Horoskop

Horoskop na sobotę. Ten znak zodiaku ma szansę poznać kogoś wyjątkowego

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 10 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Na niebie, oprócz malejącej tarczy naszego naturalnego satelity, możemy wciąż obserwować bardzo jasnego Marsa, który nadal przemierza ruchem wstecznym znak Bliźniąt. Z ważnych wpływów trzeba wspomnieć o przejściu Wenus ze znaku Strzelca do znaku Koziorożca. 

Horoskop dzienny na sobotę, 10 grudnia 2022 roku

Dzisiaj będziemy mieć bardziej pragmatyczne i przyziemne podejście do rzeczywistości. Skupimy się na czynnościach kuchennych, sprzątaniu, wynoszeniu zbędnych przedmiotów i zapewnianiu wokół siebie ładu i czystości. W tę sobotę większość przedstawicieli zodiaku poświęci się pracy, jeśli nie zawodowej, to tej w obrębie gospodarstwa domowego. Znaczną ulgę w partnerstwie poczują znaki ziemskie czyli Byki, Panny i Koziorożce.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na sobotę, 10 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz mieć bardzo konkretne plany towarzyskie, z których niestety niewiele się zrealizuje. Nie spodziewaj się większej rozrywki. Ktoś z rodziny postawi ci szlaban na wyjścia i zażąda pomocy przy prozaicznych czynnościach. Chcąc nie chcąc musisz się dostosować. Dzisiaj lepiej nie stawiaj na swoim za wszelką cenę.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym dniu będziesz mieć chrapkę na to, aby wreszcie poluzować sobie jakieś restrykcje, oddać się miłym sercu zajęciom i przyjemnościom. To się powiedzie. Patronująca ci Wenus wkracza do przyjaznego ci znaku Koziorożca, zatem możesz poczuć się pewniej finansowo i kupić sobie coś pięknego, co poprawi ci humor.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nie jest to dzień w trakcie którego możesz liczyć na lenistwo czy delektowanie się samotnością. Układ na niebie zagoni cię do pracy. Sobota upłynie ci w dość poważnej, a wręcz surowej atmosferze. Postawisz na obowiązkowość i profesjonalizm. Twoi bliscy poczują, że są wreszcie na pierwszym planie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc przebywa w twoim własnym znaku zodiaku, co znacznie cię rozmiękczy i rozczuli. Możesz spodziewać się wręcz ckliwej atmosfery wokół ciebie. Wenus wkracza do opozycyjnego znaku Koziorożca i będzie cię zachęcać do większej czułości i okazywania serca swoim bliskim. W partnerstwie bardzo się poprawi.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Sobota nie układa się pod twoje zamiary. Księżyc znajduje się w twoim dwunastym domu więc możesz być kapryśny i zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie. Dzisiaj nie będziesz mieć ochoty na tuszowanie małych, domowych skandali czy też usprawiedliwianie innych. Członkowie rodziny spotkają się z twoją ostrą krytyką.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nareszcie wyraźne symptomy nadchodzącej poprawy. Merkury już od kilku dni znajduje się w pokrewnym ci znaku Koziorożca, a dzisiaj dołączy do niego Wenus. Możesz spodziewać się dużych i dobrych rezultatów. Dzień spędzisz na odbudowywaniu nadszarpniętych relacji z innymi. Nareszcie zrobi się zdecydowanie przyjemniej w twoim partnerstwie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Możesz mieć poczucie, że coś wyraźnie wyhamowuje… słyszysz nawet pisk opon. Możliwe, że relacja, która tak dobrze się rozwijała, musi złapać trochę dystansu. To twoja patronka, czyli Wenus przenosi się do oschłego i zdystansowanego znaku Koziorożca. Z luzu, radości i swobody, którą miałaś w ostatnich dniach, pozostaną tylko mętne wspomnienia. Teraz trzeba zacisnąć pasa i złapać dyscyplinę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ktoś się dzisiaj dla ciebie postara i trzeba to zauważyć. Warto to pochwalić i docenić. Może już od jakiegoś czasu są próby dotarcia do ciebie i skruszenia nawarstwionego lodu? Jest szansa, że wreszcie się powiedzie. Sobota zapowiada się w ciepłych, wręcz intymnych emocjach. Księżyc ze znaku raka złagodzi twoje podejście.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą kolejny odcinek opery mydlanej. Możesz mieć poczucie, że sielanka, w której brałeś udział nagle zmienia się w coś dziwnego. Pojawią się melodramatyczne tony, których nie cierpisz. Ktoś będzie próbował manipulować tobą za pomocą poczucia winy. Dzisiaj ciężko będzie się porozumieć i lepiej we dwoje milczeć niż się kłócić.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

No i doczekałeś się. Czekanie jest przecież twoją najmocniejszą stroną. Dzisiaj Wenus przesiada się z pstrokatego konia do dostojnej karety, czyli zaczyna się gościć u ciebie. To oznacza dla ciebie polepszenie się relacji i komunikacji, i wyraźne ocieplenie stosunków w partnerstwie. Dla samotnych Koziorożców, nawet dzisiaj szansa na znajomość, która coś wniesie zamiast zabrać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiejsze układy na niebie będą przeciwstawiać się twoim planom i marzeniom, dlatego od rana poczujesz jakąś atmosferę walki. Możesz mierzyć się z przeciwnościami losu lub po prostu czuć, że masz ze wszystkim pod górkę. Ktoś bez słowa wyjaśnienia zrezygnuje z wcześniejszych ustaleń i poczujesz się w związku z tym po prostu zlekceważony.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nie będziesz marnować czasu, bo humor masz doskonały! Z radością wybiegniesz do tego, co przygotował ci dzień. Nie przeszkodzi ci nawet minusowa temperatura i ruszysz na podbój galerii. Dzisiaj wszystko będzie cię cieszyć. Zrzucisz z pleców zmartwienia. Zobaczysz, że tak naprawdę perspektywy są świetlane, a ty jak zwykle dokładałaś do problemów drugie tyle w swojej głowie.

Godność akcydentalna w horoskopie urodzeniowym

Godność akcydentalna w astrologii oznacza przypadkową, okolicznościową i losową. Rozumie się ją jako godność, którą planeta nabywa wskutek okoliczności, w jakich się znalazła. Wynikają one przede wszystkim z położenia w domach, ruchu, ale również aspektów. Nie zależą jednak od położenia w znakach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pobytov/Getty Images

Pozostałe wiadomości