Horoskop

Horoskop na sobotę. Większa część zodiaku wda się w utarczki

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Poznaj horoskop dzienny na sobotę 2 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, a Księżyc przez cały dzień w znaku Lwa. Przed nami sobota pełna wojowniczych zapędów i dość ciężkich emocji.

Horoskop dzienny na sobotę, 2 lipca 2022 r.

Na niebie będzie dzisiaj wyjątkowo niebezpiecznie i utworzą się aż dwie, nieprzyjemne kwadratury. Pierwsza dotyczy Marsa i Plutona, druga Merkurego i Neptuna. Większa część zodiaku ulegnie prowokacjom i wda się w różnego rodzaju utarczki. Będziemy rozkojarzeni, możemy mylić drogę, gubić różne przedmioty i wierzyć plotkom wyssanym z palca. Sytuację ratuje trygon pomiędzy Merkurym a Saturnem, zatem jest szansa, że wieczorem uda się ostudzić rozgrzane głowy.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na sobotę, 2 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Kwadratura Twojego patrona Marsa i bezkompromisowego Plutona postawi Cię przed koniecznością zawalczenia o swoje racje. Nie trzeba będzie Cię długo namawiać, ponieważ już od dawna czujesz, że trzeba przeciąć ten gordyjski węzeł i skonfrontować się z pewną osobą w pełnym świetle. Będziesz na wygranej pozycji.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj będziesz chciał pozostać na uboczu i nie brać udziału w cudzych sporach i konfliktach. Nie spotka się to jednak z aprobatą otoczenia, ponieważ komuś nie podoba się Twoja neutralność. Sobota upłynie w nerwowej atmosferze, ale wieczorem doznasz ukojenia i wyciszenia na swoim terenie.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Uważaj, ponieważ dzisiaj wszystko może być grą pozorów. Nic nie jest tym, na co wygląda i czym się zdaje być. Kwadratura Merkurego i Neptuna może sprowadzić Cię na manowce, a przynajmniej wpuścić w maliny. Jedyny plus z tego, że najesz się za dwóch. Pomimo tego, że dzisiaj usłyszysz kilka fałszywych informacji, wyciągniesz wiele na temat osoby, która je przyniesie.

Horoskop dzienny Rak

Dzień przyniesie Ci mocne presje płynące ze strony otoczenia. Poczujesz, że jesteś poddany jakiemuś naciskowi, na który się nie zgadzasz i który powoduje Twój dyskomfort. Kwadratura Marsa i Plutona spowoduje, że jakaś osoba będzie wkraczać na Twoje terytorium i dyktować Ci warunki. Po południu zrobisz z tym porządek.

Horoskop dzienny Lew

Układ na niebie przyniesie Ci chęć wyrażenia siebie i zaspokojenia Twoich potrzeb. Możesz spodziewać się, że Twój i tak dość mocny temperament będzie w tym dniu wręcz wybuchowy. Nie będziesz spędzał soboty w samotności, ale na jakimś spotkaniu towarzyskim może dojść do poważnej kłótni pomiędzy innymi gośćmi, co popsuje Ci humor.

Horoskop dzienny Panna

Dzisiaj Twój patron, czyli Merkury, będzie omamiony przez wpływ Neptuna. Stracisz nad sobą panowanie i możesz zrobić albo powiedzieć coś, czego później będziesz żałować. Twoje napięcie będzie narastać, a po południu osiągnie punkt kulminacyjny. Wieczorem ochłoniesz i z czegoś się wycofasz

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj poczujesz, że mocne wpływy Marsa i Plutona odbijają się rykoszetem na Twoim znaku. Chociaż możesz nie mieć ochoty na żadne kłótnie czy przepychanki i jesteś pokojowo nastawiona, to niestety prawdopodobnie będziesz świadkiem, jak ktoś uskutecznia agresywną postawę wobec innych. Wieczorem postanowisz odizolować się od otoczenia.

Horoskop dzienny Skorpion

Twój patron, czyli Pluton, staje dzisiaj w szranki z Marsem. To będzie oczyszczająca konfrontacja. Powiesz sobie z kimś w cztery oczy kilka słów prawdy. Możesz też poczuć się uwolniony od jakiegoś obowiązku lub przykrej konieczności. Dzień niesie Ci mocne, ale potrzebne wydarzenia.

Horoskop dzienny Strzelec

Twoje prywatne życie będzie pełne zaskakujących zwrotów i nieplanowanych zmian. Ktoś może zaprosić Cię na pewną, nieoczywistą imprezę. Nie powinieneś odmawiać, ponieważ po tygodniu pełnym obowiązków należy Ci się chwila wytchnienia. Musisz jedynie uważać na stawy, w tym w szczególności kolana, zatem z umiarem na parkiecie.

Horoskop dzienny Koziorożec

Pluton, który znajduje się w Twoim znaku zodiaku, będzie w kwadraturze z Marsem. To układ, który przywiedzie do Twojego domu sprzeczki. Nie będziecie się mogli porozumieć na tle materialnym i pojawią się zarzuty na tle finansowym. Dzisiaj nie prowadź dyskusji w nieskończoność, ponieważ rozwiązanie pojawi się dopiero za kilka dni.

Horoskop dzienny Wodnik

Poczujesz ogromne zmęczenie, a okazji do odpoczynku jeszcze nie widać. Ostatnio niebo lubi wystawiać Cię na próbę, nie inaczej będzie dzisiaj. Zostaniesz poproszony o wykonywanie jakiś czynności na rzecz innych osób, oczywiście w ramach rekompensaty spodziewaj się jedynie podziękowania, chociaż możliwe, że to też przyjdzie z trudem.

Horoskop dzienny Ryby

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta i dzisiaj to przysłowie stanie się Twoją dewizą. Ktoś może się spierać i przepychać, a Ty zabierzesz coś, co akurat jest Ci potrzebne. Nie przejmuj się, ponieważ tak widać jest pisane. Kwadratura Merkurego i Neptuna niby przez przypadek pozwoli Ci skorzystać z cudzego błędu.

Pełnia Księżyca w moon mappingu

Pełnia to jeden z najbardziej rozpoznawalnych momentów w cyklu księżycowym. W tym dniu jesteśmy w pełni. Część osób może to przytłaczać, mogą one odczuwać nadmiar energii, szeroką perspektywę i potrzebę uwolnienia swoich możliwości. To jest dobry moment na to, aby podejmować duże decyzje życiowe, takie jak rzucanie nałogów czy podjęcie nowych zajęć.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości