracy i edukacji. Już jutro szykuje się ważny sprawdzian, zatem nie trać czasu, przygotuj się na zapas już teraz. Możesz przygotować dokumenty bądź inne certyfikaty, będą Ci potrzebne. W uczuciach chwilowa cisza.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj musisz coś zaryzykować, aby osiągnąć coś ważniejszego. To dobry dzień, aby bez lęku zrezygnować ze zbędnych kontaktów czy projektów, które przynoszą tylko straty. Śmiało rozmawiaj z osobami decyzyjnymi w istotnej dla Ciebie sprawie i przedstaw swoje roszczenia.

Horoskop dzienny - Lew

Ktoś będzie z Tobą rozmawiał o Twoich planach na przyszłość dotyczących kariery zawodowej bądź rozwoju. Możesz liczyć na pomoc w przezwyciężeniu kłopotów i trudności. Twoje kontakty z bliską osobą również będą łatwiejsze i bardziej przyjemne niż ostatnio. Wieczorem ogromne zmęczenie.

Horoskop dzienny - Panna

Trzeba będzie dzisiaj zadbać o dietę bądź ogólny dobrostan organizmu. Możesz nie być w formie i czuć się ogólnie osłabiona. Powinnaś dzisiaj pilnować regularnych posiłków oraz nie brać na siebie dodatkowych obowiązków domowych i służbowych. Czas na relaks.

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś będzie próbował odwieść Cię od jakiegoś kroku bądź wpłynąć na Twoje decyzje w każdy możliwy sposób, nie cofając się również przed manipulacją. Nie daj się wciągnąć w zbędne dyskusje, nie myśl o tym, co sądzą na dany temat inni. Kieruj się tym, co sama uważasz za słuszne, to najlepsza droga.

Horoskop dzienny - Skorpion

Chociaż nie zdarza Ci się to często, to możesz poczuć się w tym dniu zagubiony i nieco rozbity zmianą planów czy też zachowaniem ludzi wokół Ciebie. Twoje plany finansowe, zakupy czy też spotkania mogą pójść zupełnie inaczej, albo wcale nie dojść do skutku. Wieczorem ukojenie.

Horoskop dzienny - Strzelec

To Twój dobry dzień, jeśli chodzi o walkę z pomówieniami i dezinformacją, którą ktoś stosuje wobec Ciebie. Dzisiaj będziesz myślał sprawnie, działał logicznie i w sposób planowy oraz skuteczny. Dzięki swojemu uporowi uda Ci się przeprowadzić wszystkie punkty, które masz w swoim kalendarzu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj lepiej się nie wychylaj z propozycjami i nie wychodź przed szereg. Twoje pomysły mogą zostać skrytykowane lub wręcz storpedowane. Na przedstawienie swojego stanowiska poczekaj do jutra, wtedy będziesz mieć zdecydowanie lepsze układy na niebie. Trzeba przeczekać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą kolejnym intensywny, ale ciekawy dzień. Możesz spodziewać się ożywienia Twoich relacji partnerskich. Dzisiaj wiele uwagi poświęcisz sprawom ważnym dla innych osób, będziesz ciepły, pomocny i pełen empatii. Ktoś niebawem Ci się odwdzięczy.

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Planeta będąca królem aspektów – jak ją określać?

Planeta, którą uznaje się za króla aspektów, nazywana jest Rex Aspectarius. Rozpoznaje się ją po tym, że w horoskopie urodzeniowym tworzy najwięcej aspektów. Dla każdego król aspektów jest różny. Aby uznać planetę za taką, musi ona tworzyć co najmniej 5 aspektów głównych. Taka planeta jest przesadna w swojej ekspresji i ma niezwykle silny wpływ na życie człowieka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Surasak Suwanmake

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla