Horoskop na sobotę. Przed nami pracowity dzień

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 27 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 5.04 rano Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny, w którym dojdzie dzisiaj do Pierwszej Kwadry Księżyca.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 maja 2023 r.

Przed nami bardzo pracowita sobota, którą wypełnią konkretne czynności. Nie będziemy marnować czasu na tak zwane głupoty. Zapragniemy poświęcić więcej energii na porządki, higienę, zakupy do spiżarni, jak również pranie, prasowanie czy prace wokół gospodarstwa domowego. Dzisiaj z przyjemnością zajmiemy się również gotowaniem i pieczeniem. Szykuje się bardzo konstruktywna sobota, w której trakcie uda się zrobić więcej niż planowaliśmy.

Horoskop dzienny na sobotę, 27 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Pierwsza Kwadra Księżyca postawi cię w jakiejś trudnej sytuacji, która będzie dla ciebie po prostu niemiła. Trzeba będzie komuś w czymś pomóc, zająć się czynnościami, których nie lubisz. Jeśli bóle żołądka zaczną się dzisiaj powtarzać, nie zapomnij umówić wizyty u lekarza. Trochę postu nie zaszkodzi.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj wszystko idzie po twojej myśli, również spotkanie, na które czekałeś od początku tego tygodnia. Okaże się, że ta osoba jest nie tylko sympatyczna, ale nadajesz z nią na tych samych falach i rozumiesz się bez słów. Nie zapomnij powiedzieć, jak bardzo jesteś zadowolony. W kuchni będziesz świętował swój sukces kulinarny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny weźmie cię do galopu. W sobotę możesz poczuć się przytłoczony pracą Bliźniaku, ale pamiętaj, że dzisiejszy wysiłek przyniesie ci bardzo wyraźne korzyści w przyszłości, więc nie warto rezygnować z tego obowiązku. Wieczorem pojawią się słowne utarczki z domownikami na tle tego, kto robi bałagan i kto powinien sprzątać.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc jest w fazie najintensywniejszego wzrostu. To stanie się przyczyną zwiększenia twojej wewnętrznej energii i przyspieszenia twoich ruchów i decyzji. Spotka cię szczęście w interesach i chociaż to sobota dowiesz się o tym, że twoja ranga zawodowa właśnie urosła. Szykuje się również bardzo ożywiony pod względem towarzyskim wieczór.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień wysyła ci jakieś ostrzegawcze sygnały. Jeśli będziesz działał nieuważnie i pochopnie, narobisz sobie masę kłopotów. Pamiętaj, że nie wszyscy są do ciebie przyjaźnie nastawieni i dzisiaj pokażą ci, że nie znoszą twojego wywyższania się. Ktoś będzie chciał ci udowodnić, że jest od ciebie lepszy. Oczywiście tylko w swoich oczach.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pierwsza Kwadra Księżyca odbywa się w twoim znaku zodiaku, co jest bardzo wspierającym wpływem. Sobota na długo zapadnie ci w pamięci, ale głównie ze względu na ciekawe wydarzenia, które przyniesie. Pozytywne informacje dotyczące pracy, edukacji, kariery i spraw zawodowych mocno cię ucieszą. Praca na działce lub w ogródku da masę satysfakcji.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj powinnaś skupić się na odpoczynku i szukaniu remedium na twoje partnerskie trudności. Ktoś spróbuje sprowadzić cię na manowce i pogłębić twoje poczucie braku lub niespełnienia. Nie słuchaj żadnych porad. Poszukaj odpowiedzi w swoim wnętrzu. Wieczorem może dojść do tego, że ktoś z rodziny będzie ci wypominał sprawy sprzed wielu miesięcy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie bardzo dobry dzień. Koniecznie kup los na loterii lub wypełnij kupon. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny przyniesie ci nie tylko dodatkową pracę, ale również dodatkowe pieniądze. Dzisiaj będziesz również bardzo aktywny fizycznie i zapragniesz podszlifować swoją formę. W wersji light pojawi się przynajmniej rower.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj wszystko będzie cię drażnić i złościć. Księżyc w znaku Panny narzuci ci jakieś obostrzenia, jeśli chodzi o twoje zachowanie lub rozkład dnia. Niełatwo przychodzi ci podporządkowanie się innym lub przyznanie, że ktoś ma większą wiedzę czy kompetencje niż ty. W sobotę nie będzie wyjścia, zostaniesz zapędzony w kozi róg i trzeba będzie uznać czyjąś wyższość.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sprzyja ci Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny. To dobry dla znaków ziemskich aspekt, który sprawi, że staniesz się nie do zatrzymania. Będziesz mieć u kogoś szczególne względy i nie wahaj się przyjąć dowodów sympatii. Jeśli otrzymasz zaproszenie od dawnego znajomego lub wiadomość internetową o tym, że ktoś nie może przestać o tobie myśleć, nie lekceważ tego, to poważne.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Niebo zaleca ci więcej ostrożności i pokory. Nie walcz tak zaciekle o swoje, nie bądź niecierpliwy, ponieważ obróci się to przeciwko tobie. Dzisiaj powinieneś ustąpić dla swojego dobra. Nawet jeśli sądzisz, że dzieje ci się niesprawiedliwość, pamiętaj, że prawda niedługo wyjdzie na jaw.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiejsza Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Panny sprzyja rozwijaniu twojego partnerstwa. Możesz roztaczać wokół siebie wyjątkową, miłosną aurę. Rozkochujesz w sobie płeć przeciwną i nie mydl nikomu oczu, że nawet o tym nie wiesz. Sama również będziesz bardziej podatna na wdzięki płci przeciwnej. Zapomnij o samotnym wieczorze, bo będzie zabawa!

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości